Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??


TOM22

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że ta nazwa to tylko chwyt marketingowy.

Jak brałem HIDY to takie same żarniki miałem w zestawie, a brałem je w czasach kiedy jeszcze nie było "żarników z metalowym cokołem i porcelanową podstawą". Chyba po prostu ktoś sobie wzbogacił opis przedmiotu, ale to moje zdanie.. China to China :)

Wszystkie te hidy mają to samo pochodzenie, a różnią się jedynie opakowaniem i naklejkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwszy raz widze takie z tym metalem i porcelaną

w moim zestawie zamiast porcelany był jakiś silikon miękki taki i bańka szklana sie ruszała delikatnie

musze kupić nowe żarniki niewiem czy te czy może polecicie coś dobrego tzn.dobrze wykonanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego kup. Bądź pierwszy i powiedz co i jak..

Sam muszę się rozejrzeć za nowymi.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jaka jest róznica że to bedzie plastik czy stal :mysli: jedno i drugie świeci przecież :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceną się nie różnia.. Dla mnie jeden drut. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ten plastik jest dociśnięty drucikiem tym w lampie i pod wpływem temp. sie tam wygina a metalowa obudowa żarnika sie niepodda będzie tak jak zwykła żarówka idealne dopasowanie

a w moich depo to jest kombinacja żeby dobrze dopasować żarnik kiedyś gdzieś otym pisałem mają jakąś wadę aby poprawnie świeciły musze podłożyć taki adapterek samoróbkę z drucika aby był podniesiony trochę żarnik ,wygląda to tak jakby żarnik wchodził za głęboko i jest lipne światło :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takich problemów nie ma, mam załozone Xenony Well-Done :gwizdanie: od 1,5 roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takich problemów nie ma, mam załozone Xenony Well-Done :gwizdanie: od 1,5 roku :wink4:

problem tkwi w lampie depo a nie w żarniku czy jak wolisz w zestawie xenonów

ty masz pewnie ori lampy więc niewiesz oco chazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Depo i tez hula.. W ogóle nie ogarniam tego tematu z samoróbkami i temperaturą :dontknow:

Więc chyba nie pomogę.. Jeśli gołym okiem widzisz, że te palniki są dużo lepsze niż twoje to kup je i przetestuj.. Tak bym zrobił.. 110zł nie majątek, a tak czy siak nie wyrzucisz ich w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...