Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale tylko felunie? :wink4:

Opublikowano

Pomysł :good:

Piękna fela

Opublikowano
  • Autor

ale tylko felunie? :wink4:

oczywiście

Opublikowano

ale tylko felunie? :wink4:

oczywiście

to dobrze, bo juz myslalem ze wszystko bedziesz chcial rezac na RS6 :naughty:

Opublikowano

ale tylko felunie? :wink4:

oczywiście

to dobrze, bo juz myslalem ze wszystko bedziesz chcial rezac na RS6 :naughty:

Nie prowokuj Mirona bo zacznie kminić nad modami RS6 :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale to dopiero jak mi się B7 znudzi ( czyli gdzieś do miesiąca ) :polew:

Opublikowano

ale to dopiero jak mi się B7 znudzi ( czyli gdzieś do miesiąca ) :polew:

do końca miesiąca ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:mysli::decayed:
Opublikowano

ale to dopiero jak mi się B7 znudzi ( czyli gdzieś do miesiąca ) :polew:

No jak w B7 nie ma co już rezać to się nie dziwię że za miesiąc już się znudzi :polew:

:decayed:

Opublikowano

ale to dopiero jak mi się B7 znudzi ( czyli gdzieś do miesiąca ) :polew:

No jak w B7 nie ma co już rezać to się nie dziwię że za miesiąc już się znudzi :polew:

:decayed:

trzeba było nie kupować na pełnym wypasie :wink4: a tak relingi, fele, grill i emeryturka? :naughty:

Opublikowano

decyzja zapadła dość szybko - jak black to black czyli zakłdam 100% czarny :) grafit jest śliczny ale w moim wypadku musi to wyglądać tak

http://digiads.com.au/car-news/latest-AUDI-news/2007_Audi_A4_S_line_Black_Optic_200611/photos_0.html

no i elegancko, czekamy na fotki z efektami pracy :wink4:

mam nadzieje że już po wekendzie będę mógł się pochwalić efektem końcowym :)

o ile grill będzie pasował bo kupiłem go od kolesia z KR a to ponoć niezły przekręt jest ( ogólnie grill wygląda jak z audi więc może będzie ok ) :decayed:

:gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 08:34_________________________________________________Też słyszałem o NIM że niezły jest w te klocki :cool1: nie zdziwił bym się jak by to był grill po kiełbaskach :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale to dopiero jak mi się B7 znudzi ( czyli gdzieś do miesiąca ) :polew:

No jak w B7 nie ma co już rezać to się nie dziwię że za miesiąc już się znudzi :polew:

:decayed:

trzeba było nie kupować na pełnym wypasie :wink4: a tak relingi, fele, grill i emeryturka? :naughty:

co zrobić - tylko pytanie czy mam się cieszyć czy martwić :)[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 12:26_________________________________________________No i dziś udało się doprowadzić furke do "Black Edition" :)

Jak się uda to jutro umyję furke i zrobię kilka fotek :wink4:

Opublikowano

powiem Ci że szybki jesteś miron :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

powiem Ci że szybki jesteś miron :naughty::kox::decayed:

To samo mówiła żonka Mirona na zlocie :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Jak się uda to jutro umyję furke i zrobię kilka fotek

czekamy czekamy

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dzwonił do mnie Miron z rana...miał dzwona...

tak miałem dzwona ;( - ale jechałem Ewką Pozia :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 11:05_________________________________________________jakiś mega strat nie ma - to i tak się ledwo w całości trzymało :polew:

Opublikowano

jakiś mega strat nie ma - to i tak się ledwo w całości trzymało :polew:

biorę solar dach do evki z całą instalką :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakiś mega strat nie ma - to i tak się ledwo w całości trzymało :polew:

biorę solar dach do evki z całą instalką :polew: :polew: :polew::decayed:

Ty nie masz szyber :shocked: to którędy woda Ci się przedostaje, że kapało z sufitu :mysli:

koniec OT :decayed:

Opublikowano

te fotki co dodałeś w 1 poście się nie wyświetlają :no:

Opublikowano

te fotki co dodałeś w 1 poście się nie wyświetlają :no:

nieprawda, normalnie działają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.