Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

560NM pięknie przebiega...

Autko musi ładnie za***rdalać :good:

Opublikowano

560NM pięknie przebiega...

Autko musi ładnie za***rdalać :good:

i dzisiaj się sami przekonamy, będziemy upalać tego parcha :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Miron a na którym biegu Cie hamowali bo strasznie masz małe prędkości przy wartościach max KM i Nm :mysli:

mnie tam na 5 hamowali

nawet nie wiem ( ale mogę wiedzieć :) )[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 11:45_________________________________________________Turdzi - tak CompSport :)

Opublikowano

miron78 dziex wykresik poezja :cool1:

Opublikowano
  • Autor

560NM pięknie przebiega...

Autko musi ładnie za***rdalać :good:

i dzisiaj się sami przekonamy, będziemy upalać tego parcha :naughty:

tttaaaaa ............... bedziecie upalać................skręty jak sobie kupicie :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 12:10_________________________________________________A co do furki to na tym narazie koniec ( nie wiem na jak długo ) ale narazie nic robił nie będę :)

Opublikowano

w sumie to nawet nie masz co przy nim robić.. :kox: poza felgami oczywiscie.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w planach "pakiet czerń" ale jeżeli nie będzie możliwości kupienia w dobrej cenie felunku rs4 18/19 w graficie - to nic nie rezam :)

Opublikowano

to teraz bedzie nuda, wiec temat można zamknąć :tongue4:

Wykres kox

Opublikowano
  • Autor
:polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________teraz trzeba się skupić na sprzedaniu B6 - bo jakoś o niej zapomniałem :)
Opublikowano

to nic nie rezam :)

:polew: :polew: :polew:

Kazdy tak mowi :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wykresik :kox: tylko gratulować!

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

wykres kox :kox:

a nie mówiłem że jak na program do 3.0 to tylko do Compotów :cool1:

graty Miron :good:

Opublikowano

Miron a na którym biegu Cie hamowali bo strasznie masz małe prędkości przy wartościach max KM i Nm :mysli:

mnie tam na 5 hamowali

a gdzie Ty widzisz prędkości samochodu ?? bo te prędkości to są prędkości obrotowe ale w jednostce km/h :cool1:

prędkość pewnie jest gdzieś niżej w tabelce, ale nie załapała sie na zdjęcie

Opublikowano
a gdzie Ty widzisz prędkości samochodu ?? bo te prędkości to są prędkości obrotowe ale w jednostce km/h cool1

Nooo ,powinno być w litrach , :polew:

Opublikowano

naprawde gratuluje wykresu, teraz przydałby sie jakiś filmik jak to lata :kox:

pozdrawiam

Opublikowano

Miron a na którym biegu Cie hamowali bo strasznie masz małe prędkości przy wartościach max KM i Nm :mysli:

mnie tam na 5 hamowali

a gdzie Ty widzisz prędkości samochodu ?? bo te prędkości to są prędkości obrotowe ale w jednostce km/h

a świstak siedzi i zawija w sreberka

Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

to strasznie krótkie biegi macie :mysli:

ja na 3 ciągne do 180km/h a na 4 do 260km/h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.