Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań


aju

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej, a do tego Twój silnik dzielnie reaguje na chipowanie.

Jutro rano dzwonię do geko i ustalamy teramin, daje wam kilka do wyboru i kończymy akcję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zadzwonic do szefa w poniedzialek bo pani nie podejmie takiej decyzji bez szefa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz, już Cię dopisuje, i zaraz zadzwonie do szefa o termin :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:49_________________________________________________Lista.

1. aju

2. JohnyPixel

3. stuwa

4. drzewko23

5. dyrdan

6. gustaff

proszę o prywatne wiadomości czy jesteście dalej zainteresowani + silnik + napęd + rok

zostały 4osoby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrzymajcie sie jeszcze chwile bo mam pewna watpliwosc, jesli sie potwierdzi to ja opisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dam ostateczną odpowiedź, przepraszam że tyle to trwa ale nie chcę sytuacji że będzie lipa lub coś nie wypali :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 17:29_________________________________________________jeśli dalej jest 5 osób to możemy sami sobie określić mniej więcej dogodny dla nas wszystkich termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gdybym doszedl z porozumieniem z cisnieniem to tez bym sie przejechal ale narazie musze sobie darowac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście chcieli skorzystać z opcji WSTR Garage zamiast GEKO to możemy się dogadać .. mam 2 kupony zniżknowe na czips + hamownia (300PLN) u Wojtka za wygrane zawody na 400m w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym chcial dopisac sie z moim pazdzierzem,czyt. Bolidem Mlodziezy Wiejskiej 3.0d?? Bo tez sie interesowalem tematem Geko-Cars,bo to najblizej mojego miasta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...