Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

to strasznie krótkie biegi macie :mysli:

ja na 3 ciągne do 180km/h a na 4 do 260km/h

gnojowozy tak mają :naughty::decayed:

Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

to strasznie krótkie biegi macie :mysli:

ja na 3 ciągne do 180km/h a na 4 do 260km/h

to na 6stce ile leciesz? 500km/h? :evil:

Opublikowano

to na 6stce ile leciesz? 500km/h?

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

to strasznie krótkie biegi macie :mysli:

ja na 3 ciągne do 180km/h a na 4 do 260km/h

to na 6stce ile leciesz? 500km/h? :evil:

przemawia zazdrość przez ciebie?? :kox:
Opublikowano

Jeśli przy 4200 rpm ma 140 km/h to zapewne jest to bieg czwarty :)

to strasznie krótkie biegi macie :mysli:

ja na 3 ciągne do 180km/h a na 4 do 260km/h

to na 6stce ile leciesz? 500km/h? :evil:

ciut mniej bo 270km/h i dalej go odcina, tylę że zamiast 6tys/obr co na 4 biegu, mam 4,5tys/obr na 6 i 5,2tys/obr/min na 5 :tongue4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 12:32_________________________________________________btw Miron mogę u Ciebie wykres wkleić z pomiarów Nm i KM na A2 na 4 biegu bo nie mam swojego wątku :gwizdanie: tam są prędkości pokazane z jakimi jadę przy danych obrotach

Opublikowano
  • Autor

a nie mówiłem że jak na program do 3.0 to tylko do Compotów

mi tego mówić nie trzeba było :)

nie powiem że inni nie umią robić albo źle robią bo compsport to nie jedyna firma z dobrą opinią.

Ale robiłem u nich bo dobrze i nie krótko się znamy, bo podoba mi się ich podejście, bo ich cenie i im ufam.

Jakby mi zrobili 250kucy i powiedzieliby, że tak musi być ( lepiej dla autka ) to bym to docenił, uszanował i był zadowolony. Skoro dało się tyle ile wyszło to znaczy tyle bezpiecznie można było i nie widzieli powodu żeby tyle nie zrobić :).

Ale osobiście uważam, że to ile wyszło w danym aucie nie powinno świadczyć o firmie ( i nie powinno to być wyznacznikiem dobrej/złej firmy ) bo tak naprawdę więszkość wyniku końcowego jest to zależne od robionej danej sztuki furki :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 12:52_________________________________________________

tu też wkleję :wink4:

Opublikowano

miron wykres robi wrażenie :good:

Opublikowano

no miron wykresik :kox: teraz na 1/4 mili nie bedziesz musial startowac 30 sek. przed malikiem :wink4: 10 sek. w zupelnosci wystarczy :naughty: gratki

Opublikowano

ej oddaj mi swoje fotele ;) w ogole takie recaro były seryjnie montowane do a4 b7 ? czy to dokładka?

Opublikowano
  • Autor

są do kupienia choć wstępna rezerwacja jest na chwilę obecną :)

Recaro było seryjnie montowane ale za taką chorą kase, że mało kto się decydował - tymbardziej, że fotelą s-line nic nie brakuje

Opublikowano

Z ciekawości za ile chcesz je puścić oraz czemu się ich pozbywasz? (cena może być na priv;))

Opublikowano

Ja tez sie chetnie dowiem i tez moze byc na PW :)

Opublikowano
  • Autor

ej oddaj mi swoje fotele ;) w ogole takie recaro były seryjnie montowane do a4 b7 ? czy to dokładka?

no to się dogadaliśmy :polew:

fotele odczytałem jako fele - dla sprostowania - NIE SPRZEDAJE FOTELI :)

Opublikowano

ej oddaj mi swoje fotele ;) w ogole takie recaro były seryjnie montowane do a4 b7 ? czy to dokładka?

no to się dogadaliśmy :polew:

fotele odczytałem jako fele - dla sprostowania - NIE SPRZEDAJE FOTELI :)

Ano :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba zbyt pracowity dzień był - dobranoc :decayed::wink4:

Opublikowano

fotele ;) w ogole takie recaro były seryjnie montowane do a4 b7 ? czy to dokładka?

no to się dogadaliśmy :polew:

fotele odczytałem jako fele - dla sprostowania - NIE SPRZEDAJE FOTELI

hehe no ja mysle dlatego sie zdziwilem :wink4:

Opublikowano

miron78 nie pochlebiaj sobie, kto by takie strupy chcial kupic?, jakies Recaro czy jak sie tam zwia, nawet nie ori Audi, pffy... :nabijasie:

Tak powaznie to pozabijaliby sie pewnie o niea ciebie oskrzyli by o wspoludzial :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

:polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 22:10_________________________________________________

no faktycznie mają - cena za kpl. 3500zł - dzięki za cynka

Kto mi je przypasuje do autka ?

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 08:20_________________________________________________Plany na dzień dzisiejszy związane z moją furką :

1. Czwartek ( czyli za 2 dni :kox: ) program

2. Sprzedanie mojej B6 :decayed:

3. Czarny reling, czarny grill...............i felunek RS4 Grafit 235/35/19 ( jak się trafi w dobrej cenie - najlepiej ori ) :wink4:

4. Białe kierunki przód ( jak sie da małym kosztem )

ad.1 Program zrobiony

ad.2 B6 sprzedane

ad.3 Oponki już kupione ( dzięki Rogal :good: ) felunek już w drodze ( 19 RS6 nowy model - malowane w grafit będą na wiosnę, narazie będą ori srebrne )

reszta to detale ( powinno już być z górki ) :)

Opublikowano

no to klasa Panie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.