Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.


ULV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem na forum rozwiązania mojego problemu znalazłem podobne ale nie takie same. A mianowicie centralny sam otwiera mi furę i nie mogę dojść co jest nie tak. Przy czym samoczynnie otworzyć się może po godzinie, po dniu czy dopiero po tygodniu.

Po przeczytaniu paru postów o centralnym skłanial bym się ku zimnym lutom w pompce tyle że im samochody się zamykały a mi otwiera.

Jeśli ma ktoś jakąś inną teorię lub potwierdzenie mojej był bym wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

P.S.

Czy np. po zaniku prądu A4-ki same się nie otwierają bo bez prądu się ich nie otworzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz pod vaga to powinno wywalić jakiś błąd, a jak nie to poodłanczaj pojedyńczo przewody od zamków, dzrwi przednie i klapa bagażnika, miałem taki przypadek ze klijentowi samo auto sie otwierało, przyczyna była w zamku drzwi kierowcy, auto było po dzwonie i tam robiło sie zwarcie, szybka naprawa = odpeicie zamka, a otwierał alarmem i tak.

Jak odłączysz napiecie to tylko kluczykiem auto otworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź :) Po robocie podepnę pod vaga i zobaczę czy jakieś błędy wywala. A Twój sposób sprawdzę ale dopiero w weekend. Pozdrawiam!

A jeśli są jakieś inne sugestie to proszę o pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark wiem ze moze zabrzmi to debilnie ale jak odlaczysz przewod od zamka to bedzie mozna zamykac pilotem? Bo ja akurat mam 2 pompki po naprawie i chyba musze miec cos z zamkiem bo obie na poczatku ( okolo 20 min)elegancko chodzily a teraz znow to sie zamykaja to otwieraja :audi::audi::audi::audi::audi::audi::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się sam otwierał zamek. Okazało się, że była zbyt dużo napięta linka od klamki wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Podpiąłem pod mojego vaga ale albo coś mam z modułem komfortu albo po prostu interfejs mam dupny bo nie mogłem się połączyć z 35 -centr. lock. Ale jak wspomniałem we wcześniejszym poście, jutro od rana walka z dzwiami :) Mam nadzieje że wrócę z tarczą a nie na.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark wiem ze moze zabrzmi to debilnie ale jak odlaczysz przewod od zamka to bedzie mozna zamykac pilotem? Bo ja akurat mam 2 pompki po naprawie i chyba musze miec cos z zamkiem bo obie na poczatku ( okolo 20 min)elegancko chodzily a teraz znow to sie zamykaja to otwieraja :audi::audi::audi::audi::audi::audi::audi:

z centralny powinien działać przy poodpinanchy wtyczkach przy zamkach, ale to i tak zależy gdzie alarm jest wpięty w układ zamka, jeżeli nawet gdy są poodpinane wtyczki to moze być problem w samej pompce centralnego, a jak z wilgocią ?? pompy nie są zawilgocone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie pompki sa suche. Byly po naprawie i obie dzialaly z 20 min a pozniej tradycyjnie zamek sie zamknal podczas jazdy. Auto mozliwe ze mialo dzwon od strony kierowcy tzn lewej bo lakier jest wyraznie zmatowiony. Czy jak odlacze zamek od kierowcy to otworze zamek kluczykiem od strony pasazera? Bo autoalarm mam odlaczony bo na poczatku myslalem ze to jego sprawka. dzis po pracy sprobuuje poodlaczac zamki.

:a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi otworzysz kluczem, ale zamek juz sie nie otworzy, jak otworzysz od strony pasazera to powinien sie otworzyc centralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie, poniewaz masz centralny pneumatyczny i jedno z drugim nie ma nic wspolnego jezeli chodzi o dzialanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...