Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Zakup wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie troche odbiegne od tematu b7

jakos w tamtym roku zmienialem u siebie w B6 (2001) pióra.

Mialem zamiar kupic do tych starych ramion pióra valeo extrm tego typu -> http://allegro.pl/item663867784_wycieraczki_valeo_vw_passat_b5_1996_2002_audi_a4.html

koles na allegro powiedzial ze jesli mam stare ramiona to on jednak poleca mi te stare pióra bo podobno te aero słabo zbieraja wode.. jak spytalem dlaczego to powiedzial mi ze te stare ramiona nie sa przystosowane do valeo(aero) i za slabo dociskaja gume do szyby i ze niby maja slabsza sprezyne.. to co on mowil to bylo prawda?? Ma ktos u siebie na te stare ramiona zalozone pióra aero ??

Opublikowano

w poprzednim aucie (nie audi) ze zwykłych zmieniłem na płaskie Valeo i różnica była kolosalna, na + oczywiście

akjam przecież jestem spokojny :evil:

Opublikowano

w poprzednim aucie (nie audi) ze zwykłych zmieniłem na płaskie Valeo i różnica była kolosalna, na + oczywiście

akjam przecież jestem spokojny :evil:

:radocha::tongue4:

P.S. Jak już ktoś będzie używał tych zestawów to piszcie czy warto, mówię o B7? :decayed:

Opublikowano

to co on mowil to bylo prawda?? Ma ktos u siebie na te stare ramiona zalozone pióra aero ??

Ja mialem tak w B6 i powiem Ci ze coś jest w tym co Ci napisali ale tylko i wyłacznie jesli chodzi o strone pasażera w górnej czesci szyby reszta przynajmniej u mnie była :good:

Opublikowano

mialem dokladane w innym auci i byłem zadowolony ale faktycznie paru znajomych mialo problem ze ramie za slabo przyciaga do szyby. mysle ze male podciagniecie sprezyny by pomogło.

faktycznie te nowe wycieraczki mocniej dociskaja ramie do szyby. ale mysle ze warto kupic i sprawdzic czy bedzie okey. a jak co to zobaczyc czy da sie podciagnac jakos sprezyne...

Opublikowano

mialem dokladane w innym auci i byłem zadowolony ale faktycznie paru znajomych mialo problem ze ramie za slabo przyciaga do szyby. mysle ze male podciagniecie sprezyny by pomogło.

faktycznie te nowe wycieraczki mocniej dociskaja ramie do szyby. ale mysle ze warto kupic i sprawdzic czy bedzie okey. a jak co to zobaczyc czy da sie podciagnac jakos sprezyne...

dokładnie o tym pomyslalem w razie gdyby słabo dociskala..

Opublikowano
  • Autor

Dziś zaszalałem i kupiłem wycieraczki oryginał audi do b7 aso Bydgoszcz 191.50 zł

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i racja

po to kupujesz dobre wycieraczki żeby czerpać przyjemność z jazdy, niby zaoszczędzisz kilka złotych a potem jazda staje się udręka w deszczowe dni

tylko Valeo

ja pisze do toma 77 i od niego kupię

<na forum same dobre opinie>

Opublikowano

ja lupilem valeo extreme i wcale nie jestem zadowolony, czesto zdarza sie, ze pierwszy ruch do gory strasznie skaczą po szybie wydajac nieciekawe dzwieki a przy zmianie kierunku stukaja o szybe wtedy jak pioro sie odwraca , bardzo denerwujace :(. czasami mysle ze te stare wycieraczki sa lepsze

Opublikowano

Ja kupiłem w intercars (valeo) i sprawują się bardzo dobrze :good:

Opublikowano

Ja kupiłem w intercars (valeo) i sprawują się bardzo dobrze :good:

a ile cie wyszło???

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

plaskie VALEO sa bardzo dobre, ja tez zmienilem i szczerze polecam :good:

Opublikowano

pytanie do klubowiczy w uk jak nazywa sie mocowanie wycieraczek nowego typu w b7??

Opublikowano

mam dostep do oginałów 110zł komplet 2szt tylko bez opakowań9oczywiście mowa o płaskich)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.