Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo poznać kręcony licznik.

Jeśli auto ma do 150 tys. km przebiegu i nie było na budowie

oraz nie było prane, w środku czuć jeszcze zapach nowości.

Jest on bardzo specyficzny dla Audi i trudno go pomylić.

U mnie jeszcze właśnie coś takiego czuć po otwarciu drzwi a nigdy nie miałem żadnej choinki zapachowej czy czegoś podobnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość sprawdzenia po VIN ile moja ma przelotu? :) Może ktoś z forumowiczów ma taką możliwość, chciałbym przyjąć tę (być może bolesną) prawdę na klatę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Pan ma coś przeciwko tej technice? :kawa:

To jest oczywiście jedna z paru rzeczy, na które patrzymy. :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

229 600 km - A4 B5 AFN :gwizdanie:

I UWAGA:

1 155 236 km - A6 C4, AEL czyli rzędowy 2,5 TDI 140 KM :kox: (olej full syntetyk Texaco Havoline Diesel i zero ubytku :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I UWAGA:

1 155 236 km - A6 C4, AEL czyli rzędowy 2,5 TDI 140 KM :kox: (olej full syntetyk Texaco Havoline Diesel i zero ubytku :cool1:)

Piękny przelot w starym , dobrym diesel'u , a ile sam nim nakręciłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki to legenda :good:

Mój kolega szuka a6 właśnie z takim silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I UWAGA:

1 155 236 km - A6 C4, AEL czyli rzędowy 2,5 TDI 140 KM :kox: (olej full syntetyk Texaco Havoline Diesel i zero ubytku :cool1:)

Piękny przelot w starym , dobrym diesel'u , a ile sam nim nakręciłeś? :)

Ojciec najeździł około 200 000, znajomy który był poprzednim właścicielem drugie tyle :wink4: Ten z kolei kupił go od znajomego niemca, który miał go od początku :decayed:

Te silniki to legenda :good:

Mój kolega szuka a6 właśnie z takim silnikiem.

Ciężko teraz o ładną A6 z tym silnikiem... Oglądaliśmy chyba z 6 sztuk zanim coś ciekawego się znalazło... A ceny niektórych są wyższe niż C5. szczególnie z Vką :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi powinno zostawić ten motor w C5 zdecydowanie. Dziwne , że go wycofali z produkcji a zastapili mniej udaną wersją V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam audi 80 z 1987 roku co ma najechane 220000 od nowości u mojego ojca więc niech nikt nie piepszy że to niemożliwe sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam audi 80 z 1987 roku co ma najechane 220000 od nowości u mojego ojca więc niech nikt nie piepszy że to niemożliwe sory za OT

Niesamowite.

Moja BPRA ma nalatane 230 tyś. Środek jak nowy. Kiera lekkie ślady użytkowania na skórze. Drążek zmiany biegów prawie jak nowy(skórzany). Jedyne co padło to dywanik kierowcy. Nadaje sie do wymiany. Rok 2000. AJM. Oleju o,5l na 10k km. Czyli od wymiany do wymiany. A i aku wsadziłem nowy w tym miesiącu bo ori od nowości miał juz dosyć. 10 lat Varta spisała sie wyśmienicie. Zapas ori. Podłoga w stanie idealnym. Zero śladów korozji na czym kolwiek. Na silniku widać jeszcze ślady markerów od montażu w fabryce podczas kontroli. I to podoba mi sie najbardziej. Auto sprowadziłem sam 3 lata temu z Francji. Oczywiście miałem wszystkie papiery i ks serwisowe.3 kluczyki. Wszystkie naklejki fabryczne w nienagannym sranie.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam audi 80 z 1987 roku co ma najechane 220000 od nowości u mojego ojca więc niech nikt nie piepszy że to niemożliwe sory za OT

W Polsce od nowości ? Jak tak to się nie dziwię.

Znajomego ojciec za niedługo będzie miał na sprzedaż Paska B5 1.9 TDI z 1998 lub 1999 roku (nie pamiętam) z przebiegiem ~ 120 kkm :naughty: , kupiony w polskim salooonie ... i kto w to uwierzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w moim przypadku ktoś sfałszował książke serwisową, nalepkę z datą wymiany rozrządu oraz włamał się do bazy ASO i zmienił wpisy.A mógł poprostu wyrzucić dokumenty, a i tak sprzedał by takiemu naiwniakowi jak ja. Ale przeciez mamy tu na forum wszech wiedzących władców postów, którzy nas oświecą i wskarzą jedyną prawdę. Pozdro dla wszystkich naiwniaków :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, to ja, naiwniak z tym przebiegiem 114 tys parę postów wcześniej. źle się wbiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, to ja, naiwniak z tym przebiegiem 114 tys parę postów wcześniej. źle się wbiłem.

Idź spać lepiej , bo jeszcze zarobisz kropka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś rozbawił mój wpis, wiec odpowiedziałem. Co do przebiegów, to pracuję z austriakiem, który do pracy ma 1 km i dojezdża audi a6 disel. Już tak od trzech lat. W Wiedniu widuję sporo rasowych terenówek, a aswalt równiutki jak stół. Panuje tu opinia, że niemcy mają takie zboczenie, że jeżdżą jak idioci i ścigają się kto zrobi więcej kilometrów :polew: Cóż, ja tego nie zauważyłem, a bywam tam często. Teraz ide spać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś rozbawił mój wpis, wiec odpowiedziałem.

Ja chyba nic Ci tam nie pisałem ?

Co do przebiegów, to pracuję z austriakiem, który do pracy ma 1 km i dojezdża audi a6 disel. Już tak od trzech lat.

Nie chciałbym takiego auta po nim :cool1:

Zaraz dostaniemy obaj po kropku za :ot: w technicznym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...