Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj wrzuciłem u siebie letni felunek 18'. Mam amortyzatory 1BE i sprężyny eibach-30, jak zrobie fotki to tez wrzuce pokazać jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaki tam masz wsadzony rozmiar opon oraz jakie to są felgi co masz chodzi mi z jakiego modelu.A moim zdaniem autko bardzo dobrze stoji na tych oryginalnych amortyzatorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pytanie jest skierowane do mnie, to ja mam felgi 18' model RS6 szeroka 8' z oponą 225/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie że się tak wtrącę, orientujecie się jak to jest z obniżeniem samochodu, chciałem swoją B5 Avant obniżyć o 30/30 tylko wyczytałem ze normalnie to przód wyzej stoi niz tył i jak sie obniży to nie za dobrze to wyglada, wiec nasuwa sie pytanie czy trzeba coś kabinowac zeby załozyc np. 40/30 ??

Czy to sie tyczy kazdej Audi czy tylko z napedem Quattro ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf87 czy auto po jakims czasie poszło jeszcze niżej niż odrazu po założeniu pro system ,jeśli tak to o ile. Oraz ile dokładnie siadło wzgledem seri ale po ułozeniu (nie odrazu po zamontowaniu). Dodam ze chce to u siebie zakładać i mam cholerny mętlik w głowie czy warto i czy ma to ses. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię kotleta :)

W większości tematów linki pogasły, więc ku przypomnieniu kto śmiga w B7 avant na eibachu pro-kit ? Może jakieś foty ?

Zastanawiam się nad lekkim obniżeniem (siedzi 1BA) i z tego co czytałem najlepszą opcją są sprężyny eibach pro-kit.

Jak to jest z tymi sprężynami, siądzie równo, można śmiało inwestować w nie ? Nie będzie takiego problemu jak przy złym dobraniu klas wagowych w zawieszeniach sline ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym watku są zdjęcia mojego auta po obniżeniu,wszystko ok.polecam...

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/obnizenie-ze-standardowego-zawieszenia-230367/#post2800071

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podesłanie, szukałem tematów z B7 a tu niespodzianka w B6.

Właśnie tak bym chciał by auto siadło.

Warto u nich kupić ? Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B6 Avant 30/30mm (2385911409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podesłanie, szukałem tematów z B7 a tu niespodzianka w B6.

Właśnie tak bym chciał by auto siadło.

Warto u nich kupić ? Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B6 Avant 30/30mm (2385911409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja kupiłem z tej aukcji Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B7 Avant 30/30mm (2223057506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale to jest podobna tylko ma opłatę za przesyłkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już też zakupiłem, tam gdzie polecał marda16 :drinks:

Musze znaleźć tylko chwilę czasu by to przełożyć i się nauczyć które wahacze luzować by nie rozregulować kompletnie zawieszenia. A potem jakiś magik od geometrii by to wszystko sprawdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...