Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie wiem gdzie ale jest podobno jest :tongue4:

Opublikowano

czujnik deszcze jest w szybie w miejscu w ktorym od srodka jest przyklejone lusterko wsteczne

Opublikowano

czujnik deszcze jest w szybie w miejscu w ktorym od srodka jest przyklejone lusterko wsteczne

W B6 :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :confused4:

W oryginale nie występował jeżeli kolega ma takowy to jakiś mod ale nie kompatybilny z oryginalną instalacją

Opublikowano
  • Autor

to na następnym spocie trzeba będzie zerknąć-jak kupowałem jeszcze podobno był :polew: :polew: może oppuścił lokal w między czasie

silver_leon podjedz w poniedziałek a spocik to zerkniesz jak ta moja padaka wygląda

Opublikowano

to na następnym spocie trzeba będzie zerknąć-jak kupowałem jeszcze podobno był :polew: :polew: może oppuścił lokal w między czasie

silver_leon podjedz w poniedziałek a spocik to zerkniesz jak ta moja padaka wygląda

Z przyjemnością - ale daj jakieś namiary gdzie i októrej sie spotujecie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a tu kilka fotek z wakacji w Zakopanem :evil: fakt że miesiąc póżniej ale są

4b9b29f4c55a9e8bmed.jpgb693be788b7cb1d9med.jpgfb75e43856197651med.jpgd096cd25d367fbe5med.jpg332bbe2fe91c1957med.jpg76336e550986af3dmed.jpg332bbe2fe91c1957m.jpg

Opublikowano

Ja bym jednak zasłaniał (retuszował) rejestrację :) wiesz..... licho nie śpi ;)

Opublikowano

Fajne B6 :good: plany również fajne a co do kiery to pasuje z B7 do B6 na 100% cos o tym wiem :>

Pozdro. :hi:

Opublikowano

Ładna - no i właściciel zaczyna się rozkręcać z modami :naughty:

Jeszcze tylko wtrącę odnośnie czujnika deszczu - może szyba przednia była wymieniana? A że trafiła się z czujnikiem... :decayed: Tyle że aby to odpalić w aucie musiałby siedzieć moduł z B7 :mysli:

Opublikowano

a nic nie mowiles o tym czujniku deszczu tez jestem ciekawy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki z tym czujnikiem deszczu to właśnie nie wiem jak jest bo szyba jest 2003r :decayed: ale jak działa ten czujnik i czy działa to nie mam pojęcia :tongue4: czy on wogóle jest :kox:

a nic nie mowiles o tym czujniku deszczu tez jestem ciekawy :mysli:

widzę że mnie Dwa Mocne Avanty odwiedziły :cool1: od Ciebie Młody zapożyczę pomysł na felgi a od Ciebie Bartek to nawet nie wiem od czego tu zacząć-mam ochtę na podświetlenie nóg kierowcy i pasażera i może te klamki ale jakoś przeraża mnie rozbieranie drzwi.

jeszce jakoś lampki bym chciał poprawić co by mocniej świeciły ale kasy na poważne inwestycje ni ma ;(

w sobotę albo w środę przewiduję wycieczkę do ASO w Kielcach po osłony silnika z 3.0 jak ma kolega wrclaguna tylko nr etki poda po gumki do pilota i osłone do golfa 4-ależ odpicuję furę.

Opublikowano

Felgi Ci mogę sprzedać w dobrej cenie . Ale dopiero gdzieś pod koniec listopad muszę czymś śmigać do zimy .

Opublikowano
  • Autor

felgi planowałem dopiero na lato ale to i tak jak mi się plany nie zmienią-nipisz na pv ile za nie :hi:

Felgi Ci mogę sprzedać w dobrej cenie . Ale dopiero gdzieś pod koniec listopad muszę czymś śmigać do zimy .

Opublikowano

Sprzedaj tego parcha i kupoj B5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak się skończy ale jakieś mody muszę zrobić bo aż mnie skręca :>

Opublikowano

tak się skończy ale jakieś mody muszę zrobić bo aż mnie skręca :>

Kup choinke do srodka 2-3KM dochodzi :kox: a najlepiej kup pare po nie bedziesz musiel c*paa robic :>

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto jest do sprzedania ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.