Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

pewnie jakby widział na żywo to bym się nie zastanawiał i nie pytał :)

To jak chcesz dam Ci namiary gdzie stoją takie w Krk bo kilka jeździ w budzie avant jak i sedan :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

pewnie jakby widział na żywo to bym się nie zastanawiał i nie pytał :)

To jak chcesz dam Ci namiary gdzie stoją takie w Krk bo kilka jeździ w budzie avant jak i sedan :naughty:

ciekaw gdzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakto gdzie u Pabla w pokoju na plakacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:08_________________________________________________pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakto gdzie u Pabla w pokoju na plakacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:08_________________________________________________pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem :polew: :polew:

:shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron czy ta sprawa co rano dzwoniłeś już załatwiona ?? :gwizdanie:

tak, tak - mam dla Ciebie tą maske i lewe drzwi - z wycinką dachu jest troche ciężko ale do jutra będę wiedział :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron czy ta sprawa co rano dzwoniłeś już załatwiona ?? :gwizdanie:

tak, tak - mam dla Ciebie tą maske i lewe drzwi - z wycinką dachu jest troche ciężko ale do jutra będę wiedział :wink4:

A spuścili ci z baku benzynkę i wymienili filtr paliwa ? Śmigasz już normalnie na gnoju ? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba macie się ku sobie... :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:08_________________________________________________Poziu to nie jedyny mój przyjaciel na tym forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba macie się ku sobie... :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:08_________________________________________________Poziu to nie jedyny mój przyjaciel na tym forum :polew:

nie nabijaj się bo więcej nie wyślę ci kodu na odblokowanie RNSa :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miroń w przyszłym tyg. wpadnę z cyckami obadać te Twoje tylne ledy od inside :naughty: lampki już kupiłem i będzie rezanko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miroń w przyszłym tyg. wpadnę z cyckami obadać te Twoje tylne ledy od inside :naughty: lampki już kupiłem i będzie rezanko :kox:

zapraszam - ale tylko z cyckami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dla Ciebie - to temu kto to robi dam takie wskazówki, że do następnej wigili nie będzie to działać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...