Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] srebrna A4 1999r 2.4 V6


michele

Rekomendowane odpowiedzi

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C1L = Felga aluminiowa 7 jx16h2 et45 5/112

G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)

H6U = Opony 205/55 r16 91w

J0L = Akumulator

MT5 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,4 ltr. litera kodowa

Q1D = Fot. sport.

0JG = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1329-1428kg

1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp.

5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

T7T = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,4 ltr. litera kodowa

0YE = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru:

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8UC = Radio

8GL = Alternator

8RN = Eight speakers (active)

1KD = Hamulce tarczowe tył

1LB = Faustsattelbremse przod

3FE = Dach odsuwany/odchylany z napędem elektrycznym

1BE = Pakiet zawiesz.

cos za twrado bylo na normalne zawieszenie i wyszlo szydlo z worka 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie dni ze jadło by sie oczami :gwizdanie:, tak samo ze skóra w samochodzie, jak zimno to piz*zi zanim sie rozgrzeje i naprawdę czuć ten chłód :thumbdown:, i na odwrót w lato siądziesz to sie przyklejasz :thumbdown:, zanim sie schłodzi, ale takie dni szybko mijają i można dalej sie cieszyć :naughty:, porostu trzeba sie przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprzątanko w środku szybko idzie - ciach szmatką i po bólu :decayed:

Oj tak, zwłaszcza jak się wozi psa, ze skóry sierść to wystarczyło zdmuchnąć a potem wytrzepać dywaniki a teraz mordęga z odkurzaczem żeby kłaki pozbierać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :good:

a co do LPG, też mam i sądzę że jeżdżąc około 20 tys km rocznie oszczędzasz średnio około 2500zł rocznie (licząc benzynę i wydatki na instalację),

a 10tys zł za 4 lata -3000zł na instalację to 7 tys zł do przodu :notworthy:, jak ktoś woli tracić tą kasę to :hi:(nie mój portfel :polew:), jeżdżąc szybko(150-180) nie myślę o kosztach bo 15lpg to 30zł:D), a 13litrów benzyny to około 54zł, różnica w kulturze pracy lpg a benzyna to minimalna różnica(w końcu to sekwencja), a V brzmi tak samo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakies felgi na pokład wpadną i bedzie :good: myślę nad 18'' od eski, no i zdezak przód mam na oku :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:54_________________________________________________

Autko :good:

a co do LPG, też mam i sądzę że jeżdżąc około 20 tys km rocznie oszczędzasz średnio około 2500zł rocznie (licząc benzynę i wydatki na instalację),

a 10tys zł za 4 lata -3000zł na instalację to 7 tys zł do przodu :notworthy:, jak ktoś woli tracić tą kasę to :hi:(nie mój portfel :polew:), jeżdżąc szybko(150-180) nie myślę o kosztach bo 15lpg to 30zł:D), a 13litrów benzyny to około 54zł, różnica w kulturze pracy lpg a benzyna to minimalna różnica(w końcu to sekwencja), a V brzmi tak samo :kox:

koszt instalacji zwraca sie po okolo 16000-17000 km w moim przypadku sie zwrucilo, duzo robie trasy do włoch i spowrotem 3600km, a kultura pracy sie praktycznie nie zmienia,

tomasz13 :drinks::PB98::banan2: :oklaski:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________dzisiaj wybrałem się na szrot i znalazłem dawce :naughty:,oto i on

f914bd72ae780891.jpg:quattro::a4fan: :oklaski: :drool:

no i od razu ślinka mi pociekła :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz zmieniać przedni zderzak to ja bym był zainteresowany twoim ori przednim zderzakiem...jak coś to daj znać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę całą bo cena w sam raz, płace za nią 350 ojro, tu akurat cena samochodu spoko ale transport do polski drożej wyjdzie a wiec sie dogadałem i biorę jeszcze parę sztuk, bo tutaj nie opłaci im sie naprawiać jak cos sie zepsuje, np za 2 poduszki powietrzne krzyczą 2500 euro do peguota, nie założysz nie dopuszczą do ruchu wiec dla większości ludzi lepiej oddać na szrot nawet trochę uszkodzona, ta akurat poszła w zamian za nowy samochód i salon ja dal do złomowania, a takie furki można znaleźć:

efcb300895c748fc.jpg ta ma ładne kremowe skorki

7605278893da2366.jpg ta troszkę uszkodzona z przodu do wymiany poduszki chłodnice, zderzak, silnik nie tknięty

051189eabd3d7cc9.jpg z ta niewiem co i jak ale juz troszkę ja rozebrali

Jak zamierzasz zmieniać przedni zderzak to ja bym był zainteresowany twoim ori przednim zderzakiem...jak coś to daj znać :hi:

dogadamy sie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...