Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drzwi mi się otwierają same, co jest grane?!


adigawi

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked: mam problem, generalnie jest coś nie tak z centralnym: otwiera mi z kluczyka wszystkie drzwi, ale jak chcę zamknąć to mogę już tylko drzwi kierowcy, pozostałe się nie zamykają- no i najważniejsza dla mnie teraz sprawa: jak zamknę sobie wszystkie drzwi za pomocą przycisku w drzwiach kierowcy, to po jakimś czasie wszystkie drzwi same mi się otwierają- paranoja, nie mogę nigdzie auta zostawić samego bo mi jeszcze ktoś je "pożyczy" :slina: pomocy, co tu robić? rozebrałem dzisiaj sobie boczek drzwi kierowcy ale za dużo tam było wszystkiego i postanowiłem poczekać na jakieś sugestie mądrzejszych ode mnie w tej dziedzinie... wołam o pomoc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sterowanie centralnym szwankuje, zaglądnij do bagażnika pod tapicerkę czy przypadkiem moduł nie pływa w wodzie albo coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ w bagażniku wygląda gitara, suchutko, wszystko tam działa- tak jak mówiłem wcześniej, moge domknąć wszystkie drzwi za pomocą tego przycisku umieszczonego na drzwiach kierowcy, natomiast nie domyka mi pozostałych 3 drzwi z kluczyka( tylko lewe przednie) więc problem chyba tkwi gdzieś pomiędzy zamkiem w drzwiach a tym przyciskiem w drzwiach. tylko co tam odpowiada za wysyłanie sygnału do pozostałych drzwi+bagażnika w tym zamku? mogę to rozebrać ale wolałbym najpierw jakieś porady i wskazówki coby czegoś nie zepsuć za szybko,... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt - nie ;(

Może to faktycznie krańcówka w klamce od drzwi kierowcy jest lekko uszkodzona i raz styka a raz nie.

Jest jeszcze taka funkcja, że przy wypadku (wywalenia poduszek) komputer powinien dać sygnał do centralnego i otworzyć drzwi.

Tylko czy wtedy zapala się oświetlenie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...