Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładniutki

Dzieki kolego... :hi:

Opublikowano

1BV mialem 3-4 dni założone... powiem szczerze, ze wg mnie jest bardziej komfortowo na EIBACHU :)

kurde, nie mogę się napatrzeć na ten twój przód, tak ładnie siedzi ... mierzyłeś ile masz od ziemi do spoiny łączącej błotniki z progiem z przodu i z tyłu ? możesz sprawdzić ?

Opublikowano

Fajna , tylko ten kolor jakiś taki .... :good:

Opublikowano
  • Autor

na tych fotkach ostatnich nie jest odzwierciedlony do końca odcień tego kolorur... na stronie pierwszej widac lepiej urok tego metaliku... jednym sie podoba drugim nie... tak samo jak jeden woli blondynki a drugi brunetki :polew:

Opublikowano

fotograf87 nie skumałeś - oniak ma taki sam kolor :decayed:

Opublikowano

śliczny furacz :good:

'fajnie wygląda ten zawias', na prawdę ślicznie się prezentuje nawet z takim kołem :naughty: :naughty: :good:

poczytałem troszkę o tym zestawie i w sumie wychodzi, że jedna z najlepszych opcji na poprawę właściwości jezdnych przy jednoczesnym utrzymaniu komfortu...coś czego szukam, ale póki co są inne priorytety

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

odnośnie pytania kolegi mystic.pl z przodu mam 27cm do tej spoiny a z tyłu 32cm...

fotograf87 nie skumałeś - oniak ma taki sam kolor :decayed:

faktycznie nie załapałem o co chodzi ;] wybaczcie ale byłem troszkę po %%%% :gwizdanie:

Opublikowano

odnośnie pytania kolegi mystic.pl z przodu mam 27cm do tej spoiny a z tyłu 32cm...

W takim razie przód Ci siadł znacznie więcej niż -30 :good: masz ori zestaw Eibacha ? Kupowałeś nówkę sztukę ?

Ja na ori 1BE -20mm, tył mam 33cm a przód 30cm. Tył stoi ok, ale przód mógł by siedzieć ze 2 cm niżej.

Opublikowano
  • Autor

tak, kupowalem wszystko nowe na stronie PRINCE.COM wiec ma ma tu mowy o jakiejś pomyłce ;]

PS. mierzyłem przód jeszcze raz i moze troszke wiecej jest... tak miedzy 27cm a 27,5cm :evil:

Opublikowano
  • Autor

tak dokladnie na tej stronce... przepraszam za pomylke :)

Opublikowano

ok, byle to było ostatni raz :polew::good:

Opublikowano

a to wymieniałeś same spręzyny czy amorki też? Sorki ale się na tym za dobrze nie znam a chciałbym obniżyć mojego o 20-30mm i nie wiem jak. Chodzi mi żeby koszty też nie były jakieś wielkie bo ostatnio mnie troszke przycisneło z kasą...

Opublikowano

spotykam sie juz kolejny raz z tym ze eibach nie trzyma norm obnizenia

springi -30mm siadaja -40mm :confused4:

autko cud mailnka :good:

Opublikowano

a opłaca się wymieniać same spręzyny czy mija się to z celem?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak siadaja same springi, mi kompecik siadł z przodu jakies 40-42mm a tył 30-32mm... ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko ze aktualnie mam problem z dolna,plastikową osłoną silnika ;] którą "troszkę" zbieram śnieg :polew:

Opublikowano

Na -20mm S-line'owym też sie zdarza :tongue4:

Opublikowano

nie wiem jak siadaja same springi, mi kompecik siadł z przodu jakies 40-42mm a tył 30-32mm... ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko ze aktualnie mam problem z dolna,plastikową osłoną silnika ;] którą "troszkę" zbieram śnieg :polew:

Mam to samo, powinni mi dac dopłaty za do że odśnieżam drogę:)

Opublikowano
  • Autor

na dole tej plastikowej pokrywy są 3 wloty powietrza którymi pewnego razu zabierałem tyle sniegu :shocked:, ze cała pokrywa sie wygieła i ciągneła prawie po ziemi, teraz mam te wloty zaslepione :kwasny:

Opublikowano

na dole tej plastikowej pokrywy są 3 wloty powietrza którymi pewnego razu zabierałem tyle sniegu :shocked:, ze cała pokrywa sie wygieła i ciągneła prawie po ziemi, teraz mam te wloty zaslepione :kwasny:

też się spotkałem z taką sytuacją u znajomego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.