Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Popularne auta złodzieji


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

witam , znam ten ból....roąbneli mi kiedyś golfa....a tyle serca w niego włozyłem....najciekawsze jest to,że miał trzy zabezpieczenia,

a zawineli go spod bloku gdzie było ciasno i nie był jak wjechac laweta....takze nie wiem czy jest wielki sens ladowac iles zabezpieczen.....jak się uprą sku....syny to i tak ukradną.....nie ma rady trzeba miec AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , znam ten ból....roąbneli mi kiedyś golfa....a tyle serca w niego włozyłem....najciekawsze jest to,że miał trzy zabezpieczenia,

a zawineli go spod bloku gdzie było ciasno i nie był jak wjechac laweta....takze nie wiem czy jest wielki sens ladowac iles zabezpieczen.....jak się uprą sku....syny to i tak ukradną.....nie ma rady trzeba miec AC

Może za wiele osób wiedziało o Twoich zabezpieczeniach? :mysli::kwasny: Wiesz jak to jest...? Czasem Ci po których byś się najmniej spodziewał... :shocked:

A kwestia AC to podstawa w dzisiejszych czasach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Kradną to co jest najbardziej popularne. Problem jest bardziej w tym że jak ukradną jakiegoś golfa to części pasują nie tylko do golfa. Więc porównywanie że więcej kradną Audi niż BMW jest bez sensu. Trzeba porównać ile jeździ BMW z AUDI, VW, Seat, Skodą razem wziętych.I na tej podstawie oszacować jaki procent zginęło aut z grupy VAG i jaki procent zginął z grupy BMW.

Natomiast jeżeli chodzi o kradzież auta, to im więcej widocznych zabezpieczeń (blokada pedałów, blokada skrzyni, itp) tym większe prawdopodobieństwo że sobie pójdzie i poszuka innego.

Dobrze zabezpieczonego auta nie da się ukraść w ciągu 30 minut (już na tym forum napisałem na co zwrócić uwagę i jak przerobić alarm tak żeby był skuteczny), a po 10 minutach raczej już sobie odpuści taki delikwent.

Najbardziej nieudanymi alarmami są fabryczne, a najlepszymi "samoróbki". Jak delikwent nie wie z czym ma do czynienia to i też nie będzie w stanie tego obejść, a jak jest alarm fabryczny umieszczony w każdym aucie tak samo i działający na takiej samej zasadzie jak w innych autach to żadne zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zabezpieczonego auta nie da się ukraść w ciągu 30 minut

to coś macie c**j...wych złodziei bo w Poznaniu już nawet rewelacyjnie zabezpieczone auta idą do złodzei, np. Musashi,

dawno temu pisałem Vario, gdy gineło dużo aut na jego osiedlu że jak jest zlecenie na jego auto to żeby nie wiem co robił i tak go ukradną i się niestety nie myliłem.

i dalej tak uważam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zabezpieczonego auta nie da się ukraść w ciągu 30 minut

to coś macie ch***j...wych złodziei bo w Poznaniu już nawet rewelacyjnie zabezpieczone auta idą do złodzei, np. Musashi,

dawno temu pisałem Vario, gdy gineło dużo aut na jego osiedlu że jak jest zlecenie na jego auto to żeby nie wiem co robił i tak go ukradną i się niestety nie myliłem.

i dalej tak uważam...

A może wy ch***j ...wych instalatorów. Wiem słyszałem o tym przykrym fakcie, ale to nie zmienia faktu, że żaden z Was się nie pokwapił żeby zrobić samoróbkę. Właśnie dlatego założyłem wątek w Zrób To Sam.

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zabezpieczonego auta nie da się ukraść w ciągu 30 minut

to coś macie ch***j...wych złodziei bo w Poznaniu już nawet rewelacyjnie zabezpieczone auta idą do złodzei, np. Musashi,

dawno temu pisałem Vario, gdy gineło dużo aut na jego osiedlu że jak jest zlecenie na jego auto to żeby nie wiem co robił i tak go ukradną i się niestety nie myliłem.

i dalej tak uważam...

A może wy ch***j ...wych instalatorów. Wiem słyszałem o tym przykrym fakcie, ale to nie zmienia faktu, że żaden z Was się nie pokwapił żeby zrobić samoróbkę. Właśnie dlatego założyłem wątek w Zrób To Sam.

Pozdrwiam

chodzi o to że musashi miał właśnie samoróbki zabezpieczenia i nic to nie dało, jak się nie da auta otworzyć czy odpalić to laweta i po zawodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto idzie na części to sie nie bawią

tną rozwalają , robią zwarcia same cuda i sie nie przejmują

ma być w dziupli to bedzie jak nie to Ciebie obskubią i kluczyki gwizdną

na nich nie ma mocnych

jeden odpuści a drugi założy sie z kumplami i mu honor nie pozwoli nie odejchać dzisiejszej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcenie kól na maksa i zablokowanie kiery jakoś przeszkodzi w zabraniu auta lawetą ? :mysli:

nic a nic

mojemu kumplowi ukradli audi z pod wydziału komunikacji z parkingu

podjechali laweta wysiadło dwóch w pomaranczowych kamizelkach i pojechali

nic i nikt ich o nic nie pytał

biały dzionek rano

i bum bez auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kto reaguje na to że Ci auto zabierają?? Nikt nie zareaguje,

Dlatego zakłada się alarmy z powiadamianiem, czy to przez sms, czy to drogą radiową (droga radiowa lepsza bo jak zakłócają sygnał to też o tym wiesz, że pilot stracił zasięg). Nie ma możliwości żeby wejść do auta nie uruchamiając alarmu, a skoro tak to Ty o tym wiesz że ktoś coś kombinuje.

Wtedy idziesz do autka (ja u siebie auto widzę z okna) i jak się cos faktycznie dzieje to wzywasz policję i to wszystko co można zrobić (wg prawa). Teraz kwestia kto będzie szybszy, policja czy złodzieje.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:36_________________________________________________

Łamak i blokada kiery zdjęta :(

Jak masz blokadę kierownicy założoną (chodzi mi o te blokady co sie zakłada na kierownicę a "pałąk" zapiera się o deskę), to ułatwiłeś własnie złodziejowi zadanie, bo ma dźwignię żeby złamać standardową blokadę kierownicy (tą co się zabezpiecza po wyjęciu kluczyka ze stacyjki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu chcieli mi zajumac moja yamaszke r6 z garazu w nocy, do garazu weszli bez problemu alarm z motoru odlaczyli lacuch ktory byl do kola przypiety przecieli juz prawie mieliale ale zapomnieli przeczytac tabliczke na bramce :polew: i zamiast policji dzwonilem po karetke dzieki mojej kochanej besti nadal mam yamaszke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wciągną auto na lawete jak koła są skecone ? :shocked:

Ja na lawetę wciągam auto bez kół takze skręcone koła to żadne utrudnienie, wyciągarka ma taką siłę że guma z opon sie ślizga i auto heja na lawete :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety-na lawetenie ma bata...wszystko wciagna...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 19:36_________________________________________________jeszcze tylko calkowite wyjecie zamka moze choc troche uprzykrzyc im zadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...