Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem ciekawy jak na tych kołach autko wyglada :) foty ?!:)

Opublikowano

nie umieści bo dostał BANa :whistling:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

po długich problem ze znalezieniem czasu wrzucam "kilka" fotek...

p.s z dedykacją dla użytkownika "Cineksik" - jeśli mało to dorzucę :polew:

1. 001.JPG

2. 002.JPG

3. 003.JPG

4. 004.JPG

5. 005.JPG

6. 006.JPG

7. 007.JPG

8. 008.JPG

9. 009.JPG

10. 010.JPG

11. 011.JPG

12. 012.JPG

13. 013.JPG

14. 014.JPG

15. 015.JPG

16. 016.JPG

17. 017.JPG

18. 018.JPG

19. 019.JPG

20. 020.JPG

21. 021.JPG

22. 023.JPG

23. 024.JPG

24. 025.JPG

25. 026.JPG

26. 027.JPG

27. 022.JPG

Opublikowano

I Like it :decayed: Ładnie gratuluje furki :naughty:

Opublikowano

Super :naughty: jeszcze mi lotki s-line brakuje i listwy dzwi s-4 :whistling: i bydzie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

a mi bardziej brakuje dwóch "kominów" na tyle :) ale może z czasem wszystko będzie się sukcesywnie pojawiać :naughty:

Opublikowano
... z dedykacją dla użytkownika "Cineksik" - jeśli mało to dorzucę :polew:

jestem usatysfakcjonowany :przebiegly:, tak jak myślałem jest rewelacyjnie :naughty:, ZDROWYCH WESOŁYCH :wink:

P.S. Cofam BANa (ale więcej już nie będę taki pobłażliwy) :decayed:

---------- Post added at 12:07 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

Daniel jak już znudzą się Tobie po sezonie :decayed: (albo nawet w trakcie) to daj znać :whistling:

Opublikowano

ile % masz przyciemnione szyby?

Opublikowano

Mi sie nie podoba!!

PS. Żartowałem :D

fotki sie powtarzają.

Opublikowano
  • Autor

- felgi raczej już mi się nie znudzą, a nawet jeśli to już starczy zmian jeśli chodzi o koła ;p

- jeśli chodzi o szyby to nie wiem na ile procent.... były 4 stopnie ściemnienia w warsztacie, przód mam zrobiony na 1 stopniu a tył na 3 stopniu

- oj Szczepan, fotki się nie powtarzają tylko, że przy święcie trochę CI pewnie jajka zaszkodziły ;p

Opublikowano
- felgi raczej już mi się nie znudzą, a nawet jeśli to już starczy zmian jeśli chodzi o koła ;p

zobaczymy :przebiegly:

Opublikowano

Daniel masz dystansy na przodzie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

oryginalnie ET felgi wynosi 40. Na przodzie sa teraz dystanse po 12mm na stronę czyli ET wychodzi 28 (i czasami przy mocnym "bujnięciu" zaczoruje o wewnętrzną cześć nadkola) a na tyle dystanse po 17mm na stronę czyli ET23... z racji tego również przy komplecie osób tył czasami też o nadkole szornie bokiem opony. :kwasny:

PS. chętnie bym zamienił dystanse 17mm na 10mm

i zrobił tak by na przód dać te 10mm a na tył 12mm :wink:

Więc jak ktoś ma dystanse 10mm i chce zamienić na 10mm to proszę o priv'a:naughty:

Opublikowano

bardzo ładnie sie fela prezentuje :thumbup1: no i autko też super:wink:

Opublikowano

Ale rzeczywisty kolor furki się gdzieś zagubił. :wink4: Koło! :good: Działaj z tymi kominami! :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

może faktycznie trochę źle ustawiłem balans bieli... powinna wyglądać kolorystycznie mniej więcej tak.... prawda "akjam" ???

NIK_2560.JPG

Opublikowano

No już lepiej ale jeszcze nie to. :wink4: Ten kolorek co w avatarze jest taki jak mamy rzeczywiście. :kox::whistling:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie... w avatarze jest najlepsze odwzorowanie :)

NIK_2560-1.JPG

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

trochę poprawiłem wszystkie fotki... ale to jeszcze nie to ;p

Opublikowano

to które wysyłasz do kalendarza? :naughty: masz jeszcze 6 dni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś bym wysłał.. ale nie mogę sie zdecydować... :whistling: przy zdjęciach dałem numerki... pomożecie trochę ? jakieś sugestie ;] ? moi faworyci to zdjęcia nr 13 i 14

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.