Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie jedno...

masz fajną chatę(widziałem gdzieś kiedyś na zdjęciach), a Audi stoi w blaszanym garażu?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno...

masz fajną chatę(widziałem gdzieś kiedyś na zdjęciach), a Audi stoi w blaszanym garażu?? :mysli:

Gili nie jest to tajemnica więc wyjaśniam - nie mam chaty ( tymbardziej fajnej :decayed:) mieszkam w 3 piętrowym bloku i mam garaż blaszany ( w sumie 3 garaże ) na mojej działce przy domu rodzinnym :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 22:17_________________________________________________sam się teraz zastanawiam jaka i kiedy chatę mogłeś widzieć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial swój trzy pietrowy blok to tez mógł bym miec blaszany garaz :decayed: a nawet nie musial bym go miec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial swój trzy pietrowy blok to tez mógł bym miec blaszany garaz :decayed: a nawet nie musial bym go miec :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się teraz zastanawiam jaka i kiedy chatę mogłeś widzieć :mysli:

Chyba sie domyslam... wrzucales kiedys fote B6 + A3 8L na tle jakiegos domku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fajna chata,to pewnie dom rodzinny. :przebiegly:

3piętrowe bloki były w PGRach i to był mój dom rodzinny :wink4:

dom czyt.mieszkanie (dla wiadomości pana Tukana) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się teraz zastanawiam jaka i kiedy chatę mogłeś widzieć :mysli:

Chyba sie domyslam... wrzucales kiedys fote B6 + A3 8L na tle jakiegos domku :wink4:

to była A3 Skapola (kuzyna z A3 klubu 2.0tdi 250ps) i na tle jego chaty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej obgadane A4 z genialnym silnikiem

to się nazywa szczere podsumowanie mojej fury :good:

Poziu :good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:35_________________________________________________wreszcie koniec OT - wreszcie się ktoś konkretnie wypowiedział :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek zbiera zbiera i zbiera przesiada sie z B5 na B6 cieszy sie z osiągów i wypasu az tu nagle pojawia sie bryka Mirona :slina:

i znowu zbiera i zbiera i zbiera..... :slina:

MIRON fura :kox: :kox: :kox: osobiście widziałem na spocie i przeszła moje wszelkie oczekiwania

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIRON fura :kox: :kox: :kox: osobiście widziałem na spocie i przeszła moje wszelkie oczekiwania

:notworthy:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 08:19_________________________________________________

człowiek zbiera zbiera i zbiera przesiada sie z B5 na B6 cieszy sie z osiągów i wypasu az tu nagle pojawia sie bryka Mirona :slina:

i znowu zbiera i zbiera i zbiera..... :slina:

MIRON fura :kox: :kox: :kox: osobiście widziałem na spocie i przeszła moje wszelkie oczekiwania

:wink4:

Boseron - ważne, że jest na co zbierać :wink4: i ważne, że jak masz jakiś cel to zbierasz do końca aż ten cel osiągniesz

Taki Poziek widzisz też zbierał na B7 - zbierał, zbierał, zbierał i jak miał uzbierana połowe nie wytrzymał presji i kupił Evo a mógł sukcesywnie odkładać dalej i w końcu by kupił B7.

Tak więc :notworthy: dla Ciebie za wytrwałość w zbieraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron - ważne, że jest na co zbierać :wink4: i ważne, że jak masz jakiś cel to zbierasz do końca aż ten cel osiągniesz

Taki Poziek widzisz też zbierał na B7 - zbierał, zbierał, zbierał i jak miał uzbierana połowe nie wytrzymał presji i kupił Evo a mógł sukcesywnie odkładać dalej i w końcu by kupił B7.

Tak więc :notworthy: dla Ciebie za wytrwałość w zbieraniu

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,żeby OT nie było :) Nie myślałeś Miron nad karbonowymi listwami wnętrza ?? :hi:

może tak kolego..................

Są bardzo ładne i zawsze mi sie podobały - ale jako, że te co mam źle nie wyglądają - nie chce mi się wydalać kasy na zmianę listw ozdobnych ( sa inne plany - np. wymiana uszkodzonego ekranu w navi ) :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:03_________________________________________________ale napewno takie listwy troszke wzbogaciły by wnętrze - pod warunkiem że ORI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,żeby OT nie było :) Nie myślałeś Miron nad karbonowymi listwami wnętrza ?? :hi:

może tak kolego..................

Są bardzo ładne i zawsze mi sie podobały - ale jako, że te co mam źle nie wyglądają - nie chce mi się wydalać kasy na zmianę listw ozdobnych ( sa inne plany - np. wymiana uszkodzonego ekranu w navi ) :wink4:

Dokładnie Miron :good:

A myślałem że już dawno się z tym uporałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,żeby OT nie było :) Nie myślałeś Miron nad karbonowymi listwami wnętrza ?? :hi:

może tak kolego..................

Są bardzo ładne i zawsze mi sie podobały - ale jako, że te co mam źle nie wyglądają - nie chce mi się wydalać kasy na zmianę listw ozdobnych ( sa inne plany - np. wymiana uszkodzonego ekranu w navi ) :wink4:

Dokładnie Miron :good:

A myślałem że już dawno się z tym uporałeś :)

no właśnie nie - nie mam natchnienia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,żeby OT nie było :) Nie myślałeś Miron nad karbonowymi listwami wnętrza ?? :hi:

może tak kolego..................

Są bardzo ładne i zawsze mi sie podobały - ale jako, że te co mam źle nie wyglądają - nie chce mi się wydalać kasy na zmianę listw ozdobnych ( sa inne plany - np. wymiana uszkodzonego ekranu w navi ) :wink4:

Dokładnie Miron :good:

A myślałem że już dawno się z tym uporałeś :)

no właśnie nie - nie mam natchnienia :wink4:

Mnie by to od początku wkur#$%ło :naughty:

Duże koszty naprawy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...