Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuciłem okiem drugi raz jeszcze :P Chyba najbardziej do całosci nie pasują felgi :) Do stylu jaki preferujesz (agresor) musza byc naprawde konkretne koła :) Wielkie i szerokie... Mysle ze na np 18" na 9" szerokiej auto wyglądało by dobrze :) Po prostu : nadwozie masz mocno "umiesnione" a te kółecka jak nózki baletnicy przy posturze pudziana :)

Nie odbierz mnie zle : ja nie docinam ... Staram sie ocenic obietkywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiający jest Twój avatar Micek. czemu nie dałeś sobie swojej 'pięknej' laluni :gwizdanie: ??

tylko jakiąś brzydką audice gdzie nic nie jest robione własnoręcznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego wstawilem taki avatar bo nie umialem wstawic innego tzn. zdjecia swojej audi.Tak jak juz pisalem wczesniej doceniam ludzi tolerancyjnych i takich ktorzy napisza zmien to i to a nie wiocha...naprawde jak wolicie serie to napiszcie poprostu nie podoba mi sie bo wole serie i tyle...a to jest moje auto i robie z nim co chcem...a tak na marginesie to wy chyba jeszcze wiochy zrobionej z samochodem nie widzieliscie a tu raptem do zderzakow i progow sie czepiacie...choreeee :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jako "tuning" calkiem OK :) Jedyne co mi nie pasuje to ten wydech , za baaaardo jest :) Zmien go na owalne dwie koncowki jak w S6 :) i bedzie tralala.

Przod jest spoczko , ladnie to sie nawet prezentuje z tymi chromami.

Sciagnalbym jeszcze ta naklejke FEAR THIS , tez mi troche nie lezy, w srodku wymienilbym galke zmiany biegow, moze na ta podswietlana co oferuja na allegro , mysle ze by sie ladniej prezentowala.

Jak ktos juz wczesniej zauwazyl , to fele by sie wieksze przydaly. Reszta modyfikacji ok.

Dodatkowy wielki plus za wlasna inwencje i wklad wlozony :) GRATKI!!!

PS. Ja tam wole serie lub gladki tuning :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle.. masz duzy potencjał w rękach i można zrobić coś wiele ładniejszego ;)

A to :audi: średnio mi lezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie...dziekuje za takie wypowiedzi i szacunek dla Was koledzy...napiszcie co wedlug WAs trzeba zmienic dodac odjac i bedzie git! P.S: nad felami juz dawno myslalem, z czasem napewno wymienie bo jest to nie maly wklad finansowy... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestował w klime+navi :P Ale to dopiero wydatek ; ]

Może blenda, nie wiem czy bedzie pasowac, pobawić sie z klamkami, of kors fele na większe i inny wzór troche, no i pozbyłbym sie much z siatki z przodu:P Albo najlepiej zmienił tą siatke albo ją przemalował.. sam nie wiem jak lepiej bedzie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby ktore widzialy na zywca moje autko w Nowej Kaletce nie byly zniesmaczone (przynajmiej tak mi sie wydaje).Teraz prosze te osoby o podpowiedzenie mi co zmienic co dodac itd..W najblizszym czasie zamierzam dokonac ostatnich modyfikacji a mianowicie:

-wstawic blende na tylnia szybe

- zarzucic zderzak tylni od RS4 taki jak na zdjeciu ponizej:

a64013780e7573a3.jpg

- zmienic lampy na angel eyes black:

71fb8580a207e0d7.jpg

Napiszcie jak Wy to widzicie i odradzcie mi to czego nie powinienem robic.

P.S: moze ktos jeszcze zaproponowalby jakis spojlerek pasujacy na tylna klape :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak będzie auto wyglądać, to będzie lepiej, ale....

według mnie, takie szpojlery to pasują wyłącznie do Japońców (i to tez nie do wszystkich).

W takim Audi może być spojler, ale nie takie skrzydło.

Także to jedyna rzecz, która mi nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wogole sam bys sie odwazyl zmienic cos w swojej audicy wlasnymi rekoma tak jak ja to zrobilem a nie czekac na gotowe...Ja mam wlasna wizje i tyle...A ze wsi najwidoczniej to Ty jestes...do tego masz 90 KM po maska jak dobre cienquecento :polew:...no ale zycie...lubisz albo nienawidzisz :a4fan:

warnwarn.giftrudno, przesadziłeś - nikt Cię powyżej nie obraził.

Za to Ty tak, pomimo kilku słownych ostrzeżeń w przeszłości.

[pre_pl]

Kolego, niepotrzebnie sie unosisz... :drunk:

Szanuję Twoją wizje. :notworthy: Twoje autko, i przerabiaj go sobie jak chcesz :thumbup:

Ja tylko wyrażam moje zdanie, na temat Twojego autka i przeróbek, jakich dokonałeś "swoimi rękami", a Ty mnie obrażasz :rant:, ale to tylko świadczy o Tobie, a nie o mnie :hi:

Pozdrawiam Cie serdecznie :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...