Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze jak patrze na te kola :kox: :kox: to juz na 99% jestem pewien ze moje 17 sa za male do B7 co mnie pokusilo :wallbash: :wallbash:

A zdjecia pierwsza klasa kurcze kiedy ja takie bede mial w swoim watku ;(

Opublikowano

Kurcze jak patrze na te kola :kox: :kox: to juz na 99% jestem pewien ze moje 17 sa za male do B7 co mnie pokusilo :wallbash: :wallbash:

A zdjecia pierwsza klasa kurcze kiedy ja takie bede mial w swoim watku ;(

A pytałeś o rozmiar koła kolgów z forum...? :wink4::naughty:
Opublikowano

no w b7 jakoś dziwnie leżą :confused4:, ciekawe jakby było na b5 :mysli:

Opublikowano

Koła w stylu amerykańskim :naughty:

Opublikowano

Kurcze jak patrze na te kola :kox: :kox: to juz na 99% jestem pewien ze moje 17 sa za male do B7 co mnie pokusilo :wallbash: :wallbash:

A zdjecia pierwsza klasa kurcze kiedy ja takie bede mial w swoim watku ;(

A pytałeś o rozmiar koła kolgów z forum...? :wink4::naughty:

No wlasnie nie i teraz zaluje...

Opublikowano

felga jest zacna, ale do Scirocco albo MK VI R... gdzie sa szerokie nadkola i całe nadkole jest uwypuklone...

na b7...hmm... chyba jednak 18 cali lepiej...]

u ciebie widze zwykły zderzak z przodu, może po zmianei na Sline albo a`la rs4 by będzie ok.

Opublikowano

Kurcze jak patrze na te kola :kox: :kox: to juz na 99% jestem pewien ze moje 17 sa za male do B7 co mnie pokusilo :wallbash: :wallbash:

A zdjecia pierwsza klasa kurcze kiedy ja takie bede mial w swoim watku ;(

A pytałeś o rozmiar koła kolgów z forum...? :wink4::naughty:

No wlasnie nie i teraz zaluje...

No to teraz będziesz pamiętał żeby pytać. :wink4:
Opublikowano

Fotograf

19" w Pl, odwazny jestes :decayed:

Felgi ladnie wygladaja :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajne fotki :) nawet bardzo fajne :kox:

p.s. ładne auto :decayed:

Opublikowano

Widziałem na żywo. Robi wrażenie na aucie. :notworthy: Moim zdaniem jest lepiej.

Teraz możemy stanąc na kresce, na jakiejś dziurawej drodze :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

3 nowe ujęcia :P

_DSC8033m.jpg

_DSC8157m.jpg

_DSC8142m.jpg

Opublikowano

Nie zmieniłeś jeszcze dekielków... :rant: Podoba mi się to koło - powtórzę to raz jeszcze. :decayed:

Opublikowano

a mnie to koło jakoś nie leży... :confused4:

Opublikowano

kółko jest śliczne ale na Scirocco... :)

Opublikowano

współczuje trochę przy krawężnikach:) ale autko 1 klasa

Opublikowano

przy takiej feldze nie ma pojęcia krawężników... staje się na płaskim i już.

Opublikowano

nie nie chodzi mi podczas jazdy:)

ostatnio cos szukałem pod fotelem pasazera i jak przywalilem w kraweżnik bokiem cała felga zryta dookoła :angry: nie widać tego z daleka ale z bliska z 10 cm tak i mnie to wkurza

Opublikowano

koło fajne ale z dekielkiem VW to lipa na maxa, zmieniaj delkle

Opublikowano

19" robi robotę ale mi tu zderzaka S-line brakuje, bo te znaczki po bokach to tak trochę odpustem zalatuje :decayed:

Opublikowano

Śmiesznie wyglądają te 320mm przy 19 calach...

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.