Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie


Bedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem czy już takie pytanie było (choć szukałem ) ale wolę się zapytać.

Jeśli ten temat był poruszany prosze o usunięcie.

Problem:

gdy jadę sobie po prostej to wszystko jest ok ale gdy tylko na drodze znajduje się powiedzmy "obniżenie" lub niewielka dziura to (chyba) przy silniku mam mega łupot jakby miał mi wypaść.

Byłem na sprawdzeniu amorków i wyszło mi że mam po 73% więc nie jest źle.

Ktoś mi powiedział ze może to byc wina [poduszki pod silnikiem lub skrzynią.

co wy o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka pod silnikiem albo skrzynia jeśli są zerwane wydaja właśnie takie dźwięki (głośny stuk) można to sprawdzić gwałtownie puszczając sprzęgło powinno też stuknąć albo po prostu na kanał i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na wstecznym też ci łupocze ? podnieś maske i niech ci ktoś powoli rusza autem do tyłu i do przodu. jezeli do tyłu nie będzie nawalało to jedź do mechaniora niech jeszcze na kanale sprawdzi, czasem trudno zlokalizować ten łumot, mozecie mi wierzyć mechanik dla mnie miał ju gotowe poduszki a okazało się ze rura od klimatyzacji sie odczepiła i nawalała o podłużnice przy ruszaniu.

a sprawdzanie amorków na stacji diagnostycznej to g. daje... :) chyba zebys jeszcze maske podniósł i usiadł na aucie to może jakieś stuki puki bys otrzymał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem padnięty wahacz dolny na sworzniu (tzw. banan) to też miałem takie same objawy.

Tłukł się wtedy na hopkach strasznie. Sprawdź od razu wahacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też waliło na ustępach ale badziej z tyłu , każda hopa znaczyło walnięcie. W moim przypadku to były tuleje matalowo - gumowe przy belce tylniej. Wymieniłem i bajka. Same tuleje to taniocha, ale roboty sporo bo belke trzeba ruszyć

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...