Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek,doszły listwy?

Tomek, nie mów, że do Ciebie już doszły :cool1:, gostek dopiero dzisiaj miał wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,doszły listwy?

Tomek, nie mów, że do Ciebie już doszły :cool1:, gostek dopiero dzisiaj miał wysyłać.

To ile on tych kompletów wysłał?

Dzwonilem dzisiaj i maja przyjsc jutro.

Poprosilem o paczke z mozliwoscia otwarcia z kurierem przy dostawie.

Zobaczymy.

Dajcie znac jak tylko je dostaniecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,doszły listwy?

Tomek, nie mów, że do Ciebie już doszły :cool1:, gostek dopiero dzisiaj miał wysyłać.

do mnie mają przyjść dzisiaj,ale myślałem,że Wojtek zamówił w czwartek i poniedziałek dostanie.

no zobaczymy co przyjdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili z Pocztexu, że listwy są do odbioru na poczcie. Wieczorem odbiorę i dam znać w jakim stanie przyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyszly :kox:

Nowki sztuki.

Jedynie jedna listwa na koncu od wewnetrznej strony gdzie przykreca sie ja do drzwi jest lekko sfatygowana ale mysle, ze to nie bedzie przeszkadzac. Zobaczymy jak bedzie po przykreceniu.

Tak to igly.

Czekam az zona przyjedzie samochodem i montuje.

Zdjecia beda pozniej.

Dajcie znac jak to tam u Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość optymistyczna :kox: ale ja i tak będę lakierował :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:46_________________________________________________Moje 3 są nowe, jedna niestety z demobilu :disgust: Cała bez uszkodzeń, ma tylko kilka małych zadrapań. W sumie to i tak dla mnie bez różnicy bo i tak będę malował, ale gdybym chciał montować bez malowania to nie bardzo by wyglądało. Moim zdaniem jeśli mają iść na czarną brykę to trzeba malować bo są zbyt matowe i będą się wyróżniać za mocno. Gościu przyciął w ciula, bo zapewniał, że wszystkie są nowe i nie ma sensu przez allegro licytować a da 50dych taniej. Wtopy nie ma, ale jednak warto przez aukcje, jeśli chce się być pewnym, że dojdzie dokładnie to co zamawiamy.

Ale za to zderzak S4/S-line doszedł taki jak powinien, kompletny, ze spryskami, ramkami itd a gościu jeszcze dołożył ramkę pod tablicę w bdb stanie, które reż pójdzie w kolor :kox: Grill RS4 ma być jutro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość optymistyczna :kox: ale ja i tak będę lakierował :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:46_________________________________________________Moje 3 są nowe, jedna niestety z demobilu :disgust: Cała bez uszkodzeń, ma tylko kilka małych zadrapań. W sumie to i tak dla mnie bez różnicy bo i tak będę malował, ale gdybym chciał montować bez malowania to nie bardzo by wyglądało. Moim zdaniem jeśli mają iść na czarną brykę to trzeba malować bo są zbyt matowe i będą się wyróżniać za mocno. Gościu przyciął w ciula, bo zapewniał, że wszystkie są nowe i nie ma sensu przez allegro licytować a da 50dych taniej. Wtopy nie ma, ale jednak warto przez aukcje, jeśli chce się być pewnym, że dojdzie dokładnie to co zamawiamy.

Ale za to zderzak S4/S-line doszedł taki jak powinien, kompletny, ze spryskami, ramkami itd a gościu jeszcze dołożył ramkę pod tablicę w bdb stanie, które reż pójdzie w kolor :kox: Grill RS4 ma być jutro :kox:

Caly urok w tych listwach dla mnie, ze sa wlasnie matowe tak jak w oryginale :wink4:

Co do zakupu. Ja kupilem przez allegro i malo tego z mozliwoscia ogladniecia towaru przy kurierze- doplata 5 zl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze że się udało :kox: w przypadku czarnego koloru jakoś te listwy niepomalowane kiepsko wyglądają :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje bede malowal w czarny polysk. Jedna mam przytarta + kupilem relingi w polysku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jeszcze na umytym aucie ale na ta chwile zostaja w macie :rolleyes:

Teraz czas upolowac kiere R8/TT.

A pomyslec, ze pol roku temu mialem taka igle u siebie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrą opcję trafiliście z tymi listwami, choć u mystica nie do końca fair się gościu zachował...

mystic - rozmawiałeś z typkiem? jakie są jego argumenty skoro zapewniał, że wszystkie są nowe?

Wojtek, kierka mistrzunio, za każdym razem kiedy chwytam ją w dłonie... :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak będziesz sprzedawał te listwy, to namiary już masz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje odbieram za godzuinkę,zobaczymy co bedzie :mysli:

ale zostawiam w macie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrą opcję trafiliście z tymi listwami, choć u mystica nie do końca fair się gościu zachował...

mystic - rozmawiałeś z typkiem? jakie są jego argumenty skoro zapewniał, że wszystkie są nowe?

Szkoda czasu i nerwów. Tak jak pisałem dla mnie to bez znaczenia bo idą pod lakier. Wysłałem mu tylko sms'a że postąpił nie fair i na a4-klubie dobrej recenzji mu wystawić nie mogę. Nawet nie odpisał.

Wojtek zamontowałeś już ? masz jakieś foto ? czy spinki od starych standardowych listew podeszły do nowych czy trzeba zaopatrzyć się w nowe spinki ?

Tomek, a jak Twoje listwy, doszły ? all ok ? EDIT: A już widzę, pisaliśmy w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze adamooo , na kazda listwe przypadaja 2 srubki.

Koniec kropka :>

Listwy oczywiscie na aucie. Ale jest tak upieprzone, ze zdjecie zrobie dopiero na weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good news :decayed: bo już myślałem, że trzeba będzie zaopatrzyć się w coś takiego:

http://allegro.pl/org-spinki-dolnej-listwy-drzwi-audi-a3-a4-i1175308045.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good news :decayed: bo już myślałem, że trzeba będzie zaopatrzyć się w coś takiego:

http://allegro.pl/org-spinki-dolnej-listwy-drzwi-audi-a3-a4-i1175308045.html

EEE ja tam listwy mialem 2 min po rozpakowaniu na aucie... :kox:

Dluuugo ich szukalem.

mystic.pl zakladaj i dawaj foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pójdą pod lakier :wink4: a czekam jeszcze na resztę gratów z pakietu i wszystko na raz będę lakierował :kox: Mam nadzieję, że na przyszły tydzień auto zewnętrznie będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pójdą pod lakier :wink4: a czekam jeszcze na resztę gratów z pakietu i wszystko na raz będę lakierował :kox: Mam nadzieję, że na przyszły tydzień auto zewnętrznie będzie gotowe.

Zapowiada sie niezle... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...