Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za fela?

Opublikowano
  • Autor

jest to oryginalne kółko AUDI nr. katalogowy 8E0071495 18/8 cali, ET 40

Opublikowano

OEM ale bardzo rzadkie...

Opublikowano

13, 14, 27 ... zresztą czego nie wyślesz i tak wygrasz :whistling:

Opublikowano

kurw....asz jego mać zajebiaszcza ta twoja fela :kox:

215/45 nawet sporo mięska, chyba poszukam na wymiane czegoś podobnego :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

powiem Ci, ze każdemu polecam ten rozmiar... bo to naprawdę spory kompromis wyglądu i komfortu.

Fela też mi się podoba... ale wygląda ładnie jak jest czysta... po zapyleniu przez klocek trochę ginie...

PS. trochę mi się nudziło pewnego wieczoru... więc zapraszam do obejrzenia "kilku" wymyślnych zdjęc :banan:

1. 001.JPG

2. 006.JPG

3. 007.JPG

4. 008.JPG

5. 010.JPG

6. 011.JPG

7. 012.JPG

8. 023.JPG

9. 024.JPG

10. 025.JPG

11. 030.JPG

12. 031.JPG

13. 040.JPG

14. 047.JPG

15. 052.JPG

16. 053.JPG

17. 055.JPG

18. 061.JPG

19. 063.JPG

20. 064.JPG

---------- Post dopisany 30-05-2012 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 00:44 ----------

:)

....

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

kupię kompletny podwójny wydech do ośki :)

Opublikowano

Właśnie podwójnego wydechu jej brakuje :wink: Wyślij jakąś fotkę do kalendarza jest miazga :kox:

Opublikowano
Wyślij jakąś fotkę do kalendarza jest miazga :kox:

przecież jest w obecnym głosowaniu :wink:

Opublikowano
  • Autor

ale to są wydechy od benzynki---- podobno delikatnie różnią się "bebechy" tłumika benzyny a diesel'a wiec muszę poszukać wydechu od ropowoza :)

Opublikowano

Ja też miałem brać od benzyny ale tak jak mówisz jest troszkę inaczej z bebechami i a poza tym to chyba nie ma środkowego tłumika w 2.0TDI 170KM, co? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem dokładnie jak to jest z tym środkowym... a jak zrobiłeś u siebie ?

Opublikowano

jak jest przymocowana ta "cupra R"? srubka i nakretka i na kazdym wypuscie?

Opublikowano
  • Autor

jakies 10 - 12 szt. bardzo krótkich wkrętów :)

Opublikowano
nie wiem dokładnie jak to jest z tym środkowym... a jak zrobiłeś u siebie ?

Ja trafiłem wydech z 2.0TDI 170KM więc jest tak jak powinno być. :wink4:

Opublikowano
nie wiem dokładnie jak to jest z tym środkowym... a jak zrobiłeś u siebie ?

środek wywalasz a zostają tylko tylne tłumiki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

myślisz ze ta dokładka podejdzie do mojej b7 ? Czy tylko jakieś konkretne roczniki. ja mam taki sam zderzak jak twój czyli zwykły

SEAT LEON CUPRA R dokladka spoiler zderzaka grill (2463868546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

powinna pasować... jednak proponuje poszukać nowej... którą ja kupiłem za około 220zł razem z przesyłką :)

Opublikowano

ja mam taka dokladke nowa. moge sprzedac jak cos.

Opublikowano

hał macz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.