Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19" robi robote, ale tak jak juz pisali koledzy, trzeba za....cie uwazac na drodze. Ja juz swoje prostowalem po wycieczce do PL. Tam drogi pod takie felgi nie przystosowane :decayed:

Co to za gumy? (jakiej marki?)

Opublikowano
  • Autor

Nie zmieniłeś jeszcze dekielków... :rant: Podoba mi się to koło - powtórzę to raz jeszcze. :decayed:

dekielki z czasem sie kupi.. póki co miałem kupiłem nie takie co trzeba :(

19" robi robote, ale tak jak juz pisali koledzy, trzeba za....cie uwazac na drodze. Ja juz swoje prostowalem po wycieczce do PL. Tam drogi pod takie felgi nie przystosowane :decayed:

Co to za gumy? (jakiej marki?)

Oponki Pirelli P Zero 235/35/19

Opublikowano

Acha, juz myslalem, ze Dunlop Sport Maxx, nie widac dokladnie na zdjeciu.... W kazdym razie nie kupuj Dunlop SM bo to ostatni syf, ja je mialem i po 1,5r. i ok. 30kkm popekaly (dostaly rysy) jakby ktos probowal bieznik od opony oddzielic.

Bild_6.jpg

Opublikowano

o szit...ale chłam te Dunlopy sie zrobiły, ja miałem Dunlopy na 17stce Slinowej to myslałem że ktoś zapomniał o precyzji prowadzenia czy też o tym jak guma się powinna zachować na drodze.

Opublikowano
  • Autor

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

Opublikowano

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Opublikowano
  • Autor

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Ale dla kolegi "mgtan" chodzi chyba o jakieś nakładki na śruby... a dekielki swoja drogą :naughty:

Opublikowano

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Ale dla kolegi "mgtan" chodzi chyba o jakieś nakładki na śruby... a dekielki swoja drogą :naughty:

http://allegro.pl/nakladka-sruby-kola-audi-vw-oryginal-zlodziejka-i1570752860.html

A kiedyś kupowałem cały zestaw nakładek + szczypce do ściągania za 40 zł na allegro :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no raczej nie uśmiecha mi sie wydawać 100zł na taki komplecik :wallbash:

Opublikowano

ładna ta Twoja furka i felga mi sie tez podoba :kox:

Opublikowano

Acha, juz myslalem, ze Dunlop Sport Maxx, nie widac dokladnie na zdjeciu.... W kazdym razie nie kupuj Dunlop SM bo to ostatni syf, ja je mialem i po 1,5r. i ok. 30kkm popekaly (dostaly rysy) jakby ktos probowal bieznik od opony oddzielic.

Bild_6.jpg

Bo się kupuje Dunlopy Sport Maxx TT i nic się z nimi nie dzieje, a bardzo fajnie się na nich jeździ :good:

Opublikowano

tak to jest ten komplet za 100pln

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

stabilizatory RS4 w drodze... mam nadzieję, że będę zadowolony :kox:

Opublikowano
  • Autor

stablizatory założone. :kox:..dotatkowo mimo ze na starych nie było luzu wymieniłem łączniki... zrobiłem kilkanaście kilometrów, ale już czuje różnicę... polecam wszystkim tego moda :hi:

Opublikowano

Ja na razie wrzuciłem tylko tył i jest spora różnica w zachowaniu auta. Auto nie zrobiło się teraz podstarowne przez przedni stabilizator?

Opublikowano

nie robi się podsterowne... a raczej nadsterowne ;) jesłi ma się zwykły zawias 1BA... jesli coś twardszego czytaj np. gwint jest jak po sznurku...a nie nadsterowności anie pod sterowności...

Opublikowano
  • Autor

jeszcze dużo nie pojeździłem, ale nie zauważyłem ani podsterowności ani nadsterowności. Kompletne zawieszenie Eibach Pro System -30mm i te RS-owe stabilizatory robią konkretną robotę. POLECAM KAŻDEMU :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

mam nadzieję że nie masz nic przeciwko? :naughty:

fotograf87.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.