Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

Fotkę cykałeś jak była Asia. A później ona sama robiła zdjęcie (już bez niej). :wink4:

No cóż. Ja pamiętam inaczej. Szczególnie, że samemu dobrałem ten kadr bo Wy oryginalnie chcieliście z widokiem na "pole" :gwizdanie:

Zresztą nieważne... olać...

Opublikowano
Widać, że nie przeczytałeś całego tekstu. wink4

Wiem wiem ,chodziło mi o filmik ,że akurat ten :)

Opublikowano
Widać, że nie przeczytałeś całego tekstu. wink4

Wiem wiem ,chodziło mi o filmik ,że akurat ten :)

innych jeszcze w necie nie było :gwizdanie:

Opublikowano

No cóż. Ja pamiętam inaczej. Szczególnie, że samemu dobrałem ten kadr bo Wy oryginalnie chcieliście z widokiem na "pole" :gwizdanie:

Zresztą nieważne... olać...

No cóż, ja niewiele pamiętam, więc nie będę się kłócił..

Opublikowano

Tez nie macie sie juz o co klocic... :gwizdanie: Zdjecie jest slabe :decayed:

Opublikowano
A to jest Madas tańczący KACZUCHY-nie wszyscy pewnie fote zdążyli zrobić....Mnie sie udało :polew:

REWELACJA - teraz widać dlaczego zrobili go na fioletowo :decayed:

Opublikowano
A to jest Madas tańczący KACZUCHY-nie wszyscy pewnie fote zdążyli zrobić....Mnie sie udało :polew:

REWELACJA - teraz widać dlaczego zrobili go na fioletowo :decayed:

Każdy orze jak może......a Madas UMIE-po prostu :decayed: :>

Oj umie umie :decayed::good:

Opublikowano

Uwaga prośba :!:

Jeżeli ktoś przypadkiem lub celowo zrobił jakieś fajne zdjęcie jakiemuś audikowi na zlocie to bardzo proszę o przemyślenie i zgłoszenie do konkursu :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4-b130.0/

dziękuję :hi:

Opublikowano

Niby najlepszy zlot a fotek :( .Pochwalcie się tym co niebyli i niech żałują :cool1:

Opublikowano

Tyle aparatów i kamer było na wyścigu. Dlaczego nie ma żadnych fotek?

Opublikowano

Tyle aparatów i kamer było na wyścigu. Dlaczego nie ma żadnych fotek?

fotki się powoli zgrywają :naughty:
Opublikowano
  • Autor

trochę tajemniczości dobrze robi :evil:

Opublikowano

kokos ma sporo dobrych fot, dzis podziwialismy na spocie :cool1:

Opublikowano

Ja właśnie wgrywam kilka fotek :)

Opublikowano

kucharz klubowy

3899.jpg

3880.jpg

3872.jpg

ciekawe na co wszyscy patrzą - tam był tylko las ?? chyba

:mysli:

3907.jpg

Opublikowano

Uwaga prośba :!:

Jeżeli ktoś przypadkiem lub celowo zrobił jakieś fajne zdjęcie jakiemuś audikowi na zlocie to bardzo proszę o przemyślenie i zgłoszenie do konkursu :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4-b130.0/

dziękuję :hi:

174bnb.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myślę że to zdjęcie wygra jak każdy zagłosuje na swoje autko :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.