Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zaprogramowanie immobilizera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam pytanie o immo.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały? Żonka zgubiła kluczyki i stąd moje pytanie.Dodam że zostały zgubione nie ukradzione.Żonka jest nieco roztrzepaną osobą i często coś gubi lub nie może znaleźć.Oblatywała sklepy i pewnie gdzieś zostawiła, próby poszukiwań nie dały efektu.Pozdrawiam

Opublikowano

.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały

oczywiście,bez kłopotu
Opublikowano
  • Autor

.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały

oczywiście,bez kłopotu

Dzięki bardzo, trzeba dmuchać na zimne bo jak mówią nigdy nie wiesz że nie wiesz- czy jakoś tak.Pozdrawiam

Opublikowano

z tego co sie orientuje przy kodowaniu kluczykow za pomoca vaga podaje sie liczbe kluczykow do zakodowania, reszte kluczyków (nie podanych podczas kodowanie) mimo,że posaidaja ten sam kod nie zostana zarejestrowane w liczniku i nie bedą działać (jest to zabezpieczenie wlasnie przed włamaniem gdy jeden z kluczyków zostanie skradziony).

Wytlumacze na przykładzie: jesli ktos ma 4 kluczyki, jeden sie z nich utraci, a na trzy pozostałe zostaną ponownie zakodowane to tym zgubionym nie da sie odpalić samochodu.

Nigdy tego nie sprawdzałem...więc to tylko toeria.

Opublikowano

Wytlumacze na przykładzie: jesli ktos ma 4 kluczyki, jeden sie z nich utraci, a na trzy pozostałe zostaną ponownie zakodowane to tym zgubionym nie da sie odpalić samochodu.

Nigdy tego nie sprawdzałem...więc to tylko toeria.

to nie teoria ale prawda :cool1:
Opublikowano

no to vag do reki i w 5min masz po klopocie :D

Opublikowano

jak nie ma Pin-u to nic nie zrobi

Opublikowano

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Opublikowano

jak nie ma Pin-u to nic nie zrobi

nooo...jak pin-u nie ma to nic nie zrobi chyba,ze ma vag tacho lub tą plastikową przywieszke, na której jest zaszyfrowany kod pin. Tylko ja nie potrafie go rozszyfrować :(

Opublikowano

Jeśli auto i licznik jest powyżej 2001 roku to jest to już licznik bosch crypto RB4 i żadne vag tacho itp tego nie ugryzie czasami trzeba poświecić i 12 godzin żeby wyciągnąć pin z takiego dziada... Z pinem do niego jest tak żę praktycznie po kilku wł/wył zapłon jest już on inny(zmienny kod immo)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 02:38_________________________________________________

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Jeśli auto to rok 2001 to 05041 to będzie pin ale kolego nie podawaj takich rzeczy na forum publicznym
Opublikowano

J Z pinem do niego jest tak żę praktycznie po kilku wł/wył zapłon jest już on inny(zmienny kod immo)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 02:38_________________________________________________

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Jeśli auto to rok 2001 to 05041 to będzie pin ale kolego nie podawaj takich rzeczy na forum publicznym

1. Pin jest wciąż ten sam.

2. Najłatwiej go będzie z ECU wyciągnąć.

3. Na przywieszce nie jest PIN (stawiam flachę), bo w 2000 r. przestała fabryka udostępniać PIN dla klientów na przywieszce.

Opublikowano

1. Jakim softem i w jaki sposób wyciągnąć PIN z ECU? (albo w jaki inny sposób go ustalić?)

2. Liczba kluczyków zdefiniowana w zegarach to kluczyki metalowe? A może także ten plastikowy?

:mysli::notworthy:

Edit: Taki jak mój: A4 B6 z końcówki 2004

Opublikowano

wpierw powiedz jakie autko i z ktorego roku...

...plastikowy tez mozna zakodowac jak metalowe...

Opublikowano

zczytanie pin-u to nie jest wielki problem, jak ma się odpowiedni sprzęt:) jeżeli ktoś potrzebujący to mogę pomóc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.