Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam sprezynki eibach pro kit czarne, do tego seryjne amorki i felga 18 cali, wyglada zdecydowanie lepiej niz na 1BA, mysle ze tak akurat w sam raz - nie za nisko nie za wysoko :), wlasciwosci trakcyjne zdecydowanie lepsze niz 18 cali bez gleby gdzie bujało na zakretach i koleinach niesamowicie, jezeli chodzi o komfort w setupie taka sprezynka i felga jest bardzo OK.... nie ma wielkiej roznicy w tzw. "tłuczeniu" niz na seryjnym zawieszeniu.

Siadł rowno przod i tyl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlugo juz jezdzisz na tych sprezynach ?

co sadzicie o zestawie eibacha pro system -30/-30 cena to 2400zł , daja 2 lata gwarancji, czy oplaca sie czy lepiej brac inny zestaw cenowo do tego podobny ???????????? i czy to prawda ze jak springi sportowe to ori amory sie szybciej wykoncza ?? inni pisza ze jezdza i nic sie nie dzieje a inni ze lepiej calosc??? ;/ ;( :confused4:

oto zestaw eibach'a

0823ce0f2fb9d905m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chce ten zestaw EIBACHA kupic.. ale nie ma go nigdzie taniej niz 2439zl ;/ macie moze jakies namiary na kogos kto załatwi to taniej :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zamowiłem springi eibacha pro kit [-30/-30] bo amory mam OK :good: i do 7dni maja dojsc wiec jak tylko je dorwe (mam nadzieje ze do 19.09 beda) to szybciorem montaz i dam znac (foto,opis) jak tam to wyszło. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj założyłem kit z fk :P siadło fajnie równo po 40mm. jest dosyć twardo ale tragedii nie ma :P za to super sie trzyma drogi i fajnie wyglada takze polecam :)

daj foty jak autko teraz sie prezentuje :)

ja tez umieszcze i ludzie beda miec poroownanie jak jest na eibach'ach a jak na FK :)

POZDRO

P..S dzieki vario-tech za doradztwo :)

teraz czekam z niecierpliwoscia na SPRINGI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej mam jeszcze amorki w dosć dobrym stanie bo przód ok. 69-70% a tył 65-66% ... zastanawiam sie nad sprezynami EIBACHA czy tym kompletem FK. Bo jednak szkoda mi kasy na cały zestaw EIBACHA za 2500zl ... Wiadomo ze przy FK bedzie troszke nizej i raczej twardziej niz na samych springach Eibacha i oryginalnych amorach... A druga rzecz która jest dla mnie problemem to fakt ze przy zakupie auta dostałem komplet kółek zimowych (nowych - po 2tys.km) ale niestety 15calowcyh i mysle ze bedzie problem zimą bo bedzie dośc nisko ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf 15'' nie mają żadnego wpływu, opona musi mieć ten sam obwód co na 16'', 17'', 18'' - po to są tabele zamienników opon, wchodzisz w górę z '' na feldze to schodzisz w dół z profilem - bez obaw, powinno być wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm niby racja... a dlaczego po zmianie felg na 18" robi sie większy prześwit ?? i auto wyglada jak wóz drabiniasty ... a moze mi sie tylko wydaje... mialem seata toledo i jak przeszedłem z 195/65/15 na 225/45/17 to auto jakby wyzej stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższy profil opony i większa felga robi taki efekt optyczny, dlatego obniża się auta do większych felg i niższych profili opon żeby nie wyglądało auto jak wóz drabiniasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej mam jeszcze amorki w dosć dobrym stanie bo przód ok. 69-70% a tył 65-66% ... zastanawiam sie nad sprezynami EIBACHA czy tym kompletem FK. Bo jednak szkoda mi kasy na cały zestaw EIBACHA za 2500zl ... Wiadomo ze przy FK bedzie troszke nizej i raczej twardziej niz na samych springach Eibacha i oryginalnych amorach... A druga rzecz która jest dla mnie problemem to fakt ze przy zakupie auta dostałem komplet kółek zimowych (nowych - po 2tys.km) ale niestety 15calowcyh i mysle ze bedzie problem zimą bo bedzie dośc nisko ;/

ja na zime tez mam do siebie ori 15'' profil opony 60 :) jesli nie chcesz by tak nisko ci siadła to zamów tak jak ja same springi eibacha koszt to 765zł z przesyłka (pojdzie w doł 3cm) :tongue4: i powinno byc dobrze ,natomiast zestaw caly fk pro kit to koszt 860zł (cena z allegro) i poleci w doł 4cm. ja jak zmienialem z 15 na 18'' i dałem profil opony 40 to prawie przeswit taki sam został jak na 15'' felach przy profilu 60. trzeba zrobic glebe zeby furka sie ladnie prezentowała (jesli tez masz 17'' lub 18'' fele) :) pozdro!

P.S. tu masz foto jak audiczka stoi na ori zawiasie czyli 1ba i feldze 18'' et45.

jak ja posadze na eibachach to dam zdjecia, porobie przed i po z tych samych ujec.

a sprężyn jak nie ma tak nie ma :( ale czekam dalej z niecierpliwoscia ( w srode minął tydzień od zamówienia) a miało byc do 7dni :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch tygodniach tj.w czwartek [27.09] beda juz zamowione springi Eibach'a i od razu montaż :evil:

p.s. wstawie fotosy before & after :)

wiec oczekujacy/zastanawiajacy sie nad kupnem springów Eibach - za 2dni fotorelacja :decayed:

pozdroooooo[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________sesja przed załozeniem springów eibach -30/-30 [zawias 1BA]

f4a26d9b30a03c0cm.jpg

c96dc235970266bem.jpg

eibach -30/-30

7e7629ced04b6732m.jpg

5f40e38697b6989fm.jpg

0b520b38e71387f0m.jpg

P.S. link do zdjec w powiekszeniu :>

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c96dc235970266be.html

eibach -30/-30 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f40e38697b6989f.html

p.s.2. teraz POSZERZANIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fk High Tec kit :D

Polecam wszystkim. Twardość i obniżenie w sam raz, noi ta cena :D

Zobaczymy jak będzie z trwałością ale myślę że nie będzie źle :P Narazie zrobiłem 3000km i lajcik :P

Niestety nie mam zdjęć przed dla porównania :/

62101296.th.jpg

93194768.th.jpg

45032630.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...