Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

1BV mialem 3-4 dni założone... powiem szczerze, ze wg mnie jest bardziej komfortowo na EIBACHU :)

kurde, nie mogę się napatrzeć na ten twój przód, tak ładnie siedzi ... mierzyłeś ile masz od ziemi do spoiny łączącej błotniki z progiem z przodu i z tyłu ? możesz sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotkach ostatnich nie jest odzwierciedlony do końca odcień tego kolorur... na stronie pierwszej widac lepiej urok tego metaliku... jednym sie podoba drugim nie... tak samo jak jeden woli blondynki a drugi brunetki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny furacz :good:

'fajnie wygląda ten zawias', na prawdę ślicznie się prezentuje nawet z takim kołem :naughty: :naughty: :good:

poczytałem troszkę o tym zestawie i w sumie wychodzi, że jedna z najlepszych opcji na poprawę właściwości jezdnych przy jednoczesnym utrzymaniu komfortu...coś czego szukam, ale póki co są inne priorytety

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pytania kolegi mystic.pl z przodu mam 27cm do tej spoiny a z tyłu 32cm...

fotograf87 nie skumałeś - oniak ma taki sam kolor :decayed:

faktycznie nie załapałem o co chodzi ;] wybaczcie ale byłem troszkę po %%%% :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pytania kolegi mystic.pl z przodu mam 27cm do tej spoiny a z tyłu 32cm...

W takim razie przód Ci siadł znacznie więcej niż -30 :good: masz ori zestaw Eibacha ? Kupowałeś nówkę sztukę ?

Ja na ori 1BE -20mm, tył mam 33cm a przód 30cm. Tył stoi ok, ale przód mógł by siedzieć ze 2 cm niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kupowalem wszystko nowe na stronie PRINCE.COM wiec ma ma tu mowy o jakiejś pomyłce ;]

PS. mierzyłem przód jeszcze raz i moze troszke wiecej jest... tak miedzy 27cm a 27,5cm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wymieniałeś same spręzyny czy amorki też? Sorki ale się na tym za dobrze nie znam a chciałbym obniżyć mojego o 20-30mm i nie wiem jak. Chodzi mi żeby koszty też nie były jakieś wielkie bo ostatnio mnie troszke przycisneło z kasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotykam sie juz kolejny raz z tym ze eibach nie trzyma norm obnizenia

springi -30mm siadaja -40mm :confused4:

autko cud mailnka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opłaca się wymieniać same spręzyny czy mija się to z celem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak siadaja same springi, mi kompecik siadł z przodu jakies 40-42mm a tył 30-32mm... ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko ze aktualnie mam problem z dolna,plastikową osłoną silnika ;] którą "troszkę" zbieram śnieg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak siadaja same springi, mi kompecik siadł z przodu jakies 40-42mm a tył 30-32mm... ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko ze aktualnie mam problem z dolna,plastikową osłoną silnika ;] którą "troszkę" zbieram śnieg :polew:

Mam to samo, powinni mi dac dopłaty za do że odśnieżam drogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole tej plastikowej pokrywy są 3 wloty powietrza którymi pewnego razu zabierałem tyle sniegu :shocked:, ze cała pokrywa sie wygieła i ciągneła prawie po ziemi, teraz mam te wloty zaslepione :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole tej plastikowej pokrywy są 3 wloty powietrza którymi pewnego razu zabierałem tyle sniegu :shocked:, ze cała pokrywa sie wygieła i ciągneła prawie po ziemi, teraz mam te wloty zaslepione :kwasny:

też się spotkałem z taką sytuacją u znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...