Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

blagam nie ...... co wy macie z tymi ledami :rolleyes: to prawie jak wsadzic niebieski neon pod auto.....

wygląda jak fabryka, normalnie jak B8 :good:

Opublikowano

Gratulacje :naughty: udało się :naughty: telefon do przyjaciela :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Miron jaką masz szerokość tej nowej feli?? i jaką gume założyłes??

szerokość 8 et 35

Gumy Toyo Proxes T1r 235/35/19[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 08:20_________________________________________________

Gratulacje :naughty: udało się :naughty: telefon do przyjaciela :naughty:

:notworthy:

Opublikowano

Kurde dzisiaj znowu do mnie Miron dzwonił....podobno auto zniszczone maksymalnie po gradobiciu ;( ;(

Opublikowano

Kurde dzisiaj znowu do mnie Miron dzwonił....podobno auto zniszczone maksymalnie po gradobiciu ;( ;(

:polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 08:25_________________________________________________

Miron jaką masz szerokość tej nowej feli?? i jaką gume założyłes??

szerokość 8 et 35

Gumy Toyo Proxes T1r 235/35/19[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 08:20_________________________________________________

Gratulacje :naughty: udało się :naughty: telefon do przyjaciela :naughty:

:notworthy:

a kiedy reszta

Opublikowano
  • Autor

Kurde dzisiaj znowu do mnie Miron dzwonił....podobno auto zniszczone maksymalnie po gradobiciu ;( ;(

:polew:

Poziu - lepiej jak Ci się śnią pierdoły niż nic :polew:

Opublikowano

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

blagam nie ...... co wy macie z tymi ledami :rolleyes: to prawie jak wsadzic niebieski neon pod auto.....

wygląda jak fabryka, normalnie jak B8 :good:

wiem ale to jest wlasnie to co jest najbardziej ch..... w B8 i A6

Opublikowano

Poziu nawet nie mow :shocked:

Opublikowano

Kurde dzisiaj znowu do mnie Miron dzwonił....podobno auto zniszczone maksymalnie po gradobiciu ;( ;(

KROPKA MU!

Opublikowano

Miron ty ogarniasz to auto wogóle :gwizdanie: nice 19 "

Opublikowano
  • Autor

Miron ty ogarniasz to auto wogóle :gwizdanie: nice 19 "

tzn. ?

Opublikowano

miron78 nie myślałeś nad zlikwidowaniem tych kierunków pomarańcz na takie jak są w nowszych b7 ?? Wg mnie wyglądało by to o wiele bardziej kozacko niż jest. Furka za***ista;)Stylistyka w bardzo dobrym kierunku :cool1: Nie było jeszcze na forum B7 black verison w avant P.S. Ledy z tyłu zrobiły by robotę :D:hi:

Opublikowano
  • Autor

miron78 nie myślałeś nad zlikwidowaniem tych kierunków pomarańcz na takie jak są w nowszych b7 ?? Wg mnie wyglądało by to o wiele bardziej kozacko niż jest. Furka za***ista;)Stylistyka w bardzo dobrym kierunku :cool1: Nie było jeszcze na forum B7 black verison w avant P.S. Ledy z tyłu zrobiły by robotę :D:hi:

biały kierunek - będzie napewno ( nie wszystko na raz )

Jak tylko ktoś ogarnie temat i kwota będzie do zaakceptowania - to już mogę wysłać zaliczke :)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 08:39_________________________________________________Jestem na etapie rozmów z kilkoma osobami na ten temat :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::wink4:
Opublikowano

Prawie taka ładna niunia jak moje przyszłe BaMberWagen

Opublikowano
  • Autor

BMW :shocked: nonono :)

Opublikowano

Prawie taka ładna niunia jak moje przyszłe BaMberWagen

Czyżby :?: :naughty:

Opublikowano

No niestety celuję w Bi-em-wej w wersji "x"

Opublikowano

No niestety celuję w Bi-em-wej w wersji "x"

serii?? :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.