Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z łożyskami


sardo

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że wymieniłem łożyska w kołach i nadal mam huczenie i tu moje pytanie czy mogą to być łożyska w skrzyni biegów te przy półosiach a jeśli tak to czy można je wymienić bez wyciągania skrzyni biegów może ktoś to już przerabiał, znawcy tematu dajcie jakąś rade bo już radio powoli przestaje to zagłuszać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że wymieniłem łożyska w kołach i nadal mam huczenie i tu moje pytanie czy mogą to być łożyska w skrzyni biegów te przy półosiach a jeśli tak to czy można je wymienić bez wyciągania skrzyni biegów może ktoś to już przerabiał, znawcy tematu dajcie jakąś rade bo już radio powoli przestaje to zagłuszać :wallbash:

Czy tzw huczenie ustało po zmianie łożysk?

Problem dotyczy przodu czy też tyłu?

Tak to mogą być tez łożyska w przegubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było identycznie ,wymieniłem na początku łożyska z przodu nic nie pomogło,później pojechałem do gumiarza zmienić opony i jak ręką odjął... zero szumu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na gumy na przegubach(wewnętrzny i zewnętrzny),może są przetarte,wleciał tam piasek i łożysko poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien lozyska z tylu drogie nie sa a moze akurat sie tak dziwnie niesie to buczenie ze slyszysz z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożyska wymieniłem i kicha to samo, ale coś stwierdziłem a mianowicie, po paru kilometrach i kilku hamowaniach i jeździe 60 na godzinę huczenie jest głośniejsze i tu pytanko czy może to być coś takiego jak przegrzane tarcze nadmienię że ostatnio przy hamowaniu czuję jakieś skoki auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś jechać np 100 km/h na 5 biegu nie dodając gazu , a później jadac taką samą prędkośćią wbić luz i w słuchać się czy jest różnica między toczeniem się auta na biegu i na luzie.. ? może to pozwoli wykluczyć przynajmniej w jakiś sposób czy łożyska są w porządku w skrzyni czy też nie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz kolego tego nie próbowałem, jutro sprawdzę

I jak sprawdzałeś czy jest różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to raczej nie łożyska w skrzyni... [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 08:11_________________________________________________Wiesz co ,jeszcze spróbowałbym sprawdzić felgi, nawet lekko krzywe też będą powodować szum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...