Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu


masterp84

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli stuka przy ruszaniu i przy zmianie biegów, ja bym obstawiał "banana". Znajomy miał dokładnie tak jak kolega napisał w pierwszym poscie. Zaczęliśmy od demontażu banana i już po wyciągnięciu go z "kolumny" okazało się, że ma luzy jak cholera :). Po wymianie cisza.

P.S. Na trzepakach z jakiegoś powodu nie mogli tego zlokalizować. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem pukania przy ruszaniu i zmianie biegu znowu wrocil z prawej strony, na szarpakach facet stwierdzil, ze dwa gorne wahacze sa do wymiany, ok zabralem sie za wymiane z kolega, zdemontowalismy wahacze, amortyzator i naszym oczom ukazal sie widok, dwa dolne wahacze tak zuzyte, ze gumy nawet na nich sa juz mocno spekane, na diagnostyce facet nie widzi w nich problemu, na szarpakach niby nie ma luzow a pukanie nadal zostalo po wymianie gory , dla mnie sam wniosek sie nasuwa, ze nie zawsze diagnosta pomoze, teraz wymienie dol, mam nadzieje, ze nadejdzie upragniona cisza[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:39_________________________________________________wszystkie wahacze nowe i po problemie,zero pukania, nastała upragniona cisza, tylko ciekawe na ile kilometrów po polskich drogach mi to wytrzyma :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wymieniłem cały dół z przodu i chyba będę szukał starych wahaczy... :wallbash:Kupiłem zawiechę DACHSTEIN-teraz mam zawieszenie "pływające"...

Jednak wyznacznikiem jakości jest cena... Czeka mnie jeszcze wymiana amorów tył-tu już nie będę skąpił. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...