Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chudineze , Bruno Gratulacje :hi:

a teraz koniec uprzejmości :gwizdanie:

Bruno , zajmij się chudineze bo mnie objechał :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przekroczylem 20.000 respektu :kox:

Stawiam wszystkim :drinks: :drinks: :drinks::drunk: :drunk: :drunk:

ja tam pamiętliwy jestem :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Chudineze , Bruno Gratulacje :hi:

a teraz koniec uprzejmości :gwizdanie:

Bruno , zajmij się chudineze bo mnie objechał :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

nic teraz nie zrobi mam przerwę na kawę :evil:

Opublikowano

Chudineze , Bruno Gratulacje :hi:

a teraz koniec uprzejmości :gwizdanie:

Bruno , zajmij się chudineze bo mnie objechał :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

On juz dzis oberwal ze 20 razy :naughty: :naughty: , na zapas :evil: , wiedzialem ze w koncu podpadnie :gwizdanie:

Opublikowano

Chudineze , Bruno Gratulacje :hi:

a teraz koniec uprzejmości :gwizdanie:

Bruno , zajmij się chudineze bo mnie objechał :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

nic teraz nie zrobi mam przerwę na kawę :evil:

Marooo , godzina szybko minie :naughty::kox:

Opublikowano

Chudineze , Bruno Gratulacje :hi:

a teraz koniec uprzejmości :gwizdanie:

Bruno , zajmij się chudineze bo mnie objechał :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

nic teraz nie zrobi mam przerwę na kawę :evil:

Do 0:41 :gwizdanie:

Zapisalem Cie w karneciku :evil:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:tongue4: :tongue4: róbta co chceta ide spać
Opublikowano

:tongue4: :tongue4: róbta co chceta ide spać

:evil: :evil: :evil:
Opublikowano

:tongue4: :tongue4: róbta co chceta ide spać

Nie zostawiles tam kilku tysiecy na minusie :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 00:40_________________________________________________chudineze nie zapomniales kasy do banku wplacic ??? :shocked: :shocked: :shocked:

To było do przewidzenia. Zyskałeś 532.601 respektu, 39.7746 doświadczenia i 1818 zł.

Trzeniu mowisz i masz :naughty:

Opublikowano
:polew::decayed:
Opublikowano

To było do przewidzenia. Zyskałeś 532.601 respektu, 39.7746 doświadczenia i 1818 zł.

Trzeniu mowisz i masz :naughty:

Ja to nie wiem na kim wy ta kasę zbijacie, bo ja kogo nie atakuje to tylko respekt i doświadczenie zdobywam :blink::shocked::mysli:

Opublikowano

To było do przewidzenia. Zyskałeś 532.601 respektu, 39.7746 doświadczenia i 1818 zł.

Trzeniu mowisz i masz :naughty:

Ja to nie wiem na kim wy ta kasę zbijacie, bo ja kogo nie atakuje to tylko respekt i doświadczenie zdobywam :blink::shocked::mysli:

Na tylko dla orlow :evil:

4k za wyscig :gwizdanie: co 5 min :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:26_________________________________________________Witam szalonych kierowcow :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

BrunoNH przelej mi troche kasy :cool1::polew:

Opublikowano

BrunoNH przelej mi troche kasy :cool1::polew:

Mam niecale 500 tysi na nowy samochod :evil:

A Ty itak kupisz tira lizakow :naughty:

Opublikowano

Co w pojedynkach liczy się najbardziej? Bo widzę że z pojedynków i tych normalnych wyścigów kasy można się dorobić.

Czy w pojedynkach liczy się samochód? Ja nadal na CinQ :embarrassed: a mam 7 lvl. Czy pora na zmianę samochodu?

Opublikowano

jak masz za co? :gwizdanie:

Opublikowano

:polew::decayed:

Trzeniu przez przypadek dwa razy Cię objechałem :gwizdanie:

Opublikowano

:polew::decayed:

Trzeniu przez przypadek dwa razy Cię objechałem :gwizdanie:

Uwazaj bo wielki brat czuwa :evil:

Opublikowano

:polew::decayed:

Trzeniu przez przypadek dwa razy Cię objechałem :gwizdanie:

Uwazzaj bo wielki brat czuwa :evil:

Vipó się nie objeżdża bo nie wypada :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.