Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, założyłem pas cnoty :tongue4

carbonowy :naughty:

ale oszukali cię,to była folia carbon,tania i rozciągliwa :gwizdanie:

jedyna zaleta,to że zadziałała jak prezerwatywa :gwizdanie:

...ale to zawsze jakieś pocieszenie :polew:

Opublikowano

d81cc985adea9258med.jpg

z następnej gazety :decayed:

Opublikowano

Dziękuje za wspaniałą imprezę ( co prawda byłem tylko w sobotę ) ale było rewelacyjnie.

Podziękowania wielkie dla Pań które na lotnisku dzielnie zaopiekowały się "świeżakiem"

No i na 1/4 wygrałem z Kuredu ( oczywiście tylko wg pomiarów czasowych :naughty: )

Super było Was poznać, porozmawiać, pobawić. Za wieczorną niedyspozycje najmocniej przepraszam :embarrassed:

Mam nadzieję że niedługo uda mi się wrzucić foty ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

panowie i panie gdzie sa wszystkie zdjęcia, które mi robiono podczas zlotu, bo ani jednego nie widziałam?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

panowie i panie gdzie sa wszystkie zdjęcia, które mi robiono podczas zlotu, bo ani jednego nie widziałam?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wszystkie zabrałem dla siebie....

wiszą teraz u mnie w pokoju na ścianach :radocha:

Opublikowano

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

aaad7c94a12ae407med.jpg,

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

Opublikowano

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

:shocked:
Opublikowano

ja tam tez bym nie smial budzic... ale co innego :gwizdanie: :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

panowie i panie gdzie sa wszystkie zdjęcia, które mi robiono podczas zlotu, bo ani jednego nie widziałam?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wszystkie zabrałem dla siebie....

wiszą teraz u mnie w pokoju na ścianach :radocha:

te z nocnych gwałtów też :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:24_________________________________________________

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

aaad7c94a12ae407med.jpg,

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

To Ja nie poznałeś mnie??? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

na drugi raz jak cie rumieniec obleci to dzwoń po wsparcie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :naughty:

Opublikowano

A to nie jest ta lalka co Flayer wyrzucił przez okno :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A to nie jest ta lalka co Flayer wyrzucił przez okno :mysli: :mysli:

Flyera była blondynką chyba :mysli:

Opublikowano

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

aaad7c94a12ae407med.jpg,

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

a mówiłem iść w piątek nad jezioro :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

aaad7c94a12ae407med.jpg,

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

a mówiłem iść w piątek nad jezioro :polew: :polew: :polew: :polew:

Brynia? :shocked:

Opublikowano

Fotka zrobiona w piątek nad jeziorkiem,

to ktoś ze zlotu ???

aaad7c94a12ae407med.jpg,

nie śmiałem obudzić !!! :naughty:

a mówiłem iść w piątek nad jezioro :polew: :polew: :polew: :polew:

Brynia? :shocked:

za ciemna na Brynię :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

A to nie jest ta lalka co Flayer wyrzucił przez okno :mysli: :mysli:

Flyera była blondynką chyba :mysli:

tia ... a czy ja podobny do Flyera jestem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A to nie jest ta lalka co Flayer wyrzucił przez okno :mysli: :mysli:

Flyera była blondynką chyba :mysli:

tia ... a czy ja podobny do Flyera jestem :decayed:

ja Was nie rozróżniam :polew:
Opublikowano

A to nie jest ta lalka co Flayer wyrzucił przez okno :mysli: :mysli:

Flyera była blondynką chyba :mysli:

tia ... a czy ja podobny do Flyera jestem :decayed:

ja Was nie rozróżniam :polew:

no cóż VIPowi pyskować nie wypada więc ok :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no cóż VIPowi pyskować nie wypada więc ok :decayed:

właśnie trza pyskować Vipom ile wlizie :naughty:

Opublikowano

no cóż VIPowi pyskować nie wypada więc ok :decayed:

właśnie trza pyskować Vipom ile wlizie :naughty:

dokładnie :good:

bo później myślą że są fioletowi i im wszystko wolno :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.