Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do BB musiałby wyjechać wesoły autobus :kox: a tyle przystanków po drodze, ze możemy nie zdążyć, hehe :naughty::decayed:

cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy :wink4: o :drunk: sie nie martwcie :naughty:

A4 caravelle ?? :mysli: to byłby wynalazek, hehe

Opublikowano
  • Autor

jak tam Panowie u Nas dzisiaj frekwencja? szybko mi tu meldowac :wink4: ja bylem dzisiaj z delegacja na spocie u chlopakow z BB :naughty:

Opublikowano

4 sztuki :good: spot Kwidzyn - Sztum 2:2 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

4 sztuki :good: spot Kwidzyn - Sztum 2:2 :cool1:

bez szalu, w BB 11 czy 12 :gwizdanie: no ale nie ma sie co dziwic, jak mnie nie bylo... :naughty:

Opublikowano

Mówiliście ostatnio o dywanikach gumowych na zimę. Od godziny mam w samochodzie coś takiego http://www.allegro.pl/item752518720_petex_dywaniki_gumowe_audi_a4_b5_94_00_gratis.html

Są konkretnie za***iste i idealnie pasują :) Polecam!

Opublikowano
  • Autor

Mówiliście ostatnio o dywanikach gumowych na zimę. Od godziny mam w samochodzie coś takiego http://www.allegro.pl/item752518720_petex_dywaniki_gumowe_audi_a4_b5_94_00_gratis.html

Są konkretnie za***iste i idealnie pasują :) Polecam!

chyba bede musial tez sobie sprawic takie bo widze ze sa ze stoperami a ja nie mam :thumbdown:

kupiles fele?

Opublikowano

Maniek od neta Cie odcięli czy jak???, :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Maniek od neta Cie odcięli czy jak???, :gwizdanie:

jestem jestem :wink4: troche roboty mialem i nie bylo czasu :gwizdanie: co tam slychac?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mruga mi kontrolka od swiec zarowych gdzie najlepiej to sprawdzic w kwidzynie ???bo napewno bedzie trzeba podpiac do PC ta!!

Opublikowano

wszystko wiem ale chodzi mi o sprawdzenie bledow w kwidzynie gdzie i szybko?

Opublikowano

Na następnym spocie ;-)

A jak nie chce Ci się czekać to zaleć do chłopaków na bazie PKS.

Opublikowano

spadla moc silnika jak pojade na baze pksu to zrobia mi to czy dadza tylko wydrog vag ??

Opublikowano
  • Autor

Siema Panowie :hi:

Kurde troche zamulilem i zapomnialem o spocie :gwizdanie: Ale w sumie i tak mnie nie bylo bo znowu w BB :confused4: Jak robimy teraz, spocik 18.11 ??? Czy juz odpuszczamy i dopiero na wiosne? Dajcie znac co o tym myslicie to zmienie info w watku :naughty:

pozdro

Opublikowano

siema ja mam w środę luz więc mogę podjechać :good:

Opublikowano
  • Autor

siema ja mam w środę luz więc mogę podjechać :good:

a reszta jak sie na to zapatruje? :cool1:

Opublikowano

ja tez mogę podjechać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to 18.11 ustawka o 17 tam gdzie zawsze :naughty: tylko sie ubrac cieplutko... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.