Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem z kim sie darła Esa Suliego ale strasznie sie ucieszył ,hehe

http://www.youtube.com/watch?v=mg73kJJjIPg

A to nie był adadur przez przypadek?? :mysli:

On ma B5 i to w avancie :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem z kim sie darła Esa Suliego ale strasznie sie ucieszył ,hehe

http://www.youtube.com/watch?v=mg73kJJjIPg

A to nie był adadur przez przypadek?? :mysli:

On ma B5 i to w avancie :gwizdanie:

Ale ja nie piszę o drugim aucie tylko o osobie "śmiejącej się".

Bo to drugie auto to Trzeniek.

Opublikowano

Oł fak, że też ja tam nie wsiadłem. :kox:

Opublikowano

Kolejne upalanie :kox:

Opublikowano

A tego Pana ktoś zna :mysli: :mysli: :mysli:

madafaka, mnie tez znalezli, moze dobrze, ze nic nie pamietam :decayed:

Opublikowano

Ogr - filmiki :good:

i 1/4 Krakusów, wszystkie zwycięzkie

:mysli: wszystkie zwycięzkie powiadasz :mysli:....... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 09:08_________________________________________________Piła - 32 letni zlot A4 2038r

Opublikowano
  • Autor

Piła - 32 letni zlot A4 2038r

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem.

A tu ja vs pepin , w końcu na suchym :P

http://www.youtube.com/watch?v=XhgNVObkHj0

:P

ale dyma puściłem w środku ...

Opublikowano

Opublikowano

ale dyma puściłem w środku ...

III bieg - u mnie też najbardziej smoli 3-ka naughty

Opublikowano

szkoda że nie ma filmu jak się z Malikiem próbowaliśmy z rolki od 50km/h :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że nie ma filmu jak się z Malikiem próbowaliśmy z rolki od 50km/h :kwasny:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

bardzo kuzwa śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

bardzo kuzwa śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie :polew: :polew: :polew: :polew:

mało się nie posikałem jak to usłyszałem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

bardzo kuzwa śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie :polew: :polew: :polew: :polew:

mało się nie posikałem jak to usłyszałem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja to widziałem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Kuredu naprawdę może i lepiej, że nie ma tego nagranego, później całe życie za Wami by się ciągnął ten smrodek :polew: chociaż zawsze możesz powiedzieć że miałeś na pokładzie adamooo a to 200kg :wink4:

Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

nie znam historii - ktoś może przybliżyć ?? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

nie znam historii - ktoś może przybliżyć ?? :gwizdanie: :cool1:

To było wtedy jak jechaliśmy i ustaliliśmy, że nie zmieniamy biegów na wyższy niż 3 :naughty::kox::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.