Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko pat no gleba ostra, furacz siadł :evil:

a mi tylko tył dzis mechanior zglebił bo przód sie zapiekł (tzn sruba od wahacza) i jutro na kanał do innego lece i przód bedzie zglebiany :> wiec fotki jak cos jutro popoludniu hehe (ja bede miec eibach spring -30/-30) to porownamy :naughty:

furka fajna , pozdroooooowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fk High Tec kit :D

Polecam wszystkim. Twardość i obniżenie w sam raz, noi ta cena :D

Zobaczymy jak będzie z trwałością ale myślę że nie będzie źle :P Narazie zrobiłem 3000km i lajcik :P

Niestety nie mam zdjęć przed dla porównania :/

62101296.th.jpg

93194768.th.jpg

45032630.th.jpg

Kolego gdzie kupowales i ile dales za ten zestaw?

Kola bede mial juz za tydzien i trzeba byloby glebnac lekko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wojtek_a4 tu masz ten zestaw http://moto.allegro.pl/item717329087_audi_a4_8e_zawieszenie_kpl_high_tec_35_40_mm_od_fk.html

jak cos to kupuj cena w normie , ja za same springi eibach'a dałem 765zł .

3m sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko pat no gleba ostra, furacz siadł :evil:

a mi tylko tył dzis mechanior zglebił bo przód sie zapiekł (tzn sruba od wahacza) i jutro na kanał do innego lece i przód bedzie zglebiany :> wiec fotki jak cos jutro popoludniu hehe (ja bede miec eibach spring -30/-30) to porownamy :naughty:

furka fajna , pozdroooooowki!

Kolego gdzie foty??

Moja wlasnie stoji u mechanika i wymieniam na FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego kristof2009 wyglad sie poprawił ... ale tak jak mowiles az tak mocno nie siadla... szczerze myslalem ze bedzie troszke nizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema fotograf87 no ja nie chcialem tak mocno zeby siadła w sumie to poprawil sie , zadowolony jestem , jak pomaluje dodkladki w kolor to jeszcze troszke wyglad sie wizualnie polepszy , a ty cos juz kupiles - eibachy, fk kit??

kiedys tak wygladala

2b4bd3cc3e67093em.jpg

ad8d692eeb42a44dm.jpg

bfa8d195d95e2d17m.jpg

tak teraz wyglada audiczka na springach eibach

5f9d81561d8b0fc9m.jpg

jeszcze lekkie poszerzanko i bedzie :good:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 23:22_________________________________________________Kolego gdzie foty??

Moja wlasnie stoji u mechanika i wymieniam na FK.

no to wojtek potem wrzuc tez zdjecia ajak tam sie furka zglebiła, :>

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co wstawiam drugi IC i turbo BRD... zawias zrobie w niedlugim czasie... ale dalej nie wiem co kupie.... chyba FK jak znajde w dobrej cenie...

tak jak mowisz... pomalujesz dokladki pod kolor, dasz dystanse i bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak chcesz troszke znizyc nizej furke niz ja to kup same springi fk auto pojdzie w doł 35-40mm i pasuja pod seryjne amory :) zobacz cos takiego tu znalazłem do a4 [b6]

http://moto.allegro.pl/item745239492_sprezyny_sportowe_fk_audi_a4_8e_35_40_mm.html a jak chcesz z amoorami to kup caly zestaw FK lub EIBCH. Pozdrooowki[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:16_________________________________________________a apowiedzcie mi jakie amory najlepiej pasuja pod spingi EIBACH'A?????

DZIEKI ZA ODP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak je dam to auto siadzie niezej troche??? albo jak bym dał tez amory eibach- znizy sie troszke czy bedzie tak jak teraz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristof, same amory Eibacha są bardzo drogie - generalnie jak już to się kupuje nie Pro Kit tylko kompletny zestaw który kosztuje powyżej 2300 zł (w wersji z amorami dostosowanymi do springów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario to co bys polecił pod springi eibach'a||||??? ostatnio byłem na przegladzie i okzałao sie ze amory mam 67/61%, wiec jak nie sprzedam auta to na wiosne nowe amory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja polecam Monroe Reflex albo Sensa Trac, sprawdzone rozwiązanie, w USA popularne jest łączenie Eibachów z KYB sportowymi ale na żywo nie znam tego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betony to bolidy F1, zawiasy do użytku publicznego nie są aż tak twarde jak sobie 90% osób wyobraża, jak się ma gwint z regulacją twrdości to inna bajka, można eksperymentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie logiczne, ale przy zaupie amorów do poprzedniego auta dużo osob mi odradziało tanie zawiasy i na podstawie tych rad kupiłem w.w. koni sport i efekt był :good: Chociaż cena FK jest bardzo kusząca - dorzuce 1500 na felgi 17", 1500 na opony, plastiki w kolor i będzie masakrycznie piękne auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zestaw FK i jest ok.

Na 18 jest wg mnie komfortowo ale przod stoji delikatnie wyzej niz tyl. Na wiosne na przod dam -60 zeby przod jednak stał niżej.

Kika fotek ponizej:

dac6cf98ded3461c.jpg

4bddc7163ca1062f.jpg

d23e45346f608443.jpg

04d4d833899198e1.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda teraz ... skoro mowisz ze jest w miare komfortowo to chyba zdecyduje sie na FK.. teraz tylko zaluje ze nie kupiłem na allegro jak był po 829zl,.... gdzie mozna teraz to najtaniej kupici i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a masz teraz -35 czy -40? I Jak wpłynęło to na 18" na wysokość auta? Aktualnie mam seryjny zawias (tak mi sie wydaje bo auto ze szwajcarii) i nie chciał bym zbliżać budy do asfaltu bo z krawężników już teraz musze bardzo spokojnie zjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...