Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najnowsze fotki ;p

slaba jakosc, bo z telefonu.

jutro idzie do zarejestrowania.

photo_0006.jpg photo_0013.jpg

photo_00141.jpg photo_00121.jpg

zmiany:

w pierwszym szeregu felgi, obwodki chromowane wokol szyb, no i angele by sie przydaly ;p

Opublikowano

fele straszne nie zastanawiaj sie tylko wrzucaj 17'' co do lamp to polecam ori. Valeo soczewki :wink: bedzie miod

Opublikowano

No ładna zrób jeszcze fotki wnętrza. No felgi wg mnie do zmiany! zmień jeszcze lampy, a już przede wszystkim tył. Poza tym jak będzie ładna felga i lampy zmienione będzie git. No i kierunki na błotnikach na białe np. :a4fan:

Opublikowano
no i angele by sie przydaly

proponował bym ori Valeo soczewke po lifcie ......

felgi się przydadzą większe bo te takie nie za specialne

ogólnie A4 to A4 spox

Opublikowano

Ładna Audiczka, co do zmian to na pewno poprawią wygląd, a te oponki z napisami zostawiasz?

Opublikowano

ładna kilka zmian kosmetycznych i bedzie jeszcze lepiej(lampy tyl koniecznie,no i felga inna) :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Ładna Audiczka, co do zmian to na pewno poprawią wygląd, a te oponki z napisami zostawiasz?

zauwazylem, ze napisy sa zmywalne :P wiec nie ma z tym problemu ;p

Opublikowano

Fajna bryczka ale te fele zajezdzaja mi Fordem Focusem :twisted: No i jedyny sluszny motor TDI

Opublikowano

Fajna fajna bo to :a4fan: ale fakt felunie to :confused:

Opublikowano

dobrze, że w pierszej kolejności zmieniasz felgi, bo są straszne :twisted:

Opublikowano
  • Autor

jak bedzie maly przyplyw $ to felgi napewno zostana zmienione.

lampy zmienie na wakacje.

a ma ktos jakies godny polecenia chromik do otoczek wokol szyb (tak ze sklepu online) ;p

nie chce badziewia za 20 zl z allegro.

aha, do najblizszego norauto mam 140 km :bicz:

Opublikowano

kola do wymiany :cool:

no i ten grill wogóle mi sienie widzi :wink::a4fan:

Opublikowano

fele wrecz oszpecaja te auto ale ogolnie jest oki

Opublikowano

Felgi jak od Poloneza :exclaim: , całe szczescie ze je Masz zamiar zmienic bo nie nadaja sie nawet na zime :evil:

Autko ok :cool:

Opublikowano

furka fajna tylko te fele z lat 90 tragedia i grill

Opublikowano

no niunia dosc ciekawa tylko fakt felunek zmien na jakis nowoczesneijszy :twisted: i tylne lampki i bedzie gitarka...a jak z wnetrzem??

Opublikowano

felunie zmien ,tego grilla zmien bo nie pasi lampy po lifcie zaloz jak do tylu tak i do przodu i bedzie gitessss

Opublikowano
  • Autor
no niunia dosc ciekawa tylko fakt felunek zmien na jakis nowoczesneijszy i tylne lampki i bedzie gitarka...a jak z wnetrzem??

wnetrze?

jasne..

zapewne dlatego ma pokrowce ;p

okleina karbonowa? :P cos takiego ;p

pozniej wrzuce fotki ;p

Opublikowano

Felgi faktycznie do zmiany odrazu a reszta po małych zmiankach bedzie ok :exclaim:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.