Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wczasy z last minute za groszę Polska i Świat


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam na wyjazdy zagranice w tym roku ponieważ wielkie biura podroży mocno obniżają ofertę swoich wyjazdów .Zachcemy do negocjacji cen i czytania warunków umowy .

Najlepiej latać z dnia na dzień np last to Egiptu Hotel Hilton na 24 lipca 7 dni w ALL z wszystkimi oplątami za 1450zł .Ja lecę do Turcji side lub maramaris w wrześniu zapraszam klubowiczów .Hotel **** za 1300zl na 7 dni tam już jest tanio i hotel 300 metrów od centrum w ALL.

W Polsce ceny poszły tez na dól ostatnio wpadł mi ośrodek nad morzem koło Mielna za 45zł w lipcu i sierpniu z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie i Łazienki w pokojach i są miejsca oj dużo miejsc ,cena atrakcyjna. Lub weekend w Szwecji z transportem jedzeniem itd za 99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję na wyjazd do Turcji w przyszłym tygodniu :cool1: . Z dziewczyną szukaliśmy po Last Minute i w ITAKA jest 24 lipca za 1300 pln na 8 dni. :beach:

Tylko czy będzie w przyszłym tygodniu ?? :mysli: Ale jak nie Turcja to coś innego :good:

Może ktoś poleci jakieś dobre 100% biuro podróży bo ostatnio wiele niedobrego się dzieje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę do Turcji side lub maramaris w wrześniu zapraszam klubowiczów .Hotel **** za 1300zl na 7 dni tam już jest tanio i hotel 300 metrów od centrum w ALL.

jakis namiar na ten wyjazd we wrzesniu [jakie biuro podrozy ?] .. tez szukam czegos na wrzesien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam ITAKĘ. Świetne biuro podróży :good: :good: Byłem z nimi w Egipcie w czerwcu. Hotel 4,5 * za 1299 PLN/ 8dni . Wylot z kilku miejsc w Polsce. Na miejscu wyżywienie All Inclusive, super oferta atrakcji, pogoda na 5+, obsługa również. Jak wczasy to tylko ITAKA. Można jeszcze szukać ofert w TUI I NECKERMANN, ale tam ceny są sporo wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Itake , wezyr i Gtti travel jesli chodzi o turcje i żadne biura ine podrózy [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:02_________________________________________________http://www.easygo.pl/ to jest wg mnie fajna stronka bo pokazuje kto jest oragnizatorem wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne z tą ITAKĄ bo ogólnie biuro ma niezbyt dobre opinie, czytałem trochę na forach i ludzie odradzają ...

moja siostra cioteczna miała wykupione wakacje w Itace i Itaka odwołała wycieczke wogle ją o tym nie informując,naszczęscie ona 2 dni przed terminem w internecie sprawdziła, że nie ma tej wycieczki, pojechała do biura oczywiście oddali kase ale żadnego telefonu wcześniej, przepraszam czy tez oferty czegoś w zamian ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak większość wie, ostatnio upadlość ogłosił kopernik... podobno wysyłając 1200 osób do egiptu i turcji wiedzieli o tym ze biuro jest na dnie...a jednak wysłali.... mówiono że szykują się kolejne upadłości większych biur podróży wiec trzeba się mieć na baczności :cool1:

turcja fajna sprawa... jeśli turcja nie wypali to polecam tunezje..co prawda jeszcze nie byłem :decayed: ale się przymierzam :good: , jeśli ktos jest czasowy..to najlepiej spakować się i jechać z dnia na dzień...wtedy można wycieczkę wykupić za dobrą kasę...byle tylko biuro nie poszło na dno, bo wtedy przygody gwarantowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam coś w okolicach 20 sierpnia na Wyspy Kanaryjskie ale jak narazie brak ofert Last Minute :(

a za normalne oferty to trzeba liczyć 3500-4000.

