Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale nr etki :wallbash: :wallbash: :wallbash: na te osłony

Opublikowano
  • Autor

numery oslon

8E0 103 928 B

8E0 103 927 C

c45a9b9cad317ed6med.jpg

I jeszcze korek od R8

e76bbd5913ca5c5amed.jpg

Czy ktos ma cos takiego .... :naughty:

d4111304eb052fb4.jpg

Opublikowano

Pięknie. Już wiem co chcę dostać na gwiazdkę :decayed:

Czy ktos ma cos takiego .... :naughty:

2dee00c2487c1797.jpg

Właśnie szukam :tongue4:

Opublikowano

dzięki Grzesiu :thumbup: będą zakupy

Opublikowano

numery oslon

8E0 103 928 B

8E0 103 927 C

c45a9b9cad317ed6med.jpg

I jeszcze korek od R8

dced78b389aee3dfmed.jpg

Czy ktos ma cos takiego .... :naughty:

2dee00c2487c1797.jpg

"zdjecie niedostepne" x 2

Opublikowano

Tez szukam tych kubkow do tylnego podlokietnika.. :naughty:

Opublikowano

W ETCE wygląda to tak jakby środek można przełożyć - jednak po przyglądnięciu się podłokietnikowi nie bardzo widzę taką możliwość...

Opublikowano

A sam podlokietnik przelozyc :mysli:

wrclaguna czy schowek w podlokietniku przez to jest jakis mniejszy..? Zrob jakas fotke srodka :)

Opublikowano

No właśnie Grzesiu - na klubowicza kiedy atakujesz? Już się uzbierało ponad 100 postów ;)

Opublikowano

numery oslon

8E0 103 928 B

8E0 103 927 C

c45a9b9cad317ed6med.jpg

I jeszcze korek od R8

e76bbd5913ca5c5amed.jpg

Czy ktos ma cos takiego .... :naughty:

d4111304eb052fb4.jpg

A ja mam :tongue4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie Grzesiu - na klubowicza kiedy atakujesz? Już się uzbierało ponad 100 postów ;)

a jak to sie robi ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:48_________________________________________________

A sam podlokietnik przelozyc :mysli:

wrclaguna czy schowek w podlokietniku przez to jest jakis mniejszy..? Zrob jakas fotke srodka :)

OK

Opublikowano

No właśnie Grzesiu - na klubowicza kiedy atakujesz? Już się uzbierało ponad 100 postów ;)

a jak to sie robi ? :mysli:[

Tak to się robi http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

Opublikowano

Wysyłasz podanko do prezesa - następuje "weryfikacja" i... na następnym zlocie pijemy ;) Należy Ci się przynajmniej za wyłapywanie okazji na allegro i przekazywanie ich forumowiczom :good:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba cos wyrezac do Prezesa :przebiegly: nawet nie pomyslalem o tym :>

dzieki Bart-S Mlody :notworthy: za info

Opublikowano

popieram :good: kolega tylko mi 2 aukcje juz podsunal z allegro z czego z jednej skorzystalem :evil: - a i pewnie innym osobom tez pomaga :) no i dobrej muzy slucha :dance:

Opublikowano

Autko ogólnie mocno doinwestowane i fajne ale na żywo te zdeżaki i lotka nad tylną szybą nie wyglądają najlepiej :tongue4:

Opublikowano

ja jestem pod wrazeniem srodka :slina: ja zrobie u siebie podobnie - najlepsza jest kiera od audi TT.

grzes1150 ja bym sie nie chwalil ze nastepne auto to bedzie BmW :tongue4: nie na forum :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po okolo roku czasu pojawily sie lusterka doRS4 na ktore kiedys chorowalem :przebiegly:

szkoda ze w komplecie... :kwasny: bo mam lewe

..ani nie moge sprzedac ani kupic :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item761225534_audi_a4_rs4_8e0_lusterko_lewe_i_prawe_komplet.html

ale zato dorwalem wlacznik START ENGINE od RS4 :gwizdanie: bedzie rezanko[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 19:59_________________________________________________zalozony ...START ENGINE RS4

72f9097522089a72med.jpg

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: no ładnie Panie Kolego-no dobra kluczyk trzeba włożyć,ale czy trzeba przekręcać go do kontrolek?

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: no ładnie Panie Kolego-no dobra kluczyk trzeba włożyć,ale czy trzeba przekręcać go do kontrolek?

na razie tylko wlozony :przebiegly: czekam na odp. od forumowicza adamoo co i jak ?$%@

mam goscia z ASO co mi to zrobi :> tylko brak czasu...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.