Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam AFB-ka i chyba 2 raz bym się nie zdecydował na ten silnik....

Chociaż z drugiej strony jeszcze odpukać żadnej wielkiej krzywdy mi nie zrobił :) No i oczywiście ten przyjemny dźwięk V-ki w szczególności jak mu się przydusi :):evil:

Opublikowano

czytajac wszystkie opinie i 95% pisze to co ma w opisie :kox: :kox:

wychodzi na to ze kazdy chwali to co ma :decayed:

ja napisze inaczej wszystkie 1.9 to konstrukcje niezwykle wytrzymale

Opublikowano

ja napisze inaczej wszystkie 1.9 to konstrukcje niezwykle wytrzymale

Potwierdzam :notworthy:

Opublikowano

W kategorii 1,9 TDI rządzi AWX/AVF 130 PS. Obecnie mam AHU i również nie narzekam, chociaż mógłby mieć więcej mocy :gwizdanie:

Opublikowano

powiem tak, jeżeli ten kto ma 1.9 czy 2.5 i nie "sparzył" się na nim to oczywiście, że będzie chwalił to co ma

ja osobiście jestem zadowolony z mojego AWX'a, ojciec ma AFN'a, matka 1Z i też jest wszystko gicio :cool1:

Opublikowano

hm ponieważ to moje pierwsze Audi i do tego AFN to mimo tego, że kupiłem je w stanie lekko złym to nie moge nażekać :good:

splananie + elastycznośc są naprawde powalające :decayed:

Opublikowano

Ja przesiadłem się z niezniszczalnej benzynki 1,6 ADP na 1,9 AVG i jak narazie nikt nic nie wspomniał o tym silniku :mysli: .. pewnie jedyny bubel wśród TDIków :kox:

Opublikowano

Ja przesiadłem się z niezniszczalnej benzynki 1,6 ADP na 1,9 AVG i jak narazie nikt nic nie wspomniał o tym silniku :mysli: .. pewnie jedyny bubel wśród TDIków :kox:

AJM ma też swoje bolączki, ale ogólnie 1.9 jest ok.

2.5 z roczników 04' są praktycznie nie zniszczalne :cool1:

Opublikowano

Ja mam AVG jak na razie chodzi i zanosi się na więcej.Spalanie odpowiednie kopa ma. W odpowiednim czasie wymieniać części i wszystko gra. AFN a AVG to te same silniki lekka różnica jest w elektronice.

Opublikowano

Ja przesiadłem się z niezniszczalnej benzynki 1,6 ADP na 1,9 AVG i jak narazie nikt nic nie wspomniał o tym silniku :mysli: .. pewnie jedyny bubel wśród TDIków :kox:

AJM ma też swoje bolączki, ale ogólnie 1.9 jest ok.

2.5 z roczników 04' są praktycznie nie zniszczalne :cool1:

jakie ma bolaczki AJM?
Opublikowano

Z 2.5 silniki BAU (180KM) i BCZ (163KM) są już pozbawione wszystkich usterek typowych dla 2.5 więc jeżeli bym brał to tylko z takimi silnikami ;)

Opublikowano

dla mnie każdy 1.9

1. afn

2. ajm

3. ahu (czy jak on tam ma ten rozwojowy 90konny)

Opublikowano

AFN, 1Z i AHU :wink4:

Dokładnie :good:, są to moze nie najmocniejsze TDIki ale ostatnie z mało kłopotliwych.

nowsze jednostki takie jak AJM,AWX i nowsze są silniejsze lecz bardziej skomplikowane co czesciej bywa powodem mniejszych lub wiekszych usterek. Ogólnie mozna powiedzieć że 1.9 to dotychczas najlepsza jednostka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.