Jeśli chodzi o Itake to w tamtym roku byłem z nimi w Egipcie i było wszystko O.K ale jeśli chodzi o Kanary to

słyszałem od kilku osób że Itaka w Hotelach ma do dyspozycji pokoje 2 i 3 kategori bez balkonów z widokiem na ulice albo podwórka lub w sutenerach, dlatego nie biore pod uwage Itaki jeśli chodzi o Kanary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 07.08 wróciłem z Egiptu. Byłem w Hurgadzie, organizatorem był EXIM tours i jestem bardzo zadowolony. Oferta Last Minute, all inclusive,

hotel Palma de Mirette, zero kolejek po posiłki, czysto, miła obsługa, ogólnie polecam. Jak będziecie w Egipcie to spróbujcie nurkowania :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam coś w okolicach 20 sierpnia na Wyspy Kanaryjskie ale jak narazie brak ofert Last Minute :(

a za normalne oferty to trzeba liczyć 3500-4000.

Jeśli chodzi o Itake to w tamtym roku byłem z nimi w Egipcie i było wszystko O.K ale jeśli chodzi o Kanary to

słyszałem od kilku osób że Itaka w Hotelach ma do dyspozycji pokoje 2 i 3 kategori bez balkonów z widokiem na ulice albo podwórka lub w sutenerach, dlatego nie biore pod uwage Itaki jeśli chodzi o Kanary.

witaj :hi:

ja z zona i 2 letnim dzieckiem tez myslimy o wrzesniu o Wyspach Kanaryjskich - temat swietny ale ciezko zeby cos teraz wyłowić :wink:

myslalem wlasnie o Itace... ale teraz dales mi do myslenia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Itaka, bylem z tego biura w Grecji z all, wszystko OK, podroz poslubna udana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam coś w okolicach 20 sierpnia na Wyspy Kanaryjskie ale jak narazie brak ofert Last Minute :(

a za normalne oferty to trzeba liczyć 3500-4000.

Jeśli chodzi o Itake to w tamtym roku byłem z nimi w Egipcie i było wszystko O.K ale jeśli chodzi o Kanary to

słyszałem od kilku osób że Itaka w Hotelach ma do dyspozycji pokoje 2 i 3 kategori bez balkonów z widokiem na ulice albo podwórka lub w sutenerach, dlatego nie biore pod uwage Itaki jeśli chodzi o Kanary.

witaj :hi:

ja z zona i 2 letnim dzieckiem tez myslimy o wrzesniu o Wyspach Kanaryjskich - temat swietny ale ciezko zeby cos teraz wyłowić :wink:

myslalem wlasnie o Itace... ale teraz dales mi do myslenia :whistling:

nie wiem czy zauważyłeś ale odpowiedziałes na post,niemal że z przed 3 lat:whistling:

ogólnie polecam również Itakę. byłem z nimi w zeszłe wakacje w Turcji,było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam coś w okolicach 20 sierpnia na Wyspy Kanaryjskie ale jak narazie brak ofert Last Minute :(

a za normalne oferty to trzeba liczyć 3500-4000.

Jeśli chodzi o Itake to w tamtym roku byłem z nimi w Egipcie i było wszystko O.K ale jeśli chodzi o Kanary to

słyszałem od kilku osób że Itaka w Hotelach ma do dyspozycji pokoje 2 i 3 kategori bez balkonów z widokiem na ulice albo podwórka lub w sutenerach, dlatego nie biore pod uwage Itaki jeśli chodzi o Kanary.

witaj :hi:

ja z zona i 2 letnim dzieckiem tez myslimy o wrzesniu o Wyspach Kanaryjskich - temat swietny ale ciezko zeby cos teraz wyłowić :wink:

myslalem wlasnie o Itace... ale teraz dales mi do myslenia :whistling:

nie wiem czy zauważyłeś ale odpowiedziałes na post,niemal że z przed 3 lat:whistling:

ogólnie polecam również Itakę. byłem z nimi w zeszłe wakacje w Turcji,było ok.

wiem, wiem chciałem odświeżyć troszke temat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: wakacje za pasem to pewnie temat się ożywi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...