Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

No i jestesmy po wizycie u Witka .Liczylem na troszke lepszy wynik :confused4: ale podobno na przeszkodzie stanol napinasz rozrzadu podobno gdy wymienie na starego typu jest szansa na pare koni wiecej , no coz Witek sie staral a mocy nie przybywalo no coz jedni maja wiecej szczescia . Zostaje mi chyba rezac dalej :naughty: ale narazie musi mi wystarczyc te 212KM i 405Nm najwazniejsze ze dwujka z przodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie zastanawiam czy ja jestem zdrowy ze tyle kasy pakuje w starego kondona , bo zona mi mowi ze raczej nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:19_________________________________________________

Musi zdzira wciskać teraz :kox: i ten znaczek zwykły TDI :evil:

No powiem Ci ze jak wracale z wawy to mnie tylko jeden samochod wyprzedzil ..... nieoznakowana vectra :naughty::polew: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ze jak wracale z wawy to mnie tylko jeden samochod wyprzedzil ..... nieoznakowana vectra :naughty::polew: .

trza było się nie dać i blokować szmaciarzy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem taki sam stozek jak moskal, ITG ,jaki kur...a huk w srodku jak bym bez wydech jezdzil :wink4: muslalem ze oszaleje jak wracalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie zastanawiam czy ja jestem zdrowy ze tyle kasy pakuje w starego kondona , bo zona mi mowi ze raczej nie :gwizdanie:

Rządza mocy robi swoje :evil: mi ciagle cos nie wychodzi a i tak robie dalej, czasem tez sie zastanawiam co mi z tego bedzie :wallbash:

No powiem Ci ze jak wracale z wawy to mnie tylko jeden samochod wyprzedzil ..... nieoznakowana vectra :naughty::polew: .

Niestety szybkie te vectry :disgust: i maja wiesniackie niebieskie ledy z tyłu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ze jak wracale z wawy to mnie tylko jeden samochod wyprzedzil ..... nieoznakowana vectra :naughty::polew: .

trza było się nie dać i blokować szmaciarzy :kox:

Jak bym mial Q to moglbys sie znimi pobawic bo bylo duzo sniegu a oni oska mieli by male problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szybkie te vectry :disgust: i maja wiesniackie niebieskie ledy z tyłu :polew:

szybkie ale mało zwrotne... jak cieli za mną 140km/h po zabudowach to panikowali :gwizdanie:

bądź co bądź raz jeszcze graty Dudi...

i mała prośba z mojej strony... pokaż jak dokładnie masz zamontowany stożek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na przeszkodzie stanol napinasz rozrzadu podobno gdy wymienie na starego typu jest szansa na pare koni wiecej

Otwór rolki prowadzącej jest przesunięty delikatnie w obu typach napinaczy.

A owy otwór jest w bloku silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem taki sam stozek jak moskal, ITG ,jaki kur...a huk w srodku jak bym bez wydech jezdzil :wink4: muslalem ze oszaleje jak wracalem

weź sobie ścisz muze i posłuchaj jak turbo przez ITG zaciaga powietrze , ale musisz ciągnąć z niskich obrotów :good:

przynajmniej u mnie tak jest , jakbym miał za grodzią z przodu czarną dziure , którya wciaga wszystko co stanie jej na drodze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej u mnie tak jest , jakbym miał za grodzią z przodu czarną dziure , którya wciaga wszystko co stanie jej na drodze :polew: :polew: :polew:

padłem :polew: Ty masz w głowie czarną dziurę :kox::polew:

Dudi pokaż jak to siedzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi byl sens pakowac gt22 dla paru kucykow :cool1:

jak z lagiem?jakie cisnienie?

Wiesz gdybym wiedzial ze wyjdzie tylko tyle napewno bym sobie odpuscil ale sprzedam BRD i koszty mi sie troche zwroca :kox: ale narazie chyba mam najmocniejszego czarnego sedana z 95r A4 B5 1.9TDI w A4 Klub :polew: ale nie o to chodzi tylko o to ze kupilem go gdy mial 90KM a teraz ma 212KM i powiem CI czuc ta roznice . Co do laga to wiesz jak ta turbinka chodzila u DZO-DZA , musi byc lag :cool1:

podobno na przeszkodzie stanol napinasz rozrzadu podobno gdy wymienie na starego typu jest szansa na pare koni wiecej

Otwór rolki prowadzącej jest przesunięty delikatnie w obu typach napinaczy.

A owy otwór jest w bloku silnika.

Czyli jak myslisz twoim zdaniem sa jakies szanse zalozena tamtego napinacza i mozliwosc uzyskania wiekszej mocy :mysli:

Zalozylem taki sam stozek jak moskal, ITG ,jaki kur...a huk w srodku jak bym bez wydech jezdzil :wink4: muslalem ze oszaleje jak wracalem

weź sobie ścisz muze i posłuchaj jak turbo przez ITG zaciaga powietrze , ale musisz ciągnąć z niskich obrotów :good:

przynajmniej u mnie tak jest , jakbym miał za grodzią z przodu czarną dziure , którya wciaga wszystko co stanie jej na drodze :polew: :polew: :polew:

Moskal ja musialem praktycznie caly storzek obudowac dookola blacha alu bo jest w takim miejscu gdzie mam duzo piachu i blota i moment by go szlak trafil . Poprostu jak by go ktos wlozyl do wiaderka , poprostu wpada w taki rezonans i dze ryja niesamowicie ale nie stety nie mialem innej mozliwosci na jego zalozenie :wink4: I wlasnie dlatego musze jezdzic z podgloszonym radyjkiem , chyba inaczej on bedzie chodzil w dislu a inaczej w benzynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba inaczej on bedzie chodzil w dislu a inaczej w benzynce

u mnie tez wzrósł hałas w środku ale mi pasuje , słychać w środku jak turbo zasysa powietrze ??? jak to w dizlu wygląda?? , jakie masz teraz doładowanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...