Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

przeplywka wyrzucona? :naughty:

Nie, przeplywka jest ale naprawde sam niewiem jak ja tam zmiescilem :cool1: Praktycznie na dolot od filtra do turbiny poszlo mi tylko 3 kolanka , przeplywka , 3cm rurki alu .

Mógłbyś cyknąć foto jak to z bliska wygląda? bo sam bym chciał założyć ale za cholere nie wiem jak się za to zabrać za tą przepływką :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka wyrzucona? :naughty:

Nie, przeplywka jest ale naprawde sam niewiem jak ja tam zmiescilem :cool1: Praktycznie na dolot od filtra do turbiny poszlo mi tylko 3 kolanka , przeplywka , 3cm rurki alu .

Mógłbyś cyknąć foto jak to z bliska wygląda? bo sam bym chciał założyć ale za cholere nie wiem jak się za to zabrać za tą przepływką :mysli:

U mnie turbina jest duzo wyzej niz u Ciebie bo kolektor jest odwrucony do gory wiec kolanko jest dane na dol i odrazu drugie kolanko w bok i przeplywka . Ty masz turbinke nizej i poprostu musisz wyzucic cala puszke filtra i przygladnac sie .Na 100% da sie do ciebie tez go zalozyc bo bedziesz mial duzo wiecej miejsca niz ja . Jak sie przyjzec fotce to widac kolanko laczace filtr z przeplywka .

Dudi to zostalo ci jedynie dorezac quattro i wio :naughty::kox:

ogolnie swietny projekt ,bardzo mi sie podoba ze auto z 95r z takim wypasem,prawdziwy maniak :good:

Co do Quatto to planowalem kupic anglika i wspawac cala podloge i przelozyc napedy . Ale gdy ogladnolem A4 B5 z Q stwierdzilem ze za duzo rzezby ,i zmienilem plam na kupno drugiej A4 B5 z Q ale europejczyka i przezucenia do niej wszystkiego z mojego auta silnik , wnetrze i wtedy bedzie wymarzone Q bez wiekszego kombinowania . Bo przecierz skrzynia z Q bedzie pasowac do mojego silnika . A wtedy polatamy zima bokami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę teraz :good:

co do planów to widzę że podobne myślenie jak u mnie Ci się włącza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlkejam wykres do wgladu :wink4: troche malo alu narazie musi starczyc :cool1:

Somes a co , ty tez planujesz cos z Quattro :gwizdanie:

b670afc20090cd83m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlkejam wykres do wgladu :wink4: troche malo alu narazie musi starczyc :cool1:

Somes a co , ty tez planujesz cos z Quattro :gwizdanie:

b670afc20090cd83m.jpg

no no nieźle idzie ten moment :naughty:

ja myślałem bardziej o tym że jak już nabędę coś nowego to wtedy za jakiś grosz kupię styrane 1.8t +q.. ze swojej przełożę większość gratów, wsadzę podrezane 2.7bit a moja pójdzie na żyletki... ale byłby to samochód typowo do zabaw przy nim i plan raczej długo terminowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75... czytam czesto twoj watek a nie wiem czy juz pisalem ze masakra zrezales silnik w b5

grautuluje ;)

reszta podniet i zachwytow zostala juz powiedziana hehe

ps. jak tam trakcja :tongue4: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75... czytam czesto twoj watek a nie wiem czy juz pisalem ze masakra zrezales silnik w b5

grautuluje ;)

reszta podniet i zachwytow zostala juz powiedziana hehe

ps. jak tam trakcja :tongue4: ?

Teraz to sam wiesz sniegu pelno , ale gdy wyjade na lepsza droge to i tak nie ma wiekszych roblemow . Problemy ma jak chce dobrze wystartowac ze swiatel , nie mam niestety ESP wiec tutaj trzeba delikatnie z prawa noga bo dopiero na trojce mam trakcje . Dzieki za mile slowa pod adresem samochodu :hi:

Marzyciele :)

realiści :naughty:

froger34 wszystko da sie zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego masz ten guzik z passata od klapki wlewu paliwa w tunelu :evil:

Tak bo w czesniej mialem tunel z passata przed liftowy , ale gdy zalozylem konsole po lifcie to tunel mi nie pasowal bo ma inne mocowanie przy konsoli , wiec kupilem od A4 po lifcie tunel i teraz juz nie mam tego guzika :wink4: Ale ty spostrzegawczy jestes :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ten filterek co zalozyles,to myslisz ze daje cos?mowil cos Witek na ten temat?

mozna poprawic dolot w dieslu,zeby dawal jakies efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ten filterek co zalozyles,to myslisz ze daje cos?mowil cos Witek na ten temat?

mozna poprawic dolot w dieslu,zeby dawal jakies efekty?

w Pb daje wiec chyba w dizlach tez da rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ten filterek co zalozyles,to myslisz ze daje cos?mowil cos Witek na ten temat?

mozna poprawic dolot w dieslu,zeby dawal jakies efekty?

Ja ten filterek zalozylem tylko i wylacznie z tego powodu ze na ori ne bylo tam miejsca . A zalozylem ten bo o wiele lepiej chroni przeplywke i turbinke niz ten grzybek co dostalem od Dzo-Dza . Napewno Ci sie dzo-dzo chwalil swoim grzybkiem :polew: wiec wiesz jak on wyglada mi on zabardzo do gustu nie przypadl :kox: wiec zapodalem ITG. Tylko ze u mnie bardzo halasuje ale pomalu sie do niego przyzwyczajam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi wiem widzialem,pierw ponczocha pozniej chinski grzybek :kox:

mozesz nagrac jak halasuje?bo moze to przyjemny halas :naughty:

Moskal mozesz rozwinac bo jestem ciekawy,masz u siebie robiles pomiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi dasz mi prawa autorskie do zdjęć ??? :) może zamieszcze ja na nk u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz nagrac jak halasuje?bo moze to przyjemny halas :naughty:

Moskal mozesz rozwinac bo jestem ciekawy,masz u siebie robiles pomiar?

chodzi o odetkanie turbo :) , akurat ja mam tipa z kwasu , stożek ITG , Fmica i Test Pipe zamiast kata i różnica jest zdecydowanie na + , turbo szybciej sie wkręca , nie ma zadnych oporów w zasysaniu bo przez gąbke powietrze pieknie przechodzi i bardzo małe opory na wydechu bo nie ma kata.

widzisz, miałem jechać na softa ale pogoda troche pokrzyżowała plany , jak zrobie program to sie pochwale w moim temacie :wink4:

a co do hałasu to jest wiekszy ale mi nie przeszkadza (przy Test pipe zamiast kata jest jeszcze wiekszy niz na samym stożku, porównałem bo miałem przez jakis czas sam stożek), nie wiem jak brzmi dizlowski silnik ale w Pb jest bardzo ładny ryk , dodatkowo jak z w miare niskich obrotów dasz po garach to słychać syk zasysanego powietrza przez stożek tuz za grodzią w komorze silnika , za***isty dzwięk , no i dźwięk przy zmianie biegów jak w subaru/evo , furkot DV za***isty :good: , ludzie na chodnikach sie oglądają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal dawaj filmik :kox:

na filmiku słabo słychać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...