Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Zerkopol to Polska :cool1: a nie Niemcy :cool1:

w Niemczech firma Weitec daje dwa lub trzy lata gwarancji a w Polsce tylko rok :cool1:

Napisałeś, wcześniej, że w Polsce oficjalnym przedstawicielem jest Zerkopol i że daje tylko rok gwarancji.

Ja nigdzie na stronach Bilstein.com nie znalazłem informacji, aby Zerkopol był oficjalnym przedstawicielem na PL.

Inne firmy, które mają w ofercie amory bilsteina, w kartach gwarancyjnych mają wpisane 2 lata gwarancji producenta.

EDIT:

Sorki, faktycznie pisałeś o Weitecu, jednak można było odnieść wrażenie, że chodzi o Bilsteina. Zwracam honor.

EDIT 2:

Oficjalnym importerem Bilsteina na Polskę jest firma IHR GmbH z oddziałem w Warszawie. Zerkopol nigdy nie był autoryzowanym importerem, a tylko autoryzowanym punktem serwisowym w PL.

Firma IHR nie dopuszcza do zmiany charakterystyki, ani do żadnej ingerencji w budowę amortyzatora, co wiąże się z automatyczną utratą gwarancji, nawet jeśli taka zmiana miała by miejsce w autoryzowanym punkcie serwisowym tj. firmie Zerkopol.

Amortyzatory dobrane przez webkat Bilsteina do konkretnego modelu samochodu, są opracowane konkretnie do zawieszenia danego typu auta.

Taką informację można uzyskać w firmie IHR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkopol to Polska :cool1: a nie Niemcy :cool1:

w Niemczech firma Weitec daje dwa lub trzy lata gwarancji a w Polsce tylko rok :cool1:

Napisałeś, wcześniej, że w Polsce oficjalnym przedstawicielem jest Zerkopol i że daje tylko rok gwarancji.

Ja nigdzie na stronach Bilstein.com nie znalazłem informacji, aby Zerkopol był oficjalnym przedstawicielem na PL.

Inne firmy, które mają w ofercie amory bilsteina, w kartach gwarancyjnych mają wpisane 2 lata gwarancji producenta.

EDIT:

Sorki, faktycznie pisałeś o Weitecu, jednak można było odnieść wrażenie, że chodzi o Bilsteina. Zwracam honor.

EDIT 2:

Oficjalnym importerem Bilsteina na Polskę jest firma IHR GmbH z oddziałem w Warszawie. Zerkopol nigdy nie był autoryzowanym importerem, a tylko autoryzowanym punktem serwisowym w PL.

Firma IHR nie dopuszcza do zmiany charakterystyki, ani do żadnej ingerencji w budowę amortyzatora, co wiąże się z automatyczną utratą gwarancji, nawet jeśli taka zmiana miała by miejsce w autoryzowanym punkcie serwisowym tj. firmie Zerkopol.

Amortyzatory dobrane przez webkat Bilsteina do konkretnego modelu samochodu, są opracowane konkretnie do zawieszenia danego typu auta.

Taką informację można uzyskać w firmie IHR.

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem te Bilsteiny B6 Sport. Cały kpl do mojej niuni wyszedł w dość atrakcyjnej cenie bo "zaledwie" 1756 złociszy + koszta wysyłki :gwizdanie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem te Bilsteiny B6 Sport. Cały kpl do mojej niuni wyszedł w dość atrakcyjnej cenie bo "zaledwie" 1756 złociszy + koszta wysyłki :gwizdanie:.

gdzie zamówiłeś za taka cene????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej :przebiegly:www.amortyzatory.net :good: bardzo miły Pan, z rozmowy wywnioskowałem, że człowiek zna się na rzeczy.

