Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] srebrna A4 1999r 2.4 V6


michele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem opisać tu swoją A4, podpatrzyłem u innych użytkowników i postanowiłem opisać ja jakoś lepiej, jak byście coś zauważyli czego nie napisałem (albo coś za dużo) dajcie znać, plany do A4 jakieś mam ale o tym później, pozdrawiam i zapraszam do oceniania, mile widziane jakieś propozycje.

silnik: 2.4 v6 165KM

rok prod: 1999

Wyposażenie fabryczne:

-elektryczne szyby przód (tył korba), lusterka

-climatronic

-komputer FIS

-ABS

-10 x airbags

-ori 16'' falgi

-ori xenon ze spryskami

-szyberdach

pakiet S-Line:

-trójramienna, skórzana kierownica

-skórzana dźwignia zmiany biegów

-skórzane siedzenia (kubełki)

na fotkach jeszcze brudna ale niedługo dojdą jakieś lepsze fotki.

466257cb5e2db6c8med.jpg

017c855079e09e35med.jpg

71be2f84a6da59aamed.jpg

bf2f60611e8ac037med.jpg

b4189411bdeccb3dmed.jpg

95517d7e37ab6f5emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn gaz zakładam bo jednak robię trochę za dużo km w ciągu roku, ogólnie siedzę we Włoszech wiec parę razy do roku jak się zrobi 4000km (w dwie strony) to sie swoje zaoszczędzi a tu na miejscu i tak na benzynie latam, to i instalacja za 3800zl zwróci się chwila moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się ten gaz nie widzi :no: ,ale w ciągu roku robię coś około 20 000 km nie z przyjemnosci tylko z przymusu (droga do domu) wiec wyboru nie mam a przeliczyć zawsze można i za te pieniądze kupić coś do autka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik bardzo fajny.

A gazu nie się co bać - tylko podstawowa kwestia-> dobry montaż i wszystko będzie śmigać bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko znajdź sobie jakiegos dobrego fachowca.. bo jak jakiś śrupek sie za to weźmie to ja dziękuje

jeśli bedzie dobry fachowiec to gaz polecam, nic sie autku nie stanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to do kuchenek :cool1: Bardziej by Ci sie opłacało kupić diesla i pomodzić coś niz mocna benzyna i gaz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to do kuchenek :cool1: Bardziej by Ci sie opłacało kupić diesla i pomodzić coś niz mocna benzyna i gaz :thumbdown:

Równie dobrze można rzec - diesel to do kombajnu, nie takie silniki na gazie chodzą bez zarzutu, taniej niż diesel i bez klekotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajne co do gazu to kwestia dyskusyjna, ja jeździłem na gazie i przejechałem na nim ok 80 000 i auto trochę było słabsze niż przed zainstalowałem LPG ale nie było tragedii teraz mam diesla i też nie mam na co się skarżyć. Każdy robi co uważa

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audicha piękna:) a gaz to w sumie często właśnie kwestia ekonomi ale z dobrą instalacją tym autem i tak polatasz co swoje:)

pozdrawiam i życzę miłego użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę szyber i clime to po prostu już mojego grata na allegro zaczynam wystawiać, za każdym razem :(

zazdroszczę silniczka, szyberka i sprysków

autko miodzio, nie zapomnij napisać jak gaz, za ile, gdzie, i jakie podzespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz założony :>, śmiga jak talala odpukać w niemalowane :wallbash: (na temat spalania wypowiedzieć się nie mogę, bo styl jazdy nie jest oszczędny) :naughty:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 21:28_________________________________________________hej nie mogę znaleźć kodów wyposażenia możne mi ktoś napisać co jest co ?

34e810bdc2a80ec4.jpg

dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...