Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że nie ma xenona skrętnego ,troche wstyd kurde ,ja bym tak nie wytrzymał , no ale przyzwyczajony chłopak do tandety :D

Nie no jest kox :good: ,pooglądamy na żywo na zlocie :)

No to teraz chłopaki jedziemy z koxem przy zdjęciach sexkonik.gifb4d906d4fcc04dcdm.jpg

Dziewczynki też saman.gif

hyhyhy

już nie szkoda - bo xenon skrętny jest :)

Normalnie, aż wstyd się przyznać ale dopiero dzisiaj zorientowałem się, że moje Bi są skrętne :embarrassed:

Pamiętam jak sprawdzałem (zaraz po kupnie) stojąc w nocy przed garażem czy moje lampki są skrętne - skręcałem kołami na lewno i prawo i nic - nie wiedziałem tylko, że działa to tylko w ruchu - potem na drodze już się nigdy nie przyglądałem, poza tym przy większych prędkościach aż tak bardzo tego nie widać.

eeeeeeeeecccchhhhhhh człowiek całe życie się jednak uczy :embarrassed: :embarrassed: :)

Opublikowano

Skrętne działają do 110 km/h więc jak za szybko się śmiga to nie widać bo automat wyłącza skręt :)

Miron ja bym spał w tej niuni a nie w domu w łóżku - ja w swojej piwko na parkingu popijałem jak miałem doła słuchając FAITHLESS.

Opublikowano
  • Autor

Skrętne działają do 110 km/h więc jak za szybko się śmiga to nie widać bo automat wyłącza skręt :)

Miron ja bym spał w tej niuni a nie w domu w łóżku - ja w swojej piwko na parkingu popijałem jak miałem doła słuchając FAITHLESS.

do 110 - widzisz, tego też nie wiedziałem :good:

spał w niuni powiadasz - :>

Jeszcze nie miałem doła :polew:

Opublikowano

trudno mieć doła mając taki samochód :D

Opublikowano
  • Autor

Miron bo pewnie dużo drożdżówek wcinasz to doła nie miałeś :)

:decayed:

daj już spokój z tymi starymi podśmiec**jkami :decayed: bo nam się mod obrazi :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:29_________________________________________________

trudno mieć doła mając taki samochód :D

za niedługo będę chyba miał - włąśnie przez ten samochód - bo pomysły modów mi się kończą :decayed:

Opublikowano

Zawsze można walnąć auto w mat albo tri-kolor, zmienić zawias itd. itd. wszystko zależy od inwencji twórczej, czasu i kasy - "mod's are infinity"

Opublikowano

możemy się wymienić... chcesz?:P ja Ci dam Sportbacka, a Ty mi A4. pasuje Ci? :)

Opublikowano

a tak serio to ja bym jeszcze zmienił znaczek audi z przodu na czarny.. (oglądałem takie szare audi w Niemczech właśnie z czarnym znaczkiem w Black edition i wyglądało pięknie....)

Opublikowano
  • Autor

wiedza i doradztwo kolegów z forum nie zna granic :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:52_________________________________________________

zmień alu na stalówki z kołpakami , dobry mod w Twoim rejonie :gwizdanie:

aha , CD przy lusterku wstecznym jeszcze :kox:

chciałe ale - bałem się, że będziesz zły, że idę w Twoim kierunku :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:53_________________________________________________Kolejne mody powiodły się i jak narazie wszystko jest ok :naughty: ( wszystko działa, fis nie wariuje, przeciwmgielne są tam gdzie być powinny )

Dzięki uprzejmości, umiejętności i poświęceniu mojego kolegi udało mi się moje nudne seryjne lampy wzbogacić o ori Ledy A6 Avant - może nie jest to mistrzostwo świata ale dla mnie efekt jest mega zadowalający a różnica w stosunku do serii kosmiczna :)

a tak wygląda to na foto, które nie oddają do końca efektu jaki jest na żywo :

a9da91cb14150f70m.jpg

f800c94aa85c032em.jpg

734f9cede881dc1cm.jpg

beb36332344d6d27m.jpg

2263030660036bc9m.jpg

Opublikowano

kozacko

sexkonik.gif

chyba juz nie ma sie do czego przyczepic ....

no oprocz tego ze przydalby sie jakis dobry gwint

Opublikowano

Dla mnie mega :shocked::kox::good:

Teraz tutorial PL hyhy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kozacko

sexkonik.gif

chyba juz nie ma sie do czego przyczepic ....

no oprocz tego ze przydalby sie jakis dobry gwint

za darmo chętnie jakiś zawiasik ( -2 dodatkowo ) mogę przygarnąć :decayed:

Opublikowano

Jednak wyrezałeś te LEDy :naughty: Efekt :kox:

Opublikowano

te ledy kox i miazga , kiedy rezasz wydech?? :naughty::cool1:

Opublikowano

Do idealu im troche brakuje, ale wielkie graty za przetarcie szlaku :)

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow :cool1:

Opublikowano

miron,robiłeś może jakieś fotostory odnośne ledów ala A6?

Opublikowano

No wyglada nawet dobrze, wlasnie jakies fotki lub opis?

Opublikowano

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow :cool1

O to powinna być kolejna modyfikacja :good:

Jak wymienisz końcówki to w końcu to padło pomruczy jak trzeba czyli tak:

Opublikowano
  • Autor

miron,robiłeś może jakieś fotostory odnośne ledów ala A6?

No wyglada nawet dobrze, wlasnie jakies fotki lub opis?

no właśnie nie - jak mam być szczery to ja tylko dostarczałem kumplowi graty a on odwalił całą robote - a jak już u niego byłem to w końcowym etapie na zasadzie - przynieś, podaj, pozamiataj :)

Ogólnie wiem jak mniej więcej cała operacja wyglądała - ale na fachowy opis z konkretami nie liczcie :(

Oczywiście jak tylko będe mógł to pomogę i na prostsze pytania odpowiem :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 15:48_________________________________________________

Postaraj sie jeszcze o proste koncowki wydechow

Wydech na pewno zostanie taki jaki jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.