Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Popularne auta złodzieji


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Audi jest na 3cim miejscu czego miesiąc temu doświadczyłem, :wallbash:

Ponawiam apel o dodatkowe zabezpieczenia waszych Audiczek.

http://www.sfora.pl/Zobacz-jakie-auta-padaja-lupem-zlodziei-a9959

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok... ale to się tyczy Audi a nie A4... czyli wszystkie 80tki 100tki TTki A8ki czyli to co kradną gówniarze i profesjonaliści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kradna te auta ktore sa popularne bo latwo sprzedac czesci i te do ktorych czesci sa drogie bo duzy zysk.

a osatnio slyszalem ze najczesciej gona passaty golfy a6 i a4...

wystarczy otworzyc allegro i zobaczyc do czego jest najwiecej drogich czesci i juz wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... :angry: Jakieś dodatkowy zabezpieczenie jest konieczne!! Może i z tym się w końcu uporają ale może dłużej się z tym będą męczyć i odpuszczą, spłoszą... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiał się ktoś dlaczego kradną diesle z grupy VAG na części - bo jest spore zapotrzebowanie, a jest takie bo się strasznie dużo aut psuje i potrzeba części. a czemu BMW tak nie kradną - bo nie ma zapotrzebowania na części. to oczywiście tylko moje zdanie ale uważam że coś w tym jest... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo beemek tyle nie naciągnęli z zachodu :naughty: lub mają mniejsze przebiegi :naughty: oczywiście to tylko moja opinia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bmw mniej śmiga po Polsce

a ludzie preferują diesle z grupy vag

pamiętaj ze jak złodziej nie jest w stanie Tobie gwizdnąć auta bo masz masę zabezpieczeń to ze złości potnie tapicerkę tak często robią

mojemu kumplowi tak zrobili , nie poznał auta w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moje zdanie jest takie: lepiej zadbac o zabezpieczenie i ubezpieczenie,niz potem zalowac,ze sie tego nie zrobilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy BMW jeździ mniej niż Audi, uważam że porównywalnie - tyle że np na A4 sie bardziej zwraca uwagę, tak czy inaczej coś w tym jest że kradną głownie audi i vw i głównie na części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak chłopaki mają nawstawiane kupę rzeczy... sporo spędzonego czasu przy aucie... to wtedy żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bmw mniej śmiga po Polsce

a ludzie preferują diesle z grupy vag

pamiętaj ze jak złodziej nie jest w stanie Tobie gwizdnąć auta bo masz masę zabezpieczeń to ze złości potnie tapicerkę tak często robią

mojemu kumplowi tak zrobili , nie poznał auta w środku

Lepsze to niż stracić autko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadków nie kradną spokojna głowa

Parę miesięcy temu u mnie mieście za***ali 80 z pod bloku.. i to jeszcze B3 :chytry:

Kroją co się da.. łapy c**joom połamac w łokciach i powsadzac do d*py..może by ich trochę zniechęciło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy c**joom połamac w łokciach i powsadzac do d*py..może by ich trochę zniechęciło :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: to zaraza-wydlubiesz -w to miejsce przychodzi inna-gorsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW mi już 3 razy w ciągu miesiąca próbowali do piwncy się włamać, albo chcieli rowery albo szukają ORI felg od mojej skradzionej niuni - na szczęście fele mam w przechowalni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW mi już 3 razy w ciągu miesiąca próbowali do piwncy się włamać, albo chcieli rowery albo szukają ORI felg od mojej skradzionej niuni - na szczęście fele mam w przechowalni :)

Kup sobie śrutówkę i sześciopak Corony Extra.. zaproś kolegów i zróbcie polowanie na skrwsyna :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) praktycznie to kastę mocnego Okocimia ale żywy ten złodziej by nie wyszedł z piwnicy, wracając do wątku to raz się minąłem ze złodziejem w sobotę o 3 rano a przedwczoraj o 23 słyszałem dziwne hałasy ale myślałem, że ktoś coś w mieszkaniu robi i nie poszedłem do piwnicy :wallbash: bo bym skwysyna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...