Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

225/40/18 Continental SportContact II :>

Fela 7,5cala szerokości 54ET plus dystanse 12mm przód i 17mm tył

Opublikowano

hmm... :mysli: to chyba przez ten lakier albo brud na oponie odnoszę wrażenie, że opona wygląda jak 235/40

następnym razem zrób fotki na trawniku :decayed: [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:32_________________________________________________ET54 powiadasz + 17mm dystanse = ET37 i mówisz że obciera :blink:

to ja mam po dołożeniu dystansu ET31 i nic się nie dzieje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

teraz nie obciera... obcierało baaardzo delikatnie z boku opony przy naprawdę max załadunku przy dystansie 20mm czyli ET34.. moze nie byłoby to szorowanie wpływające na cokolwiek bo było naprawdę minimalne, ale mnie to drażniło ;p

Opublikowano

teraz nie obciera... obcierało baaardzo delikatnie z boku opony przy naprawdę max załadunku przy dystansie 20mm czyli ET34.. moze nie byłoby to szorowanie wpływające na cokolwiek bo było naprawdę minimalne, ale mnie to drażniło ;p

No to :gicior:

Opublikowano

Furacz kozak. Foty jeszcze bardziej :kox: :kox:

P.S. Kiedy sprzedajesz auto?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Niezle :good:

Opublikowano
  • Autor

moge sprzedać w każdej chwili :) kwestia dobrej ceny kolego :)

Opublikowano

moge sprzedać w każdej chwili :) kwestia dobrej ceny kolego :)

Dobre podejście. Wszystko jest na sprzedaż, tylko trzeba dać dobrą cenę.;)

Opublikowano

moge sprzedać w każdej chwili :) kwestia dobrej ceny kolego :)

No wiesz, zawsze możemy się dogadać.

Najdrożasz z allegro cena i dzielimy na pół :decayed:

audi20.jpg

Ale kibel był :polew:

Opublikowano

fotki :kox: :kox: :kox:

Szczególnie ten napis na trzech "chu_j to ty" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ja nawet nie zwróciłem uwagi na ten napis... TZN. ze dokładnie obejrzałeś zdjecia.. POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

fotograf cenzura jakaś chyba obowiązuje na forum. A Ty tu z takimi fotkami wyskakujesz :naughty:

Ciesz się że do konkursu takiej foty nie dałes, bo wypisali bysmy Ciebie z klubu :polew:

Opublikowano
  • Autor

fotograf cenzura jakaś chyba obowiązuje na forum. A Ty tu z takimi fotkami wyskakujesz :naughty:

Ciesz się że do konkursu takiej foty nie dałes, bo wypisali bysmy Ciebie z klubu :polew:

TY.... Cwaniak :naughty: :naughty: ... jakos tego nie zauwazyłes wiec :sick3:

:polew:

Opublikowano

Jak nie zauważyłem !! Nie chciałem ci tylko lipy robić :naughty::polew:

P.S. Starość nie radość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

;p ;p ;p ... to jak .. ile jestes w stanie zaoferowac za moją "NIUNIE" :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cześć

powiedz mi ile % masz przyciemnione te szybki?

Opublikowano
  • Autor

wiem cos na temat przyciemniania i powiem tak... szyby przednie boczne są w oryginale sciemnione na tyle i przepisy pozwalaja... nalozenie/naklejenie jakiejkolwiek folii na te szyby powoduje ze to juz jest nielegalne. W firmie ktorej sciemnialem mieli 4 odcienie

Moje szyby przednie są przyciemnione folia nr. 1 czyli najjasniejsza a tylne nr.3

pozdro

Opublikowano

czyli przednie boczne masz przyciemnione oryginalnie czy folia bo sie zamieszałem trochę:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.