Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

pewnie jakby widział na żywo to bym się nie zastanawiał i nie pytał :)

To jak chcesz dam Ci namiary gdzie stoją takie w Krk bo kilka jeździ w budzie avant jak i sedan :naughty:

Opublikowano

Maluj, tylko możesz byc ciężko z warsztatem gdzie pomaluja dokładnie w taki kolor proszkowo

Opublikowano

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

pewnie jakby widział na żywo to bym się nie zastanawiał i nie pytał :)

To jak chcesz dam Ci namiary gdzie stoją takie w Krk bo kilka jeździ w budzie avant jak i sedan :naughty:

ciekaw gdzie :gwizdanie:
Opublikowano

no jakto gdzie u Pabla w pokoju na plakacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:08_________________________________________________pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem :polew: :polew:

Opublikowano

wczesniej jeszcze trzeba na cegielnie podjechać :polew:

Opublikowano

no jakto gdzie u Pabla w pokoju na plakacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:08_________________________________________________pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem :polew: :polew:

:shocked:
Opublikowano
  • Autor

pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem

:polew:

Opublikowano

Miron czy ta sprawa co rano dzwoniłeś już załatwiona ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Miron czy ta sprawa co rano dzwoniłeś już załatwiona ?? :gwizdanie:

tak, tak - mam dla Ciebie tą maske i lewe drzwi - z wycinką dachu jest troche ciężko ale do jutra będę wiedział :wink4:

Opublikowano

Miron czy ta sprawa co rano dzwoniłeś już załatwiona ?? :gwizdanie:

tak, tak - mam dla Ciebie tą maske i lewe drzwi - z wycinką dachu jest troche ciężko ale do jutra będę wiedział :wink4:

A spuścili ci z baku benzynkę i wymienili filtr paliwa ? Śmigasz już normalnie na gnoju ? :naughty::kox:

Opublikowano

Wy chyba macie się ku sobie... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wy chyba macie się ku sobie... :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:08_________________________________________________Poziu to nie jedyny mój przyjaciel na tym forum :polew:

Opublikowano

Wy chyba macie się ku sobie... :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:08_________________________________________________Poziu to nie jedyny mój przyjaciel na tym forum :polew:

nie nabijaj się bo więcej nie wyślę ci kodu na odblokowanie RNSa :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

miroń w przyszłym tyg. wpadnę z cyckami obadać te Twoje tylne ledy od inside :naughty: lampki już kupiłem i będzie rezanko :kox:

Opublikowano
  • Autor

miroń w przyszłym tyg. wpadnę z cyckami obadać te Twoje tylne ledy od inside :naughty: lampki już kupiłem i będzie rezanko :kox:

zapraszam - ale tylko z cyckami :wink4:

Opublikowano

Widzisz miron nie chciałes sam rezać to specjalyści siębiorą do roboty :) :) :)

Mówiłem że nie odpusze :>

Opublikowano
  • Autor

jak to dla Ciebie - to temu kto to robi dam takie wskazówki, że do następnej wigili nie będzie to działać :polew:

Opublikowano

jedno będzie dla Hammera drugie dla mnie :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

jedno będzie dla Hammera drugie dla mnie :> :> :>

powodzenia - oczywiście pomogę :wink4:

Opublikowano

miron skoro chcesz pomóc to kiedy Ci lampki dostarczyć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.