Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Prośba koledzy - ma ktoś może foto takiej furki jak moja ale w wersji z czarnym znaczkiem audi na przednim grilu ?

będę wdzięczny za wklejenie :wink4:

Opublikowano

tutaj taka jak Twoja bez znaczka:

MA%20AUB07.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prośba koledzy - ma ktoś może foto takiej furki jak moja ale w wersji z czarnym znaczkiem audi na przednim grilu ?

będę wdzięczny za wklejenie :wink4:

ja znalazłem ale 100 razy ładniejszy niż Twój :decayed:

6c972c1a90174cf4kopia.jpg

Opublikowano

a tak na poważnie będzie cięzko.

Przejrzałem cały mój zbiór zdjęc b7 i z czarnym znaczkiem mam tylko jedno foto:

front.jpg

Opublikowano
  • Autor

siemian :polew:

sokolnh :decayed::good:

a jaka wersja Waszym zdaniem w mojej furce lepsza :mysli:

Opublikowano

siemian :polew:

sokolnh :decayed::good:

a jaka wersja Waszym zdaniem w mojej furce lepsza :mysli:

Lepiej kierunki zmień na białe. Zostaw w spokoju ten znaczek. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej kierunki zmień na białe. Zostaw w spokoju ten znaczek.

kurcze dużo rzeźby z tymi białymi kierunkami :disgust:

czyli wg Ciebie znaczek chrom :)

Opublikowano

to zmień całe lampy, a Ty możesz mi dać :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to zmień całe lampy, a Ty możesz mi dać :wink4::decayed:

mogę dać - razem z nr konta :naughty:

Opublikowano

Lepiej kierunki zmień na białe. Zostaw w spokoju ten znaczek.

kurcze dużo rzeźby z tymi białymi kierunkami :disgust:

czyli wg Ciebie znaczek chrom :)

Niech się wypowiedzą lepsi esteci, ale jak dla mnie, to już za dużo czarnego. A ten pomarańcz bije po oczach :blink:

Opublikowano

a z tyłu jaki masz >?

Opublikowano
  • Autor

za dużo czarnego powiadasz - to w sumie był główny cel. A na dodatek w planie felgi w kolor grafitu - w sumie w tej sprawie ostatecznie też będę chciał poznać Wasze zdanie :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 13:49_________________________________________________

a z tyłu jaki masz >?

chrom

Opublikowano

Znaczek w chromie i :kox:

Opublikowano

no to z tyłu tez musisz zmienić -jak coś :wink4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 13:51_________________________________________________na razie odklej to co masz na klapie na dole

Opublikowano

Znaczki, chrom, felgi na grafit, no i faktycznie... te pomaranczowe kierunki wala po oczach ostro.

Ja u siebie mimo, ze mam B6 pozbylem sie pomaranczu [biale zarowki], wyglada :kox:

Opublikowano
  • Autor

zawsze mi się wydawało, że te symboliczne logo audi (w wersji black ) może zostać w chromie :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 13:53_________________________________________________

Znaczki, chrom, felgi na grafit, no i faktycznie... te pomaranczowe kierunki wala po oczach ostro.

Ja u siebie mimo, ze mam B6 pozbylem sie pomaranczu [biale zarowki], wyglada :kox:

może faktycznie takie zastawienie będzie najlepsze i ostateczne :good:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 13:54_________________________________________________Flyer - a czy ori kolor grafitu na felach audi ma jakiś nr/oznaczenie ?

Opublikowano

ale Ty się nie znasz na estetyce :naughty: więc dobrze że pytasz

Opublikowano
  • Autor

ale Ty się nie znasz na estetyce :naughty: więc dobrze że pytasz

właśnie dlatego pytam :)

Opublikowano

Flyer - a czy ori kolor grafitu na felach audi ma jakiś nr/oznaczenie ?

Nie mam zielonego pojecia... wiem, ze np. Mlody malowal swoje felgi lakierem od M3 E92, a np. jaki lakier jest u mnie... cholera wie :)

Na pewno nie maluj felg na matowy odcien, bo efektu nie bedzie zadnego. Musi byc jakis metalik, czy cus...

Opublikowano

Gdzieś chyba mam jeszcze pojemnik z numerami mojego lakieru ale pamiętaj że zrób tak jak mówi Flyer nie rób matowych . ja nie mogłem się zdecydować i koleś zrobił mi jedną w mat a drugą w połysk :naughty: to ta matowa beznadziejna była :thumbdown: Jak chcesz to poszukam tego numeru farby. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.