Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ta ostatnia + koła Flyera i chyba będzie IDEAŁ :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 21:42_________________________________________________czy może ktoś do mojej furki wstawić koła tego Pana - chciałbym zobaczyć jak to się komponuje :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_avus_quattro_sline_rs4_19_schwarzpakiet_projekt_95-t14125.0.html

z góry dzięki :wink4:

Opublikowano

Oczywiście zauważyłeś, że w realu auto Flyera wygląda duuużo lepiej jak na zdjęciach, a zwłaszcza koła :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tak -te kółka sa mega - tylko problem je kupić :confused4:

Opublikowano

może Flyer chce sprzedać, on zmienia fele co kwartał :decayed:

Opublikowano

miron78 także poluje na RS4 grafit tylko że 18". gdzieś miałem ich fotki tylko że na szarym metaliku b7, jeśli chcesz mogę poszukać i wrzucić

ps a te kółka są na http://www.allegro.pl/item684813013_oryginal_audi_19_c_et_48.html grafit mat

edit:poprawiono link

Opublikowano
  • Autor

ps a te kółka są na http://www.allegro.pl/item684813013_oryginal_audi_19_c_et_48.html grafit mat

edit:poprawiono link

za***iste - jak i zresztą ich cena [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 13:05_________________________________________________

może Flyer chce sprzedać, on zmienia fele co kwartał :decayed:

raczej wątpie że teraz zmieni :)

Opublikowano

miron78 w tych felach Twoja B7 będzie :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

miron78 w tych felach Twoja B7 będzie :kox::good:

pod warunkiem że znajdę takie w dobrej cenie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no faktycznie mają - cena za kpl. 3500zł - dzięki za cynka

Kto mi je przypasuje do autka ?

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 08:20_________________________________________________Plany na dzień dzisiejszy związane z moją furką :

1. Czwartek ( czyli za 2 dni :kox: ) program

2. Sprzedanie mojej B6 :decayed:

3. Czarny reling, czarny grill...............i felunek RS4 Grafit 235/35/19 ( jak się trafi w dobrej cenie - najlepiej ori ) :wink4:

4. Białe kierunki przód ( jak sie da małym kosztem )

Opublikowano

Fela RS4 jest piekna :kox:

Mialem je w S6 i prezentowaly sie mega OK.

Ale fakt, tanie nie sa . Sam je teraz szukam do B7.

Ps. Swoje sprzedalem za 6tys z oponami :kox: droga impreza

Opublikowano

po dzisiejszym programie 282KM :kox: nie pamiętam ile Nm bo musiałem słuchawkę odłożyć jak Miron jechał bo tak kopcił wtedy że aż mi głośnikiem dym leciał :polew: :polew:

ale Miron i tak Cię z rolki od 50km/h jebne :naughty::decayed::evil:

Opublikowano

co tak mało? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i po zabiegu :)

seria :

590debba20a1fa8fm.jpg

program :

3d10f65a06857c4cm.jpg

Opublikowano

No bardzo ładny wykres :) Gratki teraz moze to zacznie jezdzic :decayed:

Opublikowano

Kurde jeszcze nie widziałem 500 niutona w serii , programik klasa :):good: A jak wrażenia ? Duża różnica ?

Opublikowano

ładnie wyszło :) pisz jakie wrażenia :gwizdanie:

jutro pewno i oniak pojedzie na korekte :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde jeszcze nie widziałem 500 niutona w serii , programik klasa :):good: A jak wrażenia ? Duża różnica ?

też byłem w szoku ( o Patryku nie wspominając ) :) miał zrobić lajt program a takie coś wyszło

Na dodatek podczas pomiaru na hamowni było 32 stopnie - tymbardziej wynik papierkowy mnie zadziwił

Zapierdziela aż miło - tylko jeszcze ta zmiana biegów ( kuwa niema czasu ich zmieniać ) - jutro pierwsza trasa ( do KR ) to sobie na spokojnie furacza potestuje :)

Opublikowano

miron78 także poluje na RS4 grafit tylko że 18"

KENOiX to polujemy razem :decayed::wink4:

miron78 wynik ladny , gdzie robiles pragram u kompotow ? nie chce mi sie szukac bo masz juz 15 stron

Opublikowano

Miron a na którym biegu Cie hamowali bo strasznie masz małe prędkości przy wartościach max KM i Nm :mysli:

mnie tam na 5 hamowali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.