Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ukradli mi dekielki!


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja znalazłem :gwizdanie:

http://allegro.pl/item717499080_oryginalne_dekielki_do_alufelg_audi.html

Szkoda, że nie wawa, bo bym zobaczył czy nie moje...[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 21:08_________________________________________________Dostałem 2 polecone z komendy.

Umorzyli śledztwo :slina:

k$#^& to jest właśnie Polska :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, mialem ten sam problem i nawet takie same dekielki mi zarąbali. Na policje nawet nie zgłaszałem, z AC ch...a sie da odzyskac bo dopiero za szkody powyżej 500 zł. Z allegro używek nie brałem żeby nie napędzać spirali kradzieży. Kupiłem w ASO 80 za sztuke ..:D

Allegro przeglądałem z miesiąc, pare razy byłem na giełdzie samochodowej, i nic niestety...:-(

Na tych co mam teraz lutownicą od wewnątrz wypalone numery rejestracyjne więc nawet jeśli się to powtórzy to pożytku duzego miec nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje :naughty: Moje miały brązowy środek z logiem Audi :)

A do mnie jeszcze nie przyszły listy polecone z Policji :naughty: A kilka dni wcześniej mi zakosili i wczesniej zgłaszałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie jeszcze nie przyszły listy polecone z Policji :naughty: A kilka dni wcześniej mi zakosili i wczesniej zgłaszałem :mysli:

Pewnie kapitan Sowa jest na tropie :polew: :polew: :polew:

Mi jak zaje..li T4 to sprawę umorzyli po 30 dniach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lutownicą wypalę numery na deklach od zimówek i będę je zakładał jak będę poza wawę jechał.

Do letnich nie kupię, niech sk***ysyny widza ze juz nie za***rdola dekli...

Mam nadzieję, że pewnego dnia minę ich na ulicy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zamontuję czujnik mikrofalowy na 2 strefy, drugą syrenę oraz radiopowiadomnie, ukrucę skurwysyną :wallbash:

Potrzebuję takiego które będzie miało zasięg min 300m, lolę mam już naszykowaną koło łóżka, jak zapierdolę nią dresowi to go w pół przetnę.

teraz juz wszystko wiedza. Pewnie planuja jak Cię rozbroić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech wiedzą, ze jest czujnik mikrofalowy i powiadomienie gsm.

Jak autko zadzwoni to w 30s jestem przy nim z lolą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kłopotów ciag dalszy... teraz ktos "pożyczył" sobie ramke alu z mojego grilla ! :wallbash:

chyba czas sprzedac ten wozek, jest fajny ale jak tak dalej pojdzie to zostana mi tylko koła :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sosnowcu podobnie, za brata omegą 2.5 v6 jeździli 3 dni. ale w koncu odpuscili... a co do kradzieży dekli itp. kumpel w firmowym passku b5fl na kołpakach na zew. widocznej stronie wylutował nazwe firmy i tak za***ali ale wyrzucili 100 m dalej do rowu połamane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to się dzieje w Polsce naszej każdy tylko ciągnie w swoją stronę a robić nie ma komu.

mi ukradli kołpaki w biały dzień. Wychodzę po 6 rano wracam o 13 i co nie ma poszły w świat. Teraz mam bbs rsII i co kołpaki w domu lezą :angry: czekają na lepsze czasy. Zostaje sprzedanie mi sprzedanie ich dopóki mam całość :wallbash: i zainwestować najlepiej w stal. Do tego jak by jeszcze było mało sąsiad pode mną za to ze mu zwróciłem uwagę za głośne granie po 23 porysował mi auto na prawym boku i co mogę zrobić? nic bo za rękę go nie złapałem. W dzisiejszych czasach to nic nie można mieć bo albo to zawadza drugiej osobie albo kuje w oczy lub jest punktem zazdrości lub jeszcze coś innego. Masakra z ta Polską

Dodam jeszcze nie w temacie troszkę

nie wiem czy słyszeliście odnośnie tej powodzi w sprawie ratowania mienia

tzn np. jeżeli powódź zbliża się do naszej własności np auta i będziemy próbowali je ratować odjedziemy gdzieś dalej i tam je zaleje to nie wypłacą odszkodowania bo próbowaliśmy je ratować. wypłacają tylko wtedy gdy auto nie było ruszane i zostało zalane, zniszczone powodzią.

To jakieś chore nie sądzicie :slina:

rzygać się chce na ten kraj :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie... taki kraj... Mi raz porysowali przedni zderzak w A4 z dwóch strony na parkingu koło kościoła. Jak to zobaczyłem to tak się wkur... :wallbash::disgust:, że brak słów... Jak bym wiedział kto to, to bym morde obił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...