Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

to poprosze w mój link, mam w podpisie :)

chyba się udało?

Niestety nie udało się :( ale dzięki za dobre chęci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprosze w mój link, mam w podpisie :)

chyba się udało?

Niestety nie udało się :( ale dzięki za dobre chęci :hi:

[br /]szkoda kurcze :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym realnym rozwiązaniem by powiększyć Pit Stop dla chcących wstąpić w szeregi jest "opcja sms" bo ciężko będzie uzbierać tyle PLNów przez 6 członków jednocześnie grając.

To tylko propozycja do rozważenia dla zapalonych kandydatów chcących przyśpieszyć rozbudowę Pit Stop.

Dokładnie :good: Rozmawialiśmy o tym i to jedyne wyjście, chyba, że ktoś woli być "ofiarą" ataku, bo inaczej niż przez pojedynek albo uzyskanie kodu z SMSa nie można przekazać pieniędzy innemu zawodnikowi. A kolejny lvl to koszt 216000, każdy kolejny pewnie jest jeszcze droższy, więc kolejne osoby będą musiały jeszcze więcej przesłac jeśli chcą wstąpić do tego teamu. :)[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________

kurcze... wszyscy już się "powyzywali" i nie ma się z kim pościgać :no:

za 5 minut minie mój czas kwarantanny i możesz mnie zaatakować, jak wygrasz to powinieneś sporo doświadczenia dostać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam spokoju, ciągle mnie na pojedynki wyzywa ktoś z forum. I to są te same osoby na okrągło, tymbardziej że są dużo wyżej ode mnie :tongue4: Zluzujcie i łojcie obcych narazie :polew:

Obcych brak.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 5 minut minie mój czas kwarantanny i możesz mnie zaatakować, jak wygrasz to powinieneś sporo doświadczenia dostać :decayed:

oj i się nie udało :thumbdown:

może następnym razem...

Sądziłam, że ci się uda bo masz wyższy lvl niż ja :mysli:

Korzystaj z banku następnym razem zanim kogoś zaatakujesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś w giełdę a nie w autosalon :decayed:

hurrrraaa , wreszcie mam furę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: po 2 dniach kombinowania :polew: :polew: :polew:

Jak na to wpadles ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dużo nam zosytało do zdobycia pitstopu bo chciałbym do listy[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 08:09_________________________________________________dani zaraz cie wyzywam na pojedynek[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 09:10_________________________________________________no i przegrałem :kox::polew: a jeżdze już Caterham Super Seven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z graczy w teamie musi uzbierać ponad 35K na rozszerzenie pit stopu do 4 poziomu. Wymagane jest 216K. Jest ciężko w 6 osób, dlatego pytanie do osób spoza teamu, macie uzbieranej troche kasy, żeby wspomóc ?

Strach pomyśleć, ile kasy potrzeba na rozszerzenie pit stopu do kolejnego poziomu ... 800k ? Nie mam pojęcia, tak strzelam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale troszke dziwne bo dziś o 0:00 ktoś pojedynkował się ze mną i wygrał ale ja byłem od godziny 21 w pracy na 8 godzin więc :disgust: coś nie tak może się ścigał z moją żoną :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kase zbieram bo też do klubu chcę dołączyć [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 09:54_________________________________________________nawet dziś dostałem zaproszenie od A3 aby wstąpić ale się na razie nie zgodziłem chcę być wierny A4 tylko ktoś zaproszenie musi wysłać :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, ile by się tej kasy w sumie uzbierało.

Jeśli jest całość kwoty rozsypana po graczach, to można by zrobić tak, że ja np. opuszcze team (tzn. ykk mnie wywali na zbity pysk) a w zamian po kolei na moje miejsce będą wchodzili inni gracze z dotacjami i będą kłaść kasę do banku aż do momentu osiągnięcia poziomu pit stopu. Druga strona medalu jest taka, że kolejny poziom pit stopu zapewni nam raczej nie więcej jak 2 dodatkowe miejsca.

... albo poprostu ustalimy klubowego skarbnika, któremu będzie się wysyłało kody z smsów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kase zbieram bo też do klubu chcę dołączyć [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 09:54_________________________________________________nawet dziś dostałem zaproszenie od A3 aby wstąpić ale się na razie nie zgodziłem chcę być wierny A4 tylko ktoś zaproszenie musi wysłać :polew: :polew:

Właśnie ja też dostałem od A3 zaproszenie ale czekam cierpliwie na A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...