Akurat miał jeden komplet dokładnie tych, które Bilstein przewiduje do mojej furmanki. Na czwartek będą u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dam info tutaj. Chcę wymienić całą zawiechę i układ hamulcowy. Tarcze Zimmermana już mam na przód i tył, amory będą w czwartek, jeszcze tylko szukam kompletu wahaczy Lemfordera , ale do B7 ciężko znaleźć cały kpl w dobrej cenie. mam nadzieję, że w styczniu uda mi się wszystko swapnąć za jednym razem, bo nie chcę dwa razy geometrii i zbieżności ustawiać, tak że w styczniu Austria a w lutym Włochy na nowym zawiasie zaliczę :dance2: a :quattro: będzie miało co robic :gwizdanie:

PS. Przy okazji może ktoś podać z etki numerek kpl stabilizatora tylnego z rs4 avant B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stabilizatora użyj :szukaj: cały wątek jest na forum

Już znalazłem. Tym czasem przyszły Bilsteiny :gwizdanie::

1IVTtS.jpg

9ql99.jpg

Jak będzie kompletny stabilizator od RS'a, montuję całość :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na taniego sprzedawce FK w PL? Rozważam zawias z s-line, ale fk powinien dać lepsze prowadzenie a cena raczej nie jest wysoka. Troszke boje się -30mm bo już na serii w W-wa krawężniki pokonuje z prędkością ślimaka, ale czego się nie robi dla lepszego prowadzenia...

Zadzwoniłem do kolesia, który ma dużo FK na allegro i powiedział, że FK nie robi do QUATTRO :confused4:

1. Czy to prawda?

2. jeśli tak, to czy jest jakas alternatywa w podobnych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na taniego sprzedawce FK w PL? Rozważam zawias z s-line, ale fk powinien dać lepsze prowadzenie a cena raczej nie jest wysoka. Troszke boje się -30mm bo już na serii w W-wa krawężniki pokonuje z prędkością ślimaka, ale czego się nie robi dla lepszego prowadzenia...

Zadzwoniłem do kolesia, który ma dużo FK na allegro i powiedział, że FK nie robi do QUATTRO :confused4:

1. Czy to prawda?

2. jeśli tak, to czy jest jakas alternatywa w podobnych pieniądzach?

zapodaj sobie bilsteina b8 jesli chcesz miec pewne prowadzenie i sprezyny eibach pro kit -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fk-automotive.de/websale7/ - chyba nie wiedział co mówi bo ja wyraźnie widze napisane QUATTRO. B6 + eibach to droższa zabawa a do lata musze jeszcze kupić felgi w racjonalnym rozmiarze i prysnąć w kolor dokładki, żeby auto jakoś wyglądało no i w audio by się przydało zainwestować, chociaż to nie jest najważniejsze bo BOSE gra na pomiędzy zadowalająco a słabo, więc może zostać póki co. Mam wielki dylemat co z tym zawiasem zrobić :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym bilsteinie juz trochę siedzę na czytałem sie sporo i wypytałem masę ludzi

konkluzja i wnioski są takie

tylko i wyłącznie b8 do obniżenia jeśli chcesz latać bezpiecznie i długo

b6 możesz przerobić w zerkopolu na b8 lub ogolnie wzmocnić b6

do ciężkich aut b6+eibach pro kit nie nadaje sie i długo nie posłuży

zerkopol i tak będzie obstawał aby sprzedać Ci b6 maja jakiś w tym duzy interes :kwasny:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________

:):good: w Prince ?

tak a co????????????????????????

znasz ich???????????????????[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________najlepiej to kupić kpl zestaw b12

sprezyna H&R niebieska wiec srednio-twarda i amorek bilstein b8

do a4b5 avant ośka to koszt 2800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince'a znam długo, kiedyś brałem od nich Sparco i Eibachy jak miałem firmę tuningową, sorry za OT

co do Bilsteina polecam ściągnąć katalog i postudiować zalecenia producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie fotki (strona 3) jak wygląda B7 na zestawie Eibach System Pro -30mm

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_avant_wykres_193km_i_400nm_eibach_system_pro-t90887.